Hiçbir şey hatırlamadığım sınava girmeli miyim

Okumanın yaşı yok tabi ki girmelisin branşın ne bilmiyorum ama bağlantılı konular illaki vardır ve yaparsın. Ayrıca şuan ki eğitim sistemi 15 yıl öncesinin çokta ilerisinde değil hatta gerisinde olduğunu düşünüyorum.

Hem yazını okurken umutlandim çünkü benimde minnak bebeğim var biraz düzene girince kpss ve iş imkanı daha iyi farklı bi bölüm okumayı düşünüyorum. Bazı şeyler zor ama imkansız değil

İkinci üniversite programlarına baktınız mı? Konuya tam vakıf olmamakla birlikte lisans mezunlarının sınavsız ikinci lisans bölümlerine girebildikleri programlar var. En azından bu sene kendinizi denersiniz, bunca sorumluluğun arasında altından kalkabiliyor musunuz görebilirsiniz. Sınava girerseniz de kalpten başarılar dilerim

Açıktan oku, ben de 15 yıllık öğretmenim ve başka bir bölümden mezun oluyorum. Branşımdan bıktım. Tekrar sınava falan girmedim.

inşallah bakalım. burdan aldım bi dal cesaret
umarım senin de gönlünden geçen hayırlı şekilde olur

maalesef uzaktan online terapi yapılıyor binlerce liraya ama uzaktan psikoloji bölümü açılacak denince psikologlar ayağa kalktı ve iptal oldu. 2. üniversitede psikoloji olsa yıllardır çoktan okumuştum.
teşekkür ederim

Açıktan oku, ben de 15 yıllık öğretmenim ve başka bir bölümden mezun oluyorum. Branşımdan bıktım. Tekrar sınava falan girmedim.
açıktan psikoloji yok maalesef. olsa çoktan okumuştum. onun dışında okumak istediğim bir bölüm yok

iyi bölümler ve iyi üniversiteler hariç olmak üzere çoğu bölüm ve üniversiteye her bölümden 5-6 net çıkarsanız 4 senelik fakülteye yerleşiyorsunuz
parasını ödemişsiniz gidin bi bakın

iyi bölümler ve iyi üniversiteler hariç olmak üzere çoğu bölüm ve üniversiteye her bölümden 5-6 net çıkarsanız 4 senelik fakülteye yerleşiyorsunuz
parasını ödemişsiniz gidin bi bakın
evet şöyle bir baktım etrafımda son zamanlarda üniversiteye yerleşenlere mühendisliklere bile 3-4 matematikle girmişler sanırım puanlar düşük baya. bakalım inşallah yapabilirm

Geçen sene TYT'ye 3.234.409 kişi ve AYT'ye 2.056.466 kişi başvurmuş; TYT'ye 3.008.287 kişi, AYT'ye 1.852.678 kişi girmiş.

Çoğu kişi değilmiş.

Üniversite kontenjanıyla sınava giren öğrencilerin sayısı arasında 2 kattan fazla var. Konu sahibi barajı geçse bile örgün kazanması mucize. Baraj kalktının arkasına sığınmak saçma geliyor bana bu yüzden.

Girin bence,bende de 6-5 yaşlarında iki çocuk var,bende girecem dedim geçen yıl Kitap açmışlığım yoktu ama kendimizi deneriz en kötü ödemesini yapmışız hazır mantığıyla girdim çokta iyi bir sıralama yaptım ben bile beklemiyordum.Şuan okuyorum aynı zamanda kalemlerle çocuklar yazıp çiziyor,kalem için bu yıl tekrar giriyorum

Girmek size birsey kaybettirmez bence sınava girin aldığınız puandan sonra bakmak istediğinize karar verirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…