Hiç tanınmayan bir kişi insanın canını nasıl bu kadar acıtabilir=

Öncelikle insanların senin ne zaman evleneceğin konusunda yorum ya da fikirlerine ihtiyacın olduğunu pek sanmıyorum zaten böyle boşboğaz birine bir şey söylesen de pek kafası basmaz. Muhtemelen kısa süreli bir şok oldun ve seni ilgilendirmez yorumuna ihtiyacım yok diyemedin. Belki de onun nişanlısı kızın dırdırından yiyip içmemiş biriktirmiş olabilir bu herkesin kişisel tercihi. Ben şahsen sevdiğim insanın gece taksiye çıkıp, aç kalıp, benle biran önce evlenmeye çabalamasına razı olmazdım. Yaklaşık yedi senede evlenmiş biri olarak bunu söylüyorum, okul bitirme,askerlik, iş bulma vs gibi durumları hallettik bu sürede. Kendime uygun ve düzgün bir iş bulmadan da evlenmedim. Zamanında ben de benzerlerini duydum tabii ki de sıkıldım da, ama inan değmez çünkü ilişki ve hayat senin. Hatta birisi "isteyince oluyor" dediğinde şu an istediğimi nereden biliyorsun diyebilirsin. Kafaları kıt olduğu için hayattaki tek başarıları bir gün evlenme ve çocuk doğurma olan insanların düşüncelerine de aldırış etme.

Ayrıca nişanlanıp beklemektense, bekleyip nişanla düğünü bir kaç ay arayla yapmak daha mantıklı. Bu süreçleri bilen biri olarak, nişandan sonra işler aileler arası ciddiye bindiği için, pek çok yanlış anlaşılma, kafa karışıklığı olabiliyor. Bu da sizin ilişkinize yansıyor. O yüzden beklemeniz daha iyi bence.

Kardesim 22 yasinda ne evlenmesi sirt cantalarinizi takip bi karadeniz turu, bi roma, paris falan gezin. Yasinizin tadini cikarin...
insanlarin laflarina geri gelince her zaman 2 soruyu kendine sor
1. BEN ne istiyorum?
2. Kriz zamaninda sevgilinin öldügünü ve asla bi daha göremicegini düsünüp deger mi diye kendine sor !( cok extrem ama acayip ise yariyor)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…