Hic tanimiyorsunuz ama nasil tanisirsiniz

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Bir yerde bir erkekle karsilastiniz, hic tanimiyorsunuz ve sadece dis gorunusuyle o anda cok etkilendiniz. Gozleri, bakislari ve saclari etkiledi sizi...Nasil tanisirsiniz, ne yaparsiniz? Gecip gider misiniz yoksa biseyler yapar misiniz?

Ben bi bakis attim o da bana bakislariyla cevap verdi. Ama sonra oradan ayrildim, bi alisveris merkeziydi ve orada calisiyordu...

asla tanısmaya calısmam gozgoze bıle gelmemeye calısır, hatta ben oyle tıplerle gozgoze gelmıyım yanlıs anlamasın dıye genelde kafam yerde yada uzaklara odaklanmıs fılan yururum kalabalık yerlerde nadır.dır oyle gozgoze gelmem. oldu da begendm gozgoze geldım ne o bana yaklassın ne ben ona o sekılde bır tanısmayı kabul edecek kadar modernlesemedım valla..

gecerim kesinlikle tanismak icin ve ilgi cekmek icin birsey yapmam..o gelirse baska ama ben gitmem :))

evet bisey yapmadan gectim zaten
benim hep boyle oluyor ya
bakarlar bakarlar sonra bi halt olmaz

Gider merhaba der ismimi söylerim tanışırım çekineceğim bir şey yok he yanına gittim alakadar olmadı vs.takmam bir daha aynı ortamda olmam

bende bişey yapmam..çok beğendiyse kendi gelsin..sonra hazıra alışıyolar..hep senden bekliyolar..

vala ben gidemem ne kadar begensemde hoslansamda gidemem erkegin gelmesini beklerim ama bazi erkekler de cok cekingen bu konularda o zaman napacazz..:)) erkek de hoslaniyorsa ama gelip konusmakdan cekiniyorsa :)

ben son derece ilgisiz davranırım.eşimede öyle yapmıştım:KK66:

güzelim ne de olsa alışveriş merkezinde çalışıyormuş sende bundan sonra o alışveriş merkezine daha fazla gidersinyerimseniben ve daha fazla kendini göstermiş olursunjeyyar e o da artık yanına gelip konuşsun bi zahmett dimiia.sa.s.

güzelim ne de olsa alışveriş merkezinde çalışıyormuş sende bundan sonra o alışveriş merkezine daha fazla gidersinyerimseniben ve daha fazla kendini göstermiş olursunjeyyar e o da artık yanına gelip konuşsun bi zahmett dimiia.sa.s.

guzel fikir ama ben bunu bile yapmaya cekinirim kendimi kucuk dusmus gibi hissederim sanirim. Ya ben pesimde kosulsun istiyorum biraz galiba aslinda...

guzel fikir ama ben bunu bile yapmaya cekinirim kendimi kucuk dusmus gibi hissederim sanirim. Ya ben pesimde kosulsun istiyorum biraz galiba aslinda...

bunun küçük düşmekle bir ilgisi yok ki canım.orası bi alışveriş merkezi ve sende oraya gezmeye gidiyorsun onu görmek için değil ki!yerimseniben hem eğer çocuğun da sende gözü varsa bi kere bile gitmen yeterli olacaktır bence tabi cesaretli birisiyse git ama onla ilgileniyormuş gibi yapma sadece seni görsün yeterr kapişşşjeyyar

Selam..
Beğendiğin insanın olduğu yerden alışveriş yap.
Yavaş yavaş sec ne alıcaksan,zaten bu arada sohbet illaki doğacaktır.
Ama mutlaka yaklaşımın arkadaşça olduğunu anlamasını sağla.
İlerleyen zamanda, beğenirsen sevgilin,beğenmezsen arkadaşın olur:asigim:

Yakışıklıysa bakarımtatlicadiarzu Teksemde hec bakmam:1closedeyes:
Senin gibi durum bende çok yaşadım ama bakışmalar o an oldu bitti gerisi yok...İnsan ne kadar güvenipte tanışabilirkii.Haliyle dünyamız döndükce insanlarımızda dünyaya ayak uydurur gibi dönüyorlar..İyi yada kötü...kafamçokkarıştı

ilgisiz dur ama sempatik ol:):):)herzaman ilgi çeker:):):)

Bir erkek için kılımı bile kıpırdatmam ,Tanışıpta başıma belamı edcem Allahını seversen...Hiççç bişey yapmam ,hatta o bakarsa ,kafamı başka yöne çeviririm.Birdaha bakmaya kalkma der gibi.Tipide böyleeeeee beni bayıltacak birini göremedim ben,Ama kocam yakışıklıdır vesselam ona bile bakmadım.

katılıyorum arkadaşaa.s.a.s.a.s.

Benim de basima geldi.Türkiyede cok yakisikli bir cocukla karsilastim.Ayni durakta ayni otobüsü bekliyorduk.Ya öyle güzel gözleri vardiki masmavi,bi de esmerdi.Yani hala aklimda kac sene gecti üstünden.Söyle bakistik ama tabiki ben kesinlikle cok utangacimdir,hayatta belli edemem birseyler.Hatta gözlerimi kacirir,baska noktalara hedeflenirim.:)
Bindik otobüse,o kadar kalabalikti ki,ne zaman hangi durakta indi onu bile farkedemedim.
Ne bileyim iste öyle,ben belli edemem,o gelseydi yanima tanismak icin soguk davranirdim heralde.:)

gelecek kacan kovalanır devam et dogru yoldasın bak ben kactım kovaladı sonra ben kovaladım şimdı yıne o kovalıyor:)))

valla bende bakamam beğensem bile hemen kafamı çeviririm içim içimi yer ama bir daha o tarafa dönemem tabi direk olarak karşı tarafa senden hoşlanmıyorum sinyalinide vermiş olurum böhüü ama bir kız arkadaşım var üstadım benim kendine güveni zirvededir istediğinide baktırır yani dikkat ettim naptığına çocuk ona gözlerini kitleyene kadar bakıyor ve hafif tebessüm ediyor sonra başka şeyle uğraşır gibi yapıp tekrar bakıyor test edilip onaylanmıştır.ondan sonra karşıdaki eleman almış ya gazıı kimse tutamaz bir cesaretle gelip tanışıyor.ama biz kızların rahat hareket edememesinin sebebi acaba ne düşünür benim hakkımda yada aklından başka bişey mi geçiyor beni hafif mi sanar acabaa bu acabalar uzayıp gittikçe bu yakışıklılarda elimizden kayar gider valla arkadaşımın başına daha lüzumsuz bir tip sarılmadı bu vesileyle bir kaç kişiyle çıktığını bilirim ve iyi çocuklardı tanıdım bende yanii

ayy hala yazasım var hee :)) yani bence tanışmak için biraz karşı tarafa cesaret vermeliyiz kızlar merak etmeyin bişey kaybetmezsiniz bence sonuçta bir erkeğin sizin nasıl biri olduğunuza karar vermesi sizin ona davranışlarınınızdan belli olur.diyo mesela hatunun biri tüm erkekler bana cinsel manada yaklaşıyo ee bacım sen ilk tanıştığınla hemen 2 gün içmeye gidersen veya hemen yakınlaşırsan normal değilmi bu adamın bunu düşünmesi.ben ne kızlar biliyorum nasıl dize getirmiş erkeği valla herşey bizde başlar bizde biter konudan saptım mı blmiyorum ama yazasım var napimm

X