Hiç iyi değilim,sanki sonum geldi

Daha 3 hafta olmuş. Yaşadıklarınız (ağır depresyon önceden de varmış ve ölüm düşüncesi dışında) normal. Bir grip bile 1 haftada iyileşiyor...

Şuanda depresyondasındır zamanla geçecek merak etme.Sonra şükredeceksin,inan bana

Bence her ayrılık bir deneyim bundan sonra birlikte olacağın insanı hayatının merkezine koymamayı öğretti sana her zaman kendini sevmenin ne kadar değerli olduğunu öğretti hayatta hiç kimseye fazla bağlanmaman gerektiğini ve her zaman önceliğinin kendin olması gerektiğini öğretti yani senin bunları anlayabilmen için belkide bu deneyimden geçmen gerekiyordu sen alman gereken dersleri al ve yoluna devam et. Kendim de böyle bir ayrılık acısı yaşadım nasıl düzelicem ne yapıcam mahvoldum ben diyordum ama her acımdan ders çıkarmayı öğrendim ve bazen diyorum iyiki olmuş hayatımın dönüm noktasıymış...

Sana köpek gibi aşık olsaydı da sen kendine değer vermediğin için değer görmeyecektin.
Eğer kendini bu kadar değersizleştirmeyr devam edersen daha mutsuz olursun.
Kıçı kırık adamın tekini napacaksın ya? Silkelen kendine gel, sen değerlisin hayatın değerli. Kurtuldum de geç

Eski konuda o kadar anlattık, dil döktük size.
Halâ aynı yerdesiniz.
Kendi başınıza aşamıyorsanız psikolojik destek alın lütfen.
Hiç sağlıklı düşünemiyorsunuz maalesef.

Eski konuda o kadar anlattık, dil döktük size.
Halâ aynı yerdesiniz.
Kendi başınıza aşamıyorsanız psikolojik destek alın lütfen.
Hiç sağlıklı düşünemiyorsunuz maalesef.
Aşamıyorum doktora gittim ilaç başkası terapiye de bir seans gittim bıraktım herkesin söylediğinden farklı bir şey söylemiyorlar

Tamamen sonu var, biraz sabır gerekli, uzun süreli ilişkim benim evlenmek isteyip onun istememesi sebebiyle bitmişti, daha doğrusu istiyorum diye kandırıp oyalıyordu, çok zorlandım çok ağladım, kimsem yok diye düşündüm, bir gün karşı komşu kapıyı çaldı bugün sitede seni gördüm çok üzgün görünüyordun iyi misin sana çilek reçeli getirdim ve poğaça yaptım dedi, o gün ailem dışında kimsem yok dediğim için üzüldüm çünkü biraz fark etme konusu ben kafamı sadece eski sevgilime yöneltmiş debelenip duruyordum, demekki yapayalnız da değildim, benim unutmam yine de 5 6 aydan fazla sürdü daha çok öfke hissediyordum ama o bile kayboldu, böylesinin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum artık onunla evlnseydik sevgiliyken yok saydığım her kötü özelliği de tokat gibi yüzüme çarpacakto ve bunu bilerek evlendim diye daha çok üzülecektim

Kadınlar süreçte, erkekler sonuçta üzülür diyorlar
Sizde tam tersi olmuş
Hiç bir erkek için 1 damla gözyaşı dökmeye değmez

Ömür boyu bakıp sorumluluğunu alabilecekseniz
Evcil hayvan sahiplenin , beraber yürüyüşe çıkın
İnanın o kadar çok rahatlatıp mutlu ediyorlar ki
Milyon erkeğe bedeller

Bazı insanlar için deneyim olmuyor maalesef. Kendini değersiz hisseden, depresifliğe meyilli kişiler her ayrılıkta ilk ayrılık gibi yıkılıyorlar. Bunun ilacı hayatı anlamlı şeylerle doldurmak. O yüzden ilişki yapınca arkadaşlarına sırt dönen, eski alışkanlıklarını boşlayan kişilere çok kızarım. Bende de vardı bu ilişkiye çok odaklanma olayı ama hayatımı hep olumsuz etkiledi. Çünkü o ilişki bitince kişiliğiniz, hayatınız da bitmiş gibi oluyor. Çareyi başka ilişkide arıyorlar bu sefer. O da bitince hoop sar başa, aynı döngü. Sevdiğin iş, sağlam dostluklar ve en az bir hobi şart bence. Konu sahibi demiş ki aman aman arkadaşım yok. Sebebi de bu bence. İlişki olunca diğer alanlar boşlanıyor insanlarla iletişimi sıkı tutmak lazım.

Niye arıyorsunuz ki, neyini yüzleşeceksiniz bitmiş gitmiş.
Sürekli negatif ve olumsuz konuşmayın, böyle çevrenizde de insan kalmaz.
Kimse sürekli mutsuz birinin yanında durmak istemez.
Ben enerjimi emen insanlardan nefret ederim mesela..
Bir diyeceğim de hayat; sizin, başkası tarafından sevilmeniz üzerine kurulu değil. Bunun üzerine bir çalışma yapın..
Her sabah kalkın ve şunu deyin "oh be bugün de sağlıkla uyandım ve çok iyiyim"

Haklısınız dediğim gibi hayatının merkezine koymayacaksın ilişkini merkezde hep kendin olacaksın kendi hobilerin kendi ihtiyaçların kendi mutluluğun +1 bonus gibi olacak ilişkin bitse bile seni fazla etkilemeyecek seviyede olacak.

Ayrılık ailemin yanında gerçekleştiği için konuşmak istiyorum sadece neden böyle bir şey yaptı bunu planladı mı böyle olsun mu istiyordu neden son gün neden böyle bir şey yaşattı.o nasıl bunları merak ediyorum yüzleşmek istiyorum yani

Evet o içinde kalanlar da zorluyor insanı.kafanın içinde dönüp duruyor.söyleyemedikçe içindeki hırs sönmek bilmiyor.bir kağıda yazın.

Bence düzelirsiniz ya. Kim düzelmiyor ki. Bi tanıdık abla evini düzdü, eşyaları alındı, çeyizini eve bi güzel serdi. Kınadan sonra düğünden önce nişanlısı kız kaçırmış. Bu ablanın hazırladığı çeyizlerini serdiği eve getirmiş kızı. O zamanlar daha cep telefonu internet yok. Millete haber de verememişler. İnsanlar düğün salonunun kapısında öğreniyor olayı. Abla yaklaşık 70 kilolardan 40 kiloya düştü bir anda.

Şuan çok güzel bir evliliği var. Herşeyi unuttu bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…