Menopoz HİÇ hapsız adet olamadım

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
kızlar bendede aynı hastalık ne adet olabiliyorum göğüsümde küçük doktor kesinlikle çocugun olmuyacak dedi tek yöntem kıbrıs yumurta donasyonu dedi sadece onunla hamile kalabilirmişim onunda ücret 35 bin 40 bin civarı sizinde büyük ihtimal oöyle dokto bana babadan gelen bir kromozom eksikliği demişti ondan dolayı doğuştan menepoz
Turner sendromumu....hic tedavi denedinizmi.. 45 x mi yoksa delesyonmu..konu sahibi sizede kromozm testi yaptirmanizi tavsiye ederim

Canım bende senin gibiyim sana ulaşmaya çalışıyorum ama bulamıyorum seni benim de sorunum aynı nasıl yol izleyecegimi bilmiyorum en azından birlikte sorunumuzu konuşabiliriz lütfen benimle iletişime geçebilir misin
bende varmım banada yarımcı olun özelden yazısalım

Canım eğer Hipo Hipo yani hipogonadotropik hipogonadizm isen kromozom olarak sıkıntı yok. Çünkü ben kromozom sayımı yaptırdım normal cıktı. Sadece bizim hipofiz bezi çalışmıyor. Onun ürettiği hormonlari dışarıdan alıp hamile kalabiliyoruz. Kromozom testi yaptırdın mi?
pekı senın lh fsh hep düşükmü ne kullanıyorsun kana ma gormek ıcın bana ozelden ulaşrmısın

kızlar bendede aynı hastalık ne adet olabiliyorum göğüsümde küçük doktor kesinlikle çocugun olmuyacak dedi tek yöntem kıbrıs yumurta donasyonu dedi sadece onunla hamile kalabilirmişim onunda ücret 35 bin 40 bin civarı sizinde büyük ihtimal oöyle dokto bana babadan gelen bir kromozom eksikliği demişti ondan dolayı doğuştan menepoz
Kızlar aynısı kuzenımede dedıler bska care yokmu

X