Hiç böyle bir iftar telaşınız oldu mu?

ewa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
267
1
adsz3xk3.png
burası IRAK

allah yardımcıları olsun...herzaman şükredenlerden olmuşumdur ama bunları görünce insan daha bir anlıyor elindekilerin değerini

Fazla uzağa gitmeden Büyük şehirlerimizin varoşlarında Belediyenin dağıttığı yardımlarda benzer manzaraları görmek mümkün ne yazık ki....

Allah göstermesin benim en büyük telaşım pide gelmedi olmuştur herhalde.Rabbim o yavrularında birgün mutlaka huzurlu iftarlar geçirmesine vesile olacaktır imtihan dünyasındayız .allahım huzurumuzu barışımızı bozmasın

Allah yardim edenlerden edebilenlerden olmayi nasip eylesin.. Rabbim yar ve yardimcilari olsun.. elma yiyordum utandim kendimden :KK43:

senağlamasenağlamasenağlama Aman yarabbim ya...içim ezildi çok kötüyüm ne yazacağımı bilemiyorumsenağlamasenağlama

Fazla uzağa gitmeden Büyük şehirlerimizin varoşlarında Belediyenin dağıttığı yardımlarda benzer manzaraları görmek mümkün ne yazık ki....

Evet ne yazıkki Türkiyeninde bazı bölgelerinde bu manzara görülebiliyo Allah yardımcıları olsun ne diyim.

Vayyy vayy....Yatıp kalkalıp halimize binlerce şükür edelim..

Türkiye'de de var elbetteki ama Irak başka,bam başka..İftar saatinde atılan iftar topunda bile ayaklarım yerden kesilirken,orda yüzlercesi atılıyor,onlar bu mübarek günlerde hem aş peşindeler,hem canlarının derdindeler..

Edilen dualar havada kalmaz,yapılan kötülükler,yapanın paçasına er geç bulaşır..Allah da,dualarımızda onların yanlarında olsun..Offffff of..

Zayıf,bakımsız,çıplak,sağlıksız çocuklar ve bir lokma yemek için ayaklarda üç numara büyük pabuçlarla koşulan açlık koşusu.
Allahım kul olarak yürek telimiz titrerken,sen yaradan olarak mutlaka bir hikmet düşünmüşsündür onlara.Noolursun,hikmetini,rahmetini,bereketini onlara acil gönder.

soyleyecek soz bulamiyorum..Allahim mazlumlarin yanindadir bunu biliyorum..insallah bir gun onlara yapilan bu zulumler bitecek adalet yerini bulacaktir.

vardır bir hikmeti.yaradan herşeyi sizden bizden iyi görüyor ve biliyor.Bize sadece onlar için dua etmek.Bunlara sebep olanlar için de elimizden birşey gelmiyorsa buğzetmek kalıyor.

senağlamasenağlama:1no2:bende paylaşırken çok kötü oldum biz sadece bakıyoruz ve hissetmeye çalışıyoruz onlar bunu yaşıyolar Rabbim yardımcıları olsun o kadar şanslıyızki senağlamasenağlama

Sadece ağlamak geldi içimden. ALLAH'ım IRAK ve FİLİSTİN deki o insanların canına kastedenlerden hesabını sorsun inşallah. elimizden dua etmekten başka bişey gelmezken tek güvendiğimiz sensin ALLAH'ım.
ALLAH'ım kimseyi açlıkla terbiye etme. sadece ırak için değil tüm dünyadaki muhtaç insanlar için

off yaaa senağlama allahım ne olur onların yüzünede gülbenneyaptımki

halimize oturup kalkıp şükredelim
allahım sana şükürler olsun

Allah haline sukretmeyenlere akil fikir versin, bu fotografi gorunce insan ne yazacagini bilemiyor, bogazima birseyler dizildi, biran once herseyin duzelmesi icin duaciyim, halimize hesapsiz sukrediyorum, Allah aclikla imtahan etmesin, bu gunahsiz yavrularin kosturmasi gozumun onunden gitmeyecek

yorumlar için tşk ederim arkadaşlar sağolun rep veren arkadaşlarımada sevgiler a.s.

X