Hiç birşeyden keyif almadığınız zaman

Böyle zamanlarda en sevdiğim filmi açar izlerdim .

Bu mesajı eşim görmesin duymasın diye aynı zamanda 6 aylık bebeğim ayağımda uyurken , sessiz sessiz müzik dinleyip ağlarken okuyorum...

Bu mesajı eşim görmesin duymasın diye aynı zamanda 6 aylık bebeğim ayağımda uyurken , sessiz sessiz müzik dinleyip ağlarken okuyorum...
Aglayin, rahatlayin, yarin yeni gune daha guzel uyanacaksiniz minik mucizenize bakin ve neler basardiginizi dusunun bugune dek... uzulmeyin, minikler buyuyorlar,

2 yıldır bu ruh halindeyim. Hiçbir şey mutlu edemiyor. Tek bir şey eksikken diğer tüm şeylerin tamlığı ile mutlu olamıyorum maalesef. Ve sanırım sürekli yemek yemek istiyorum. Özellikl tatlı. O an o hazzı yaşayarak bir nebze iyi hissetmek istiyorum sanırım. Some boğa burcu problems

Tam da şimdi yeniden yepyeni bir sayfa açabildim ama boşluk hissi gitmiyor , yeni bir şehir yeni insanlar boşanma da oldu ama damdan düşmüş gibiyim

insan dönem dönem yaşıyor bunları sessiz sakin kendi halinde vakit geçirmek bile ruha iyi geliyor ben de öyle bir dönemdeyim ama tamamen de kapatmadım kendimi eve. her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorum ruhuma iyi gelecek şeyleri biliyorum çünkü

Bazen böyle dönemlerin de olabileceğini kabul etmek ve içimizde bunu sindirmeden kendi kabuğumuza çekilmek gerekir atıyorum 2-3 saat yanı bazen yalnızlıkta iyidir bünyeye ben böyle iç sıkıntılarının bazen normal olduğunu kabul ettim çünkü diğer türlü insan hep bunu düşünüyor .

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için dikkate alacağım

kankilerimi toplayıp bir gün tabağı ile kafayı toparlıyoruz, binevi terapi seansı.

Ama bazen çok yoruluyorum mental olarak öyleyse o anlık hareket ediyorum, kafam da dağınık oluyor mesela. Bir bakıyorum kitaba baslamısım, bırakmısım, o yuzden kendımı böyle durumlarda disipline etmek yerine içimden nasıl gelirse öyle davranmayı seçiyorum. Motora fazla yüklenmemek lazım

Bir de güldüğüm şeyleri izlemek iyi geliyor olabilir
Aha gülebiliyorum oluyosun

Ne yazdıklarını okumadım ama hayatıma renk gelsin diye flört falan yapma güzel bir kitaba başlayabilir, negatif enerjiden kurtulmak meditasyon yapabilir, inanıyorsan ibadet edebilirsin

Sanki bir yere ait olamamak, boşlukta olmak gibi dibi... Bir müddet devam eder ve geçer. Geçmesi sizin elinizde. Tavsiyem şu; Çalışmıyorsanız çalışın. Çalışıyor iseniz şehir şehir gezin. Turlara katılın. Bitti mi dünyayı gezin. Bir şeyle meşgul olun. Her şey yoluna girer. İş, özel hayatınız rayına oturur. Aaa bir bakmışsınız ki ben istedim bir göz Allah verdi iki göz :))

O mutsuz ve keyifsizlik halini dibine kadar yaşamadan kendime gelemem ki ben. Kendi kabuğuma çekilirim. Sonra yavaş yavaş rutinlerime dönüyorum rahatlıyorum.

Hahaha ben de bunları yazacaktım depresyon bile lüks artık bize. Keşke gün 48 saat olsa belki biraz sıkılır, boş vakit bulurduk.

Geçen eşim "Selamünaleyküm, ortada koşup duran sen miydin? xxxx in peşinde koşarken bir ara karşılaştık hatırlıyor musun?" Dedi Bu sıra cidden çok yoğunduk, adam alttan alttan laf sokuyor

Bi ara bunaldım artık ben depresyondayım beni ellemeyin şöyle bi yarım saat boşluğa bakacam dedim. Kahvemi yaptım çıktım balkona yaktım. Eşim mesaj atmış kız s*çmış gelde al altını yoksa her yer b*k olur diye.

Bir de ben bazen kv nin resmine bakıp hey gidi kızım sen bununla baş edebiliyosan aşamayacağın sıkıntı yok kalk dobarlan bırahma gendini diyorum.

Ben depresyonumu 15 dklik tuvalet molalarimla kisitliyorum o da eşim evdeyse... evde degilse zaten cisimi tutuyorum

Niye ? Yolunda gitmeyen birşeyler olmalı durduk yere gelmez o ruh hali.Ask acısımi hayatım boşa geçti mi keskelermi ne bileyim iş sıkıntısı istediğin hayatı yaşayamamak duygusu birinin zorbalığı duygusal yada fiziksel yani bir tetikleyici bir birikmislik olmalı bunun için.Sanirim havalardan yada hormonal duygulardan kaynaklı değilse o tetikleyiciyi buluo onun üzerinde düşünmek gerekli.Birde ne kadar sık ve ne kadar süre bu hal üzerinizde kalıyor buda önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…