Aile Planlaması hiç bir yöntem kesin çözüm değilmi yani :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yurtdışında tanıdığım biri var, evlendiler. Çocuk istemediklerine karar verdiler. Adam ameliyat oldu. Olay Amerika’da geçiyor.

Prezervatif ile 4 yıl korunup bununla istemeden hamile kalan tanıdıklarım var.

6 yıl prv. İle korundum hamıle kalmadım.
Ama kesin çözüm değil yırtık olur patlar ..
Bize denk gelmedi ..
Ama arkadaşımınkı ilişki anında patlamış nasıl bi şehvetse ve inan hamıle kaldı

Geri çekilme korunma yöntemi değildir, bilginiz olsun.
Katılıyorum..
------
Konu sahibi,
Ben 3 yıllık evliyim, hep prezervatif ile korunduk, şüphem bile olmadı çocuk isteyene kadar. Taktıktan sonra kontrol ederseniz yırtık mı vs bence ortalama üstünde korunma sağlıyor. Yaşınız kaç bilmiyorum asla asla istemiyorum diyorsanız tüplerinizi bağlatın. Ama pişman olmayacaksanız tabiki

Eğer doğru kullanılırsa hap en iyi yöntem bana göre tabi. Senelerce kullandım şükür ne yan etki gördüm ne istenmeyen gebelik.. Bıraktığım ilk ayda hamile kaldım zaten. Kullanmayı unutmamak gerek ama.

Düzenli adet oluyorsanız yumurtla günlaxerinizi takip edin o günlerde prezervatif olsada ilişki yaşamayın. Diger günlerde gebe kalma olasılığınız çok düşük zaten bi de prezervatif olursa çift korunmuş olursunuz

öncelikle büyük lokma yiyin ama bu kadar büyük konuşmayın.karı-koca tüplerinizi bağlatabilirsiniz.en güvenlisi kk ile değil doktorla görüşmek tabi.

Siz tuplerinizi baglatabilirsiniz ama ameliyat olmaniz gerekir,
genelde dogum sirasinda veya kadin hastaliklarindan dolayi zaten ameliyat olacaksaniz bu oneriliyor bildigim kadari ile.

Ancak oyle bir durum yoksa, esinizin vazektomi olmasi daha basit bir operasyonla olabiliyor,
tabi esiniz de sizinle hem fikir ise dusunebilirsiniz.

Valla 2 senedir bu sekilde korunduk bi cocugum var ilk istemedigimiz zamanda bu sekilde korunduk cocuktan sonra bu sekilde korunuyoz bisey olmadi

Büyük başarı. Korunmak değil bu ama.
Siz yine de halka açık yerlerde bunu söylemeyin. Cahilin biri inanır, bunu korunma yöntemi sanar, hamile kalır, yazık olur. Kendi içinizde tutun.

Bu arada tup baglatmanin da kesin cozum olmadigini okumustum burda..

Biz de mi oyle denesek belki tutar kazara oldu deriz...
Bebis istiyoruz da..

The best protection is no sex
En iyi korunma yöntemi hiç sex yapmaktır der amerikaliar

4.5 senedir prezervatifle korunuyoruz birşey olmadi. Hayrlisi olsun. Suan icin mi genel anlamda mi istemiyorsunuz . Cevaba göre cift koruma ya da tüp baglatma. Ondanda oluyor yazmışlar her ikiniz bağlatin

Bence o rahmini aldırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…