Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ya sımdı yazmayı unuttum kuzum ,
ama bn sna numaramı yazım sen foruma gırdgınde 3 kre ozelden cagrı at bende hemen damlarım =))
sıfremız olsun =))

Ya sımdı yazmayı unuttum kuzum ,
ama bn sna numaramı yazım sen foruma gırdgınde 3 kre ozelden cagrı at bende hemen damlarım =))
sıfremız olsun =))

haftasonu da burdayım ben kuzum her daim canım sıkkın olmadıkça çıkmıyorum =))
o da dün akşam denk geldi işte:KK14: snra geldm sen çıkmışsın

iyilik şekerimde çalısıomusun yoksa ev hanımımısın?yemek fln yaptım demıssın evlısın ama çalısmıosun oylemıydi tam hatırlyamadım:KK17:
:KK17:
sımdı soyle oluyor =))
bn evlı degılım ama ısyerınde ev kadınlarından bı farkım yok temızlık yemek bılmem ne , bı camasırım eksık :KK5:

haftasonu da burdayım ben kuzum her daim canım sıkkın olmadıkça çıkmıyorum =))
o da dün akşam denk geldi işte:KK14: snra geldm sen çıkmışsın
bende senle konusuruz dıe gırdım yoksa gırmezdm kı
nıysee bu aksam konusuruz prospektcn sende gel dha kolay bı ısım bulamadnmı yavrum ya
:KK9:

nıysee bu aksam konusuruz prospektcn sende gel dha kolay bı ısım bulamadnmı yavrum ya

tamam kuzucum knuşuruz burda sende aboneliğine al topiği bn açıcaktm ama arzu açmış önceden sen gel madem dedi öylelik ortak topikkk :KK1:

tamam kuzucum knuşuruz burda sende aboneliğine al topiği bn açıcaktm ama arzu açmış önceden sen gel madem dedi öylelik ortak topikkk :KK1:
ya bnde sana topık acalımmı dıcektım blıyomusun ama bu topıkte yenı takılırız ıste burda =)
burdamı beklıcen bnı artıkın

vala cok dusundum sonra bıyerde karsıma cıktı arastırma takımı dıe bende uyumlu buldum:KK1::KK1:

ben aksamları gelemıorum kı tatlım ya bebek yemek temızlık falan anck zaman gecıo bıde suan pc bozuk ama yaptırırsam azcık azcık gırerım şöyle bi yoklarım sizi:KK3:

bende yeni üye sayılırım.Evliyim bir çocuğum var çalışmıyorum evdeyim çocuğunla uğraşması çok güzel okadar yoğun geçmesine rağmen ben de kendimi zaman zaman yanlız hissediyorum

X