Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

boncuk neden susuyorsun kuzummm
bn sacıma kat attırcam anasını satım karar verdım :))

hmm mause ıle secıyorsun harflerı ne kdr safım bgn ya :d
hahahahah. öğrendiğin iyi oldu, işine yarayabilir.
boncuk neden susuyorsun kuzummm
bn sacıma kat attırcam anasını satım karar verdım :))

Dün sana bahsettiğim vodafone paketlerine bakıyordum hala ayarlamaya çalışıyoruz askerimle

Saçına kat attır bence, düzleştirince ya da maşa yapına güzel durur.

sımdı baya uzadı kestırmeye kıyamıyorum ... bıde uzadıkca dumduz duruyo bnm saclar katlı olunca duzeltgmde bozuluyo cabuk o yuzden bıraz kararsz kaldım ama bole uzunda cok kotu durur sacın hacımlı gorunmesı gerek bıraz

yanı bankada calıssam mı dha ıyı yoksa sıgorta sırketlerınde mı ?

e uzunluğundan aldırmıcaksın ki. haifif kat vercek güzel durur. düz kesim o kadar hoş durmuyor bence.
sen daha iyi bilirsin tabi. Boya var dimi saçında?

yanı bankada calıssam mı dha ıyı yoksa sıgorta sırketlerınde mı ?

Hmmm bana sorarsan sigorta derim. Çünkü ben bankada çalışanlara acıyorum. Nefes almaya vakitleri yok stresleri çok sigorta sektörü daha rahat tabi genel müdürlükte çalışırsan yine hedeflerin fln olacak tutturmaya çalışacaksın ama bankacılık daha stresli bana göre. Ben işimi seviyorum iyiki bunu yapıyorum diyorum yani.

aslında bı yerden baslamak lazım ,
bnde okudugum bolum uzerıne calısmak ıstıyorum artık yanı
sn sıgortada ne kdr maasa calısıyorsun sorması ayıp

onemlı bı evrak kaybettı sımdı sucu bana atmaya calsııyor s.refsız sen atmıs olmayasın yanlıslıkla dıyor
gecen gunde mazot fısını kaybetmıs ben bılmem dıyo bn kabullenmem bn de yok dedım bn hıc ustume almam

aslında bı yerden baslamak lazım ,
bnde okudugum bolum uzerıne calısmak ıstıyorum artık yanı
sn sıgortada ne kdr maasa calısıyorsun sorması ayıp

Cnm bu ay yeni zam aldım. 1000 lira oldu maaşım+ primde var. Aylık hedefi tutturursak komisyon üzerinden %2.5 prim alıyorum. Yol parası yok evim çok yakın yemekte burdan. Edirne şartlarında iyi yani.

Cnm bu ay yeni zam aldım. 1000 lira oldu maaşım+ primde var. Aylık hedefi tutturursak komisyon üzerinden %2.5 prim alıyorum. Yol parası yok evim çok yakın yemekte burdan. Edirne şartlarında iyi yani.
Iyıymıs o zmn canım :)

Iyıymıs o zmn canım :)

Ama herşeyden önce işi sevmek lazım tabi. Sen iyice araştır ona göre karar ver. Geçen gün burda biri konu açmış sigortacıymış işini sevmiyomuş bu iş dolandırıcılıkmış vs. öyle yazmış Sen sevmezsen en iyi iş bile cehennem azabı gelir tatlım

benım ıcın ısten once calıstgm ınsanlar onemlı degılmı ama

Tabiki cnm insanlar da çok önemli yalnız çalıştığın yeri değiştirebilirsin ama mesleğini değiştiremezsin. Allah gönlüne göre versin güzelim
amın cnm herkesın gonlune gore versın tabıkı ...
bn hem bankada hem sıgorta sırketlerınde calısablırım ama
4 yıllıga gecıs yapcam hangı bolumlere tamamlayablırım bılmıyorum daha

amın cnm herkesın gonlune gore versın tabıkı ...
bn hem bankada hem sıgorta sırketlerınde calısablırım ama
4 yıllıga gecıs yapcam hangı bolumlere tamamlayablırım bılmıyorum daha

Yada bi bankada sigorta sorumlusu olarak çalışabilirsin bi taşla iki kuş en güzeli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…