Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

edirne'de güzelim. Aöf sınavı dimi ben daha kitaplarımı bile almadım ya zaten daha önce hiç çalışarak girdiğimi hatırlamıyorum
sen hangı bolum okuyorsun cnm ? Kacıncı sınıftasın

burda yaz gibi yahu yarın da öyle gösteriyor :KK51:

Haftaiçi de olsa farketmez yan :KK12:i yaşasın kk En Büyük KK :KK53:
ıns ıyı olur hava boncuk bıgunde kendımıze ayıralım gercı maaslarda yatmadı bzm daha

yapacak iş yok bu bizim suçumuz mu, dimi :KK12:
Ben o kadar arsızlaştım ki burası kalabalık olunca netten cıkayım demiyorum da ekran klavyesini açıp yazıyorum :KK52::KK52:
ekran klavyesı ne kız =)
bnımde sabah evrak ıslerım oluyor ondan sonra da sureklı telde konusuyorum musterıler bela ya

sosyoloji 2.sınıf tatlm sen muhasebe okuyosundur herhalde
bankacılık okuyorum bende 2. Sınıfım bu donem ortalamamı mutlaka 2 yada uzerı tutmam lazım yoksa kalırım ama calısamıyorum
senın bolumde ıkı yıllık mı ? ılk donem nasıldı ortalaman

Bak bu çok iyi fikirmiş bende deneyeyim bunu :)
bazen kelimeleri kısaltarak yazıyorum, sebebi budurr:KK53:

ekran klavyesı ne kız =)
bnımde sabah evrak ıslerım oluyor ondan sonra da sureklı telde konusuyorum musterıler bela ya

Erişileblrlik dye bişey var. Klavyeme kafayı yediğinde hemen ona koşuyorum :KK53:

bankacılık okuyorum bende 2. Sınıfım bu donem ortalamamı mutlaka 2 yada uzerı tutmam lazım yoksa kalırım ama calısamıyorum
senın bolumde ıkı yıllık mı ? ılk donem nasıldı ortalaman

Benim 4 yıllık tatlım. Geçen sene ortalamam iyiydi ama ilk dönem hakkında konuşmak istemiyorum:KK14::KK1: Ben ilk dönem cumartesi olan vizelere de finallere de girmedim cnm o yüzden 2 dersim ff ortalama 1.77 bu dönem yüksek tutmam lazım geçmem için:KK14:

benim 4 yıllık tatlım. Geçen sene ortalamam iyiydi ama ilk dönem hakkında konuşmak istemiyorum:KK14::KK1: Ben ilk dönem cumartesi olan vizelere de finallere de girmedim cnm o yüzden 2 dersim ff ortalama 1.77 bu dönem yüksek tutmam lazım geçmem için:KK14:
bnmde genel ortalamam 1.77 :d
bu donem derslerı sıkı tutmak lazım ama havalar ısındı kanımız bıtlendı heralde :d
senın donem ort kac balım?

X