Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

olurr. beklerim kısır börek falan yaparım size de. ohh ne güzel dedikodu yaparız ablamm

lunnaaa eve bak ve yorum yap derhall

Baktım bile kuzu ve çooook beğendim. Benim hayalim kocaman bi ev. Mis gibi temizliğini yapar oturursun. Çok temiz, kullanışlı, fiyatı da uygun. Ehh muhitte iyiyse daha ne olsun. Yeme de yanında yat

bak canım evet fiyatı cok iyi ama semt nasıl acaba istediğin özellktemi ?

yavruşum ben bakırköy istiyodum ama işime çok uzak olacak o tarafa geçme durumu da yok şimdilik. o yüzden mecbur buralardan tutucam. o kadar yol gidip gelemem ben. şimdiki evime yakın bir yer. ama tabi gidip görmeden bişey diyemem:26:

:) herşey salonun için yani
iyi yakında zaten senin istediğin oydu sen yinede git bak tabi kaafana yatarsa iyidir ben severim büyük ev misafir için falan. hemde hayalimde hep o yöndeydi.çok çocuk istediğimz için

Baktım bile kuzu ve çooook beğendim. Benim hayalim kocaman bi ev. Mis gibi temizliğini yapar oturursun. Çok temiz, kullanışlı, fiyatı da uygun. Ehh muhitte iyiyse daha ne olsun. Yeme de yanında yat
ayy teşekkür ederiimm mutlu oldum da. geçen gün de bi evi çok beğenmiştim. gittim bakmaya bişeye benzemiyodu. bu da öyle olmaz inşallah

evvett herşey salon içinn. yaa ben sevmiyorum oturulan yerde yatılmasını. bide şu an kullandığım eşyaları napcam çöpe mi atayım yazık. ben çok çocuk istemiyomkiii. 2 tane yeter

ben seni hiç dışlar mıyım kuzum. kafam o kadar dolu ki iki gündürr. naptığımı bilmiyorum hiç

Renitsam candır, baldııır
Canını sıkma, herşey gönlüne göre olcak sabır ve duayla. Yüzün gülsün, ben seni delirticem hep biliyorsun bak bu kez ben yaptım

Renitsam candır, baldııır
Canını sıkma, herşey gönlüne göre olcak sabır ve duayla. Yüzün gülsün, ben seni delirticem hep biliyorsun bak bu kez ben yaptım

bilmem mi kuzumm eve baktın mı sen onu söyle. babam ne derse desin evlenecem ben yaa. olmadı yaparım nikahı salla gitsiiinn eve bakk ve yorum yap hemennn

bilmem mi kuzumm eve baktın mı sen onu söyle. babam ne derse desin evlenecem ben yaa. olmadı yaparım nikahı salla gitsiiinn eve bakk ve yorum yap hemennn

Ev mis gibi, feraah çok beğendim. Banyosu biraz küçük mü?
Hakkında hayırlısı olsun, gönlüne göre bulursun inşallah evini de Renitsam.

Ev mis gibi, feraah çok beğendim. Banyosu biraz küçük mü?
Hakkında hayırlısı olsun, gönlüne göre bulursun inşallah evini de Renitsam.

allah razı olsun kuzuumm... 2 banyo var diyo fotodaki hangisi bilmiyorum. bakmadan karar veremicem sanırım. bana da küçük geldi ama .artık hakkımda hayırlıysa olsun ne diyimm

allah razı olsun kuzuumm... 2 banyo var diyo fotodaki hangisi bilmiyorum. bakmadan karar veremicem sanırım. bana da küçük geldi ama .artık hakkımda hayırlıysa olsun ne diyimm

Gidip görürsün bakalım, belki de fotodaki misafir banyosudur.
Belki daha güzel ev bulursun nasip,kısmet tabi ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…