Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ne güzel işte kuzum kv anlayışlıymış. allahtan o yorgunlukla ben öyle bi hata yapmadum. bide komşular falan gelmişti yemeye. iyi rezil olurdum mahalleye

Kızım ya takır takır kuru oluyo ya hamur tutturamıyorum bi türlü:26:

hmm o zaman püf noktaları vereyim sana. kesinlikle teflon yada seramik tenecrede yapacaksın çelik olmaz. 1 bakdak pirince 1,5 bardak su koyacaksın. tereyağ da kavur müthişlezzet veriyo. pirinçler iyice kavrulsun. suyu ekledikten sonra tuzu da ekle. kesinlikle karıştırma. sutu iyice çekmesine yakın aç kapağı bi bak. pişmemiş gibi görünüyosa az bi sıcak su ekleyebilirsin ama yine karıştırmamak şartıylaa. bu kadaaarrr

Teşekkür ederiiiiim not alıyorum. En yakın zmnda deniycem inş bu sefer olur

:):)olsun okdrda rezıl bır durum degılmıs üzülme

ben kv sevmedıgım ıcın su getırmek bile zoruma gıdıo acıkcası kı tatlı bork falan ruyasında görür

yemeğimi yedim birde üstüne petito yedim geldim :)
Eki Görüntüle 682503

kızımın favorisi bu

ayy benimki de çok iyi dilimi ısırayım. çok korkuyorum değişecek diye

aslında normalde kendını az da olsa bellı edıodu yanı solekı kızlarına davranısları falan hep sorunluydu bende kızları hatalı dıodum ama sımdı anladm tabıkısı ne oldugunu .neyse ole ıste cok ıyı bırı ıse yanı dısarıdakılare davranıslarına bakıcaksın sana olan degıl herkese ıyı ıse ozaman o ınsan nıe degıssın kı ?

ne bileyim hep öyle oluyo yaa. şimdilik çok iyi. bi kere bile adımı söylemez. hep bitanem tatlım diye konuşur. nişanlımdan çok beni arar saatlerce konuşuruz. dışarıya da çok iyi. kimseye kötü bişey söylediğini duymadım. inşallah hep böyle olur

Ne diyelim tatlım senden uzak olsun

hoşgeldin kuzumm. afiyet olsun. allahtan çikolata sevmiyorum benn.. bu arada karar verdim. yalan söylücem. başka çarem yok
canım yuvanı kurmak için söylüyorsun mecbur
Ohh afiyet olsn kuzum bende şimdi ne yeke yesem diye düşünüyorum yemeğe çıkıcam

sağol canım sana da afiyet olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…