Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kırmızıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sana sevdiceğimle resmimizi gönderdiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm bak çabuuuuukkk :):):))))))))

Biz hep yanındayız merak etme istediğin zmn istediğin kadar anlat seni dinleriz keşke elimizden bişeyler gelsede hayatını kolaylaştırabilsek ama dinlemekten başka bişey gelmiyo elimizden kuzum
sağol canımm. bende namaza başladım dün. inş herşey daha güzel olur hepimiz için
çok sevindim canım yaa. sonunda aramızdan birinin işleri yoluna giriyo. darısı benim başıma inş. senin adın neydi yaa dua edecektim akşam sana adını bilmediğim aklıma geldi.
ee biz ne için varız canım hepimiz gerceğiz merak etme :)

sağol canım benim sağol.. burdan çok iyi dostluklar çıkacak eminim

Günaydın kızlar
Nasılsınız bakalım ?
Günaydın boncuk

Çok sevindim cnm benim ne güzel herşey yoluna girdi. İnş bundan sonra çorap söküğü gibi gider herşey. Hiç zorluk çıkmaz

ay canım ya cok sevindim allah mutluluğunu daim etsin

renitsa naaptın söylemedin mi babana kararlaştırdığımz şeyi ?

konuşmadım dün kimseyle tatlım. evime gittim uyudum sadece. ama bugün kıyametler kopacak. ben yapacağımı biliyorum onlara. benim istediğim gibi olmuyo hiçbişey onların istediği gibi de olmayacak

sağol canım.. hepimizin işleri bian önce yoluna girsin inşallahhh ..... adım neslihan canımcım

yok cnım kızım sımdıye kadr 2 3 defa nezle oldu onun dısında bunyesı cok saglam tabı oraya gıdınce daha sık hasta olucaktır.tabıkı gıderım ılk 1 hafta sıkı takıp ederım oglen yemeklerıne falan katılırım en azından gözlerım neler yapılıo dıe.
kızım arkadas delısı yolda 6 7 yasında cocukların bıle uzerıne atlıo evde sıkılıo bırde sıgara eksık olmuo evde ona cok moralım bozuluo.hayırlısı ya 2 3 ay ıcınde verıcem esım hemen yazdıralım dedı ama ben az daha beklıyelım dedım hayırlısı cnım ya annen bıle olsa mınnet etmek olmuo yanı annem bısı demesede hanı fedakarlık yapıo fln yaa benım nedense zoruma gıdıo

Namaza başlamana çok çok çok sevindim. Biliyomusun dediğim gibi bende bugün sabah namazına da başladım. Ama bayağı erken kalkmışım. Uyumamak için neler yaptım

bnm tamamen aklımdan cıkmıs kızlar suan sız dıyınce aaaa dedım ınanın hıc aklımın ucuna gelmedı renıtsa senın adına cok sevındım yanı namaza baslamana

evet canım ya kımseye mınnet etmeyeceksın aslında ama gercekten sigara ortamında bulundurma mesela ben evimde sigara içirttırmem balkona içen inşallah hayırlısı olur ya oda mennun kalcaga benziyo kreşten

Namaza başlamana çok çok çok sevindim. Biliyomusun dediğim gibi bende bugün sabah namazına da başladım. Ama bayağı erken kalkmışım. Uyumamak için neler yaptım
ne güzel canım yaa. ben sabah uyanamadım off..
sağol canım.. hepimizin işleri bian önce yoluna girsin inşallahhh ..... adım neslihan canımcım
yaa kızma ama neslihan ismini hiç sevmem biliyo musuunn. sen benim incim ol. olur muu
bnm tamamen aklımdan cıkmıs kızlar suan sız dıyınce aaaa dedım ınanın hıc aklımın ucuna gelmedı renıtsa senın adına cok sevındım yanı namaza baslamana

sağol prossum.. inş sende başla bi an önce. insan çok rahatlıyo. ama biraz da suçlu hissettim ben kendimi. normal zamanda aklıma gelmiyo. hep başım sıkışınca aklıma geliyoo

kuzummm sen namaza mı başladın cok sevindim ya o gücü buldun kendinde ne güzel artık hersey yoluna giricek emin ol keske bende baslayabilsem vallahi

evet canım ya kımseye mınnet etmeyeceksın aslında ama gercekten sigara ortamında bulundurma mesela ben evimde sigara içirttırmem balkona içen inşallah hayırlısı olur ya oda mennun kalcaga benziyo kreşten

cnım salonda ıcmıolar ama mutfak ara odalr hep sıgara sankı gıtmıomu salona dıyosun anlamıolar.esımde sıgara ıcer ama evde bırkere ıcmıslıgı yoktur kızımız ıcın.iştee o nedenle cok zor mınnet etmek.esımlede arada kalmaktan ıdare etmektn sıkıldım gercekten.kreşe versem ınan tum maasımı versemde rahatlamıs olucam

kuzummm sen namaza mı başladın cok sevindim ya o gücü buldun kendinde ne güzel artık hersey yoluna giricek emin ol keske bende baslayabilsem vallahi
napimm canım yaa.. başka çarem yok ona sığınmaktan başka. inş sende başlarsın kuzum
Ben 5'te kalktım vakit 5.37deymiş. Benimkini uyandırdım oyala beni uyanık tut diye
ne güzel seni uyanık tutmaya çalışırken o da sevap kazanmış işte kuzucumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…