Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

konuşmadım dün kimseyle tatlım. evime gittim uyudum sadece. ama bugün kıyametler kopacak. ben yapacağımı biliyorum onlara. benim istediğim gibi olmuyo hiçbişey onların istediği gibi de olmayacak

öyle deme yaaaaaa renitsa nolur bak bende ilk inatlaşacaktım ama sonra hem siz dediniz hem sevdiceğim dedi huylarına git hepimizin gönlü olsun dedi keza öylede oldu. sen huylarına git kırmadan inatlaşmadan halledersin ilk başta hiç istemiyormuş ama bak şimdi nişanlısınız herşey atlatılıyor ya gerçektennn

öyle deme yaaaaaa renitsa nolur bak bende ilk inatlaşacaktım ama sonra hem siz dediniz hem sevdiceğim dedi huylarına git hepimizin gönlü olsun dedi keza öylede oldu. sen huylarına git kırmadan inatlaşmadan halledersin ilk başta hiç istemiyormuş ama bak şimdi nişanlısınız herşey atlatılıyor ya gerçektennn

ben atlamısım sanırım olay neydi?

canım ben bugüne kadar hep huylarına gittim kimse kırılmasın diye. ama baksana benim kırılıp kırılmamam kimsenin umrunda değil. herkes canının istediğini yapıyo. benim düğünüm ve benim istediğim hiçbişey olmuyo. bunaldım artık. böyle bi yere gidip avazım çıkğı kadar bağırasım var.

ne güzel canım yaa. ben sabah uyanamadım off..

yaa kızma ama neslihan ismini hiç sevmem biliyo musuunn. sen benim incim ol. olur muu

sağol prossum.. inş sende başla bi an önce. insan çok rahatlıyo. ama biraz da suçlu hissettim ben kendimi. normal zamanda aklıma gelmiyo. hep başım sıkışınca aklıma geliyoo:KK14:

ya ben ismimi çok seviyorum amaa :2:
ama mazi ile alakalı birşeyse birşey diyemem incin olabilirim :):)

canım ben bugüne kadar hep huylarına gittim kimse kırılmasın diye. ama baksana benim kırılıp kırılmamam kimsenin umrunda değil. herkes canının istediğini yapıyo. benim düğünüm ve benim istediğim hiçbişey olmuyo. bunaldım artık. böyle bi yere gidip avazım çıkğı kadar bağırasım var.

canım haklısın sen ama işte dün söylediğin gibi tayin işini söylesen babana... ozaman belki razı gelir..
sıkma canını bak namazada başladın için iyice ferahlar bugün ayetel kürsiyi oku o sıkıntıya en güzel ilaç

ya ben ismimi çok seviyorum amaa :2:
ama mazi ile alakalı birşeyse birşey diyemem incin olabilirim :):)
evet canımm aynen öyle. bi tane daha arkadaşım var şimdi neslihan. ona da başka isim taktım:KK1:
bu iş meselesı yuzunden mı hanı sen beyaz yalan solucektın ama

evet amam yalanla iş yapmak istemiyorum sanki. yalanla iş yapma ayağına dolaşır derler ya. söylerim yalanı düğün zamanı başka bi aksilik çıkar diye korkuyorum

5 de kalksam abdest falan anca ayılırım ben namazı kılar yatarım 7 ye kadar
ay bende baslasam mı kızlar ?

başla tabikide cnm inan her işin rast gider... kıldığımız namazlar kabrimizde insan suretine girip yanımıza gelecekler bizekol kanat gerip arkadaşlık edeceklermiş kıyamete kadar. namaz en iyi dosttur aslında :)))))))
ya sende başlaaa noluuuurrr :):)

evet canımm aynen öyle. bi tane daha arkadaşım var şimdi neslihan. ona da başka isim taktım:KK1:

evet amam yalanla iş yapmak istemiyorum sanki. yalanla iş yapma ayağına dolaşır derler ya. söylerim yalanı düğün zamanı başka bi aksilik çıkar diye korkuyorum

yani şimdi biz bişi diemeyız tabı sonrasında aksılık olmasıda kotu baban nezamana atmayı planlıo dugunu kı?burdada yalnız yasıosun bence bunuda goz onunde buulundursun babanla adamakıllı konus cocuk oyuncagımı canım her ıkınızde ayarladınız kendınızı ne alaka ısı garantıle falan bence baban senı evermek ıstemıo kıss baba yuregı işte bahaneler üretio.

5 de kalksam abdest falan anca ayılırım ben namazı kılar yatarım 7 ye kadar
ay bende baslasam mı kızlar ?

hadı tatlım bırlıkte başlıyak yaa

başla tabikide cnm inan her işin rast gider... kıldığımız namazlar kabrimizde insan suretine girip yanımıza gelecekler bizekol kanat gerip arkadaşlık edeceklermiş kıyamete kadar. namaz en iyi dosttur aslında :)))))))
ya sende başlaaa noluuuurrr :):)

sen varya sennn aklımıza soktun dimi namazı ne cok sevaba girdin bir bilsen :)
tamam o zaman bende baslayayım hemde nişanlım için dua ediyorum bana o kadar iyi geliyor ki onun için dua etmek :)

X