Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

senı en ıyı ben anlarım cnım bebekten sorası hala duruo bende bolesı kımsenın basına gelmemıstır ınan cok zormus:KK53:
birde hafif sarkık gibi benimki ama ben öle şeyleri pek takmam
iyidir iyidir boşver. biraz dikkatli giyinirsin bişey olmaz. ben kocama bile dekolte yapamıcam ben bapiimm. ühüüühüüü:KK5:

he o acıdan bakınca güzel tabi nişanlımın tepkisinden de ne kadar iyi bişey oldgunu anlamam lazım aslında :KK17::KK17:

1.gelinliğe tek kelimeyle bayıldım. Bence kesinlikle onu seçmelisin. İçinde prenses gibi olmuşsun. Vücudunda çok hoş görünüyor. Ayrıca kk'da arkadaşım oldu:nazar: çok mutluyum :KK37:
genelde gelen tepkiler bu yönde :KK16: sağol arkadasım
1 güzel ama ben 2 yi daha çok beğendim :)

böyle diyip beni ikilemde bırakmayın yaa :KK25::KK25:

kızlar bir dakika bi sorun var :KK45:
yüklerken benim 1 dediğimi 2. sırada yğklemiş yani sizin 1. güzel dediğiniz aslında ikinci mi oluyor kafam karıstı benim :44:
incili ve franszı dantelli olrak isimlendirseydim keske :18:

kızlar bir dakika bi sorun var :KK45:
yüklerken benim 1 dediğimi 2. sırada yğklemiş yani sizin 1. güzel dediğiniz aslında ikinci mi oluyor kafam karıstı benim :44:
incili ve franszı dantelli olrak isimlendirseydim keske :18:

fransız dantellii. uçları işlemjeli olann. eteği tül olmayan anla işte :KK1:

ne örüyonuz kızlar ya bugün herseyi kaçırdım kıme kıme ne yapmış ne olmuş gelınlıkmı alınmış yenı gelenler hoşgelmişler

ya diğeri tamam güzell ama çok klasik geldi bana. ikininde eteklerini çok begendim birde daha güzel oturmuş beline belinidaha zarif ince göstermiş. iki daha bi asil sanki ama naapim :s

fransız dantellii. uçları işlemjeli olann. eteği tül olmayan anla işte :KK1:

tamam bence ikiniz aynı gelinliği begendiniz oyş mutlu oldum :KK16:

X