Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hosgeldın morıncı neoldu bır gelısme varmı?

evet. haftasonu akşam babamın işyerine gitmiş. konuşmuşlar. babam eve gelir gelmez telefonumu aldı. şuan için görüşmeyeceksin dedi. telefonsuzum şuan . araştıracakmı ne yapacak bilmiyorum. ama sinirli değildi. onuda aradım evden. konuşma kötü geçmedi dedi. babam olumlu yada olumsuz bir tepki vermemiş. ama sert konuşmuş. oda sürekli çok sevdiğini falan söylemiş. inanın bana güvenin giibi konuşmuş. kısmet bakalım. babamın korktuğum tepkiyi vermemesi içimi rahatlattı. yani kızdı çok ama çok bağırmadı . düzgün bi adam bulamadın birsürü isteyen akraba var gittin nerde serseri sabıkalı var onu buldun bilmemne diye bayağı söylendi :s . şuanda bekliyoruz . annemde konuşmuş gece korktuğu için saklamış yalancı birine benzemiyor falan diye.

bu iyiye işaret bence ben mi yanlış anladım yoksa ?

Günaydınlar, herkese iyi haftalaar
hosgeldın boncukum nasılsın
nerede gıyeceksın?

günaydııın kızlaaarr
prooooooooooooossssssssssssss yne göremedim ben seniii yaaaaaaaaaaaaaaaa
gunaydın kacak unuttun kızım benı

günaydın kızlarr.
gunaydın cnm naber

ozaman bu bayagı iyi bir gelısme cnm eger senınkı bulasmamıssaa boe seylere gerckten sanrım baban razı olucak.
sevındım senın adına cnım ya.

iyiyim canım sağol . sen nasılsın .
seni gördümm daha iyi oldum vallahi

inşallah hersey düzelicek canım ben babanda umut ışıgı gördüm yani sabret canım ve dua et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…