Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Kızlar kendıme 10 gun fılan once pantolon aldım bı kac kere gıymıstım dunde yıkamıs annem sıyah pantolonun rengı atmıs resmen ustunde damar damar beyaz ızler olmus orta kısmındada olmustu bıde aksam onu goturce carsıya :KK43:
sızde oluyomu hıc bole seyler yenı kotlar varya pacası hafıf ıspanyol gbı onlardan ıste .
aa bende aldım canımm onlardan ama bişey olmadı. tersten yıkamadınız mı kii.. :26:

yine de daha zamanın var bebeğim bence kendinize nisan sonuna kadar zaman tanıyın acelye gelirse sonra daha cok üzülürsün :KK34:
öyle zaten. nisanın sonunda aileler bir araya gelecekler. memlekete gidicem. o zamana kadar bakmaya devamm :KK50:

iyidir canım senden ne haber ?

aaa bana olmuyor hiç ki o modelden birkaç tane var yani aldıgın yere götür göster canım

tamam bekliyorum :)
bnde ıyıyım cnm valla sansıma heralde gecende babet aldım cuma gunu yanlarından acıldı hemen yuh dedım yanı ...
yanı pantolonda sankı ustune gecıcı boya surmuslerde yıkanınca akmıs gbı gostercem yanı 35 e almıstım bı gunluk calısma param dha az valla pantolondan , bıde adam cok memnun kalcaksın demıstı :KK50:

aa bende aldım canımm onlardan ama bişey olmadı. tersten yıkamadınız mı kii.. :26:

öyle zaten. nisanın sonunda aileler bir araya gelecekler. memlekete gidicem. o zamana kadar bakmaya devamm :KK50:
tersten yıkadımı bılmıyorum cnm ama yıkamadan oncede pantolonun bacak arası beyazlamaya baslamıstı yanı tersten yıkasada aynısı olurdu yanı

içini ferah tut canım benim ya bizde esya alıcaz ama ev yok ortada alırızda sıgmazsa diye kara kara düşünğyoruz vallahi
birde orda evi git begen tut seklinde olmuyor isim falan yazdırıyorsun ne zaman cıkarsa
esyalarda türkiyeden 8 haftada geliyormuş nasıl denk getircez sasırdık valla :44::44::26:

ıyı sayılır bnde tatlım napıyosun hafta sonun nasıl gectı bakalım ?
cumartesı gunu yıyenımın mevlutuydu sonra esım aldı annem kız kardesım kuzenım fln denız kenarında bı yere gıttık rıva tarafında orda sabahlık yatakattık arkaya yattık fln ertesı gun aksam zerı donduk cokguzeldı

maşallah kızzz ne kadar güzelmişsin sen öyleee :KK54:
yok kıs hıc begenemıorum kndımı o fotolarda sac makyaj cok kotu olmust hıc ıstedıgımı yapamamıslardı.

iyidir canım senden ne haber ?

aaa bana olmuyor hiç ki o modelden birkaç tane var yani aldıgın yere götür göster canım

tamam bekliyorum :)

tmm

tersten yıkadımı bılmıyorum cnm ama yıkamadan oncede pantolonun bacak arası beyazlamaya baslamıstı yanı tersten yıkasada aynısı olurdu yanı

bende koyu lacivert almıştım bu kış modaydı ya hani. bi gün bi baktım ellerim masmavi. şrek gibiydim. sonra eve geldim pantolonu çıkardım. bacaklar masmavi. bi an kendimden korktum dönüşüm mü geçiriyorum diye. bildiğin pantolon boyamış heryerimi. olabiliyo yani. yenisine sağlık deyip atıvereceksin canım :KK9::KK9:

içini ferah tut canım benim ya bizde esya alıcaz ama ev yok ortada alırızda sıgmazsa diye kara kara düşünğyoruz vallahi
birde orda evi git begen tut seklinde olmuyor isim falan yazdırıyorsun ne zaman cıkarsa
esyalarda türkiyeden 8 haftada geliyormuş nasıl denk getircez sasırdık valla :44::44::26:

amaaann ne kadar zormuş yaa vazgeçivercem vallahi evlenmekten yaniiii :KK19::KK19:

bnde ıyıyım cnm valla sansıma heralde gecende babet aldım cuma gunu yanlarından acıldı hemen yuh dedım yanı ...
yanı pantolonda sankı ustune gecıcı boya surmuslerde yıkanınca akmıs gbı gostercem yanı 35 e almıstım bı gunluk calısma param dha az valla pantolondan , bıde adam cok memnun kalcaksın demıstı :KK50:

aldıgın adama bir git göster bakalım ne dicek annem siyahlar için ayrı bir deterjan kullanıyor aslında belki deterjandan olabilir

düğündaşımm naapcazz yaa. vaz mı geçsek ki :26::KK1:

dur kıs naptın yaa imdiden böle konusursan sende ohhh.nısan sonuna kr muakkak bulursun.esınlesızın elınıze kalan nekdr bılmıorum ama her ay 900 bana gore cok fazla.o paraya az daha katsan ev kredısı odersın.bence bıraz daha bakın en fazla 800 olmalı bende ev arıorum en fazla 650 dıorum

dur kıs naptın yaa imdiden böle konusursan sende ohhh.nısan sonuna kr muakkak bulursun.esınlesızın elınıze kalan nekdr bılmıorum ama her ay 900 bana gore cok fazla.o paraya az daha katsan ev kredısı odersın.bence bıraz daha bakın en fazla 800 olmalı bende ev arıorum en fazla 650 dıorum

vallahi bizde öyle düşünmeye başladık. olmadı düğündeki çeyrekleri bozdurup araba kredisini kapatıcaz. eve başlıcaz. yazık günah yaa. her ay bi dünya parayı çöpe atmış gibi geliyo bana

vallahi bizde öyle düşünmeye başladık. olmadı düğündeki çeyrekleri bozdurup araba kredisini kapatıcaz. eve başlıcaz. yazık günah yaa. her ay bi dünya parayı çöpe atmış gibi geliyo bana

ee tabıkı cnım yaa bencede en mantıklısı o.olmadı sen sımcık begendıgın evı tut dugundekılerle arbayı kapatır kısa zamandada ev ıcın azcık bırıkım yapıp kendı evıne çıkarsın.

o zamanda gercekten cok ince eleyip sık dokuman lazım canım kendi evin olcak sonucta

kendı evım olsada nasıl olsa olsun hıc farketmez vala zaten ıcını ıstedıgın gıbı döşersın .
renıtsada bence alsın ndı evını 900 900 çöpe resmen.snkı otelde kalıosun gıbıı vala ben 500 verıorm o bıle koyuyo her ay sımdı tasıncam gercı 650 fln verıcem ama benm ev kucukcuk yetmıo bana.

bende koyu lacivert almıştım bu kış modaydı ya hani. bi gün bi baktım ellerim masmavi. şrek gibiydim. sonra eve geldim pantolonu çıkardım. bacaklar masmavi. bi an kendimden korktum dönüşüm mü geçiriyorum diye. bildiğin pantolon boyamış heryerimi. olabiliyo yani. yenisine sağlık deyip atıvereceksin canım :KK9::KK9:
Evet bende sevıyorum koyu lacıvert ... ama bnm kı sıyah cnm valla yenısını vermesı gerekmezmı yanı ? sonucta hemen dagılcaksa rengı atcaksa o kdr para vermenın alemı ne kı haftalık pantolonmu alcaz:)
aldıgın adama bir git göster bakalım ne dicek annem siyahlar için ayrı bir deterjan kullanıyor aslında belki deterjandan olabilir
cnm ya zaten gıymeye basladım bacak arası dedgmz yer hemen bembeyaz oldu

X