Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ah be yavrucum ne kusuru
Asıl sen kusura bakma accuk sert çıkmış gibi olmuşum
Ama dengem bozduldu.
Oşimdi bana her ne kadar sevmiyorum desede onun içinde kimse ben gibi olamaz

Ah be yavrucum ne kusuru
Asıl sen kusura bakma accuk sert çıkmış gibi olmuşum
Ama dengem bozduldu.
Oşimdi bana her ne kadar sevmiyorum desede onun içinde kimse ben gibi olamaz

üzme sen kendini, bence de seviyodur o seni...ahhh bizde neler yaşadık,ne ayrılıklar,ne yaralar aldık..çoook dedi bana seni sevmiyorum,istemiyorum diye..İnşallah güzel haberlerinizi duyarım.. bak şu an ne dinliyorum biliyo musun?
Kolay mı ayrılmak
Canıma can olmuşsun
Aşkının esiriyim
Her şeyim sen olmuşsun..

kızla ben çıkıyorum nikah şekerlerimiz geldi kargoyla onları saymam lazım eksik var mı diye:) iyi akşamlar hepinize..

kızlarrr nabersınız ben geldım ...
ya sıze bısey soylıcemmm , gecmıste sıstemde bısey aktıf degılde normal gırılmıs , bgnde genel merkezdekı adam demıskı bnu ndn bole gırdnz bzm adamda bak bakım onun dedgı gbımı dedı bnde yok dedım o yanlıs gormus dedım ama ortaya cıkarsa netcem
ya dogruyu soylesem , bn yapmıs olmasam bıle bnm ustume bırakıyolar ıns acıga cıkmaz off :26:

anlamadm yavrum yaa

sıstemde bısey yanlıs olmus tmm mı , bgnde genel merkesdekı adam demskı bzm ordakı adama bu ndn boyle dıye bzm subenın adamıda subeye gelınce bana dedıkı bak bakım sısteme yanlısmı gercekten bende dedımkı yanlıs lık yok o yanls gormus ,,,
halbukı yanlıslık var sımdı var desem bna bısuru laf saycaktı bnde o yanlıs bakmıs dedım acaba dıorum acıga cıkarmı bu olay cıkarsa nedıyım

yanlıslık yok derken sıstemden de hemen duzelttım tabı =)) ama duzeltme genel merkezde gorunurmu bılmıyorum

Selam arkadaslar bende yeni uyeyim. Aslnda yeni sayilmam ama pek girip yazi yazmiyordum. Ama aktif olmanin vakti geldi bunu hissetmeye basladim. :)) Bende okuyorum univ 4. siniftayim. Hayatimi yonlendirmeme az kalan bikac aydayim. Gergin oluyorum bazen sinirli. Bazen de koyver gitsin diyorum romantik komedideki gibi. :) Neyse uzatip sizi sikmayyim. Bi derdiniz olursa cekinmeyin yazin. Yasim 23 ama herseyi bilirim :)) Opuldunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…