Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

dertler derya olmuş bu topicte..benimde nişanlımı işten çıkarıyorlarmış, düğüne 2 ay var dünya kadar masraf var bi de işsizlik çıktı başımıza ama napalım en büyük derdimiz bu olsun..Rabb,m önce sağlık versin herşey düzelir di mi?

gülücüklerin hiç eksik olmasın yüzünden yavrm:13:
Hep beraber gülelim canımm :KK16:
Gamzeler belirince çok tatlı oluyoruzz :KK23:
dertler derya olmuş bu topicte..benimde nişanlımı işten çıkarıyorlarmış, düğüne 2 ay var dünya kadar masraf var bi de işsizlik çıktı başımıza ama napalım en büyük derdimiz bu olsun..Rabb,m önce sağlık versin herşey düzelir di mi?

hadi yaa :KK50:
Neiş yapıyodu canım benim , bile bile yapılırmıki bu :KK50:

aaaa :KK19: püüüh yaptıklarına onların :KK47:
düzelir herşey canım allahım bi kapıyı kapar diğer kapıyı açarr

sen de benim gibi kendi kendini teselli et :) belki daha yakışıklı daha seni daha çok seven ve senin daha çook seveceğin bi kısmetin vardır da o çıkıcaktır karşına :)

Ondan gelsinde ister yar olsun ister yara . .
Başka biri için ne hayal kurabilir nede aklımdan geçirebilirim.
6yıla yakındır hayatımın içinde olan bir insandan kolay kolay vazgeçemem.
Cefasını ben çektim sefasını eller mi sürsün :KK50:

Ondan gelsinde ister yar olsun ister yara . .
Başka biri için ne hayal kurabilir nede aklımdan geçirebilirim.
6yıla yakındır hayatımın içinde olan bir insandan kolay kolay vazgeçemem.
Cefasını ben çektim sefasını eller mi sürsün :KK50:

canım ya haklısın kusura bakma ben olayın aslını bilmediğimden teselli olsun diye şeyetmiştim:KK43: tabi ki de vazgeçemezsin,asla da vazgeçme..dediğin gibi sefasını eller mi sürcek ya,töbe töbe...hakkındır o artık senin,onca zaman var,emek var işin içinde..

X