Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Rabbim 2 yol veriyo .
Ama senin hangi yolu seçeceğini zaten önceden biliyo.
Buda kaderimiz oluyo işte :)
Dua ediyorum elbet , ama umudumu yitirdim gibi

yitirme tatlım yitirme bizde neler yaşadık 3 ay ayrı kaldık geçen yaz değil ondan önceki yaz
ama noldu kopamadk ben her gece arıyodum tabi hiçbi zaman aramamazlık etmedm ama o da
arama sevgilim var bilmem ne diyodu
sonra bigece aradı beni aybük artık seni terslemeye dayanamıyorm ben seni çok seviyorum çok özledim
sana öyle şeyler söylüyorm ama sen bide bnm teli kapattıktan snraki halimi bi görsen falan barıştık allahın izniyle.
allahıııımmmm umarımmm barışırsınızzzzz

Sevgiliyi napıcan bacım ağrımaz başına ağrı mı arıyosun
Hoşgeldin ayrıcaa

Hoşbuldum.Teşekkür ederim.:)
Açıkcası bu yaşıma kadar her işime geldiğin de ben de aynısını diyordum kendime ama yaş ilerledikçe duygu ve düşünceler değişiyor malesef.Hele ki insanın bütün arkadaşları ve çevresi evlemiş,çokluk çocuğa karışıpta kendisi tek kalmışsa bu durum daha bi dert oluyo insana.

Bende bugüne kadar arıyodum ama artık gururum inciniyo sevmiyorum snei dediğinde kopuyorum
Beni özlemesine biraz izin vermeliyim diye düşündüm artık aramıycam bakalım inşallah bizde barışırız ben çok sevdim seviyorum
Onunda beni svediğine emindim ama. .

orasıda öyle tabi ki ama takmamaya özen göster bence

Sevmek sevilmek kadar güzel bi duygu yok ama bi yanı da hep acı hep üzüntü
Bilmiyorum var mı 4 4 lük ilişkisi olan
Yaş kaçtı :26:

ahh bitanemm ahhh bana neler söyledi neler dedim işte sevgilim var arama hatta onun yanındayım şuanda falan dedi tabi ben yer miyim
evet birazcık özlemesine izin ver mesela 1 hafta arama ve birden ara sesini duymak istedim nasılsın de eminim 1 hafta o da seni merak edicektir erkekleri anlamak kolay değil hiçbi şekilde duygularını ıfade etmiyorlarr

Odun oldukları içun
Canım benimki çok inattır korkuyorum

:) sevindim..bende bi kaç aydır üyeyim kk ya ama kimseyle kaynaşmak kısmet olmadı...2 ay sonra evleniyorum nasipse..26 yaşındayım..çalışmıyorum diplomalı ev kızıyım :)evlendikten sonra çalışmaya başlicam..böyle işte..baktım herkes kaynaşıyo arkadaş oluyo misler gibi dedim benim neyim eksik :)

iyi yapmışsınn hehehhh diplomalı ev kızı iyiydi
hazırlıklar nasıl gidiyor yorucudur kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…