Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

eeeevet ama napalım doğum izni var diye işsizmi kalalım dimi ama :):) aslına bakarsan doğru ya iş ev temizlik e eşinede vakit ayırman lazım bütün bunları bir arada yürütmeye çalışmak eminim çok zordur :44:
BİRDE ÇOCUK OLUNCA DAHADA ZORLAŞIR İŞİN YA AMA HAYAT KADINLARA DAHA ZOR GALİBA YAAAAAA.. YADA ÇALIŞAN KADINLARA :)
hoş ben 'BELLKİİ'' KAYNANAM İLE YAŞAYACAĞIZ AMA OZAMAN BİRAZ DAHA AZ OLABİLİR YÜKÜM KİMBİLİR. TABİ O KONUDA DAHA KARARIMI VERMEDİM EMİN DEĞİLİM :)

aynen canım madur olan bızız :KK43: bızım yukumuz daha ağır valla ciddimisin kayınvalıdenlemı yasıcaksın ev almıcakmıydınız :KK43:

aynen canım madur olan bızız :KK43: bızım yukumuz daha ağır valla ciddimisin kayınvalıdenlemı yasıcaksın ev almıcakmıydınız :KK43:

EVET CANIM YANİ KESİN DEĞİL AMA SEVGİLİM ANNESİYLE YALNIZ YAŞIYOR BANA TEKLİFTE BULUNDU İSTERSEN DUBLEX EV ALIRIZ ANNEMLE YAŞARIZ İSTERSEN 3+1 NORMAL EV ALIRIZ ANNEMLE KOMŞU OLURUZ DİYE AMA ONUN GÖNLÜ ANNESİYLE YAŞAMAKTAN YANA FARKEDİYORUM DA BEN ÇOK EMİN DEĞİLİM. YANİ ANNESİ ÇOK TATLI SAKİN Bİ KADIN AMA AYNI EVDE YAŞAMAK AYNI OLMAZKİ YERİ GELİYOR KENDİ ANNEMLE BİLE ÇATIŞIYORUM İŞTE. OLUMLU VE OLUMSUZ YANLARINI DÜŞÜNÜYORUMDA ÇOK ARADA KALIYORUM :26: CEVAP VERMEDİM DAHA ZATEN ONADA..

EVET CANIM YANİ KESİN DEĞİL AMA SEVGİLİM ANNESİYLE YALNIZ YAŞIYOR BANA TEKLİFTE BULUNDU İSTERSEN DUBLEX EV ALIRIZ ANNEMLE YAŞARIZ İSTERSEN 3+1 NORMAL EV ALIRIZ ANNEMLE KOMŞU OLURUZ DİYE AMA ONUN GÖNLÜ ANNESİYLE YAŞAMAKTAN YANA FARKEDİYORUM DA BEN ÇOK EMİN DEĞİLİM. YANİ ANNESİ ÇOK TATLI SAKİN Bİ KADIN AMA AYNI EVDE YAŞAMAK AYNI OLMAZKİ YERİ GELİYOR KENDİ ANNEMLE BİLE ÇATIŞIYORUM İŞTE. OLUMLU VE OLUMSUZ YANLARINI DÜŞÜNÜYORUMDA ÇOK ARADA KALIYORUM :26: CEVAP VERMEDİM DAHA ZATEN ONADA..

evet canım ya haklısın ama cok iyi düşün bence

ANLADIM TATLIM ODA HAKLI GERCI ANNESINI YALNIZ BIRAKMAK ISTEMIYOR AMA SENDE HAKLISIN ÇOK IYI DÜŞÜN DERİM :) bu konudada işin zor görünüyor desene

bnm durum da buna yakın :KK1:ama bizim evliliğe daha var

ANLADIM TATLIM ODA HAKLI GERCI ANNESINI YALNIZ BIRAKMAK ISTEMIYOR AMA SENDE HAKLISIN ÇOK IYI DÜŞÜN DERİM :) bu konudada işin zor görünüyor desene

aynen kesinlikle ona hak veriyorum zaten. oda benim teredütte kalmamı anlıyor. ama ben kimseyi incitmekte istemiyorum uf gerçekten bu konuda biraz işim zor. çünkü düşündüğüm zaman gerçekten olumlu yanları var ama olumsuz yanlarıda var. eğer kararımı birtürlü veremezsem belki burada bi konu açar olumlu olumsuz yanları belirterek sizden tavsiye isterim bende belki :KK16:

bnm durum da buna yakın :KK1:ama bizim evliliğe daha var

bizim evliliğede daha var zaten ya.:):) eylülde nişan birdahaki yazada düğün düşündük kısmetse ama işte şimdiden iyice düşünmek lazım sonuçta hayatının geri kalanını nasıl yaşayacağımız bu kararımıza bağlı çok iyi düşünmek lazım. :)
sadece kayınvaliden mi olacak yoksa görümde kayınbaba falan olacak mı sende

X