Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

aynen kesinlikle ona hak veriyorum zaten. oda benim teredütte kalmamı anlıyor. ama ben kimseyi incitmekte istemiyorum uf gerçekten bu konuda biraz işim zor. çünkü düşündüğüm zaman gerçekten olumlu yanları var ama olumsuz yanlarıda var. eğer kararımı birtürlü veremezsem belki burada bi konu açar olumlu olumsuz yanları belirterek sizden tavsiye isterim bende belki :KK16:

canım benım hayatınla ılgılı kararı en ıy sen verırısın tabıkıde tercıh senın :) ALLAH utandırmasın ne dıyelım o zaman ınslh senın ıcın hayırlı ne ıse o olur

bizim evliliğede daha var zaten ya.:):) eylülde nişan birdahaki yazada düğün düşündük kısmetse ama işte şimdiden iyice düşünmek lazım sonuçta hayatının geri kalanını nasıl yaşayacağımız bu kararımıza bağlı çok iyi düşünmek lazım. :)
sadece kayınvaliden mi olacak yoksa görümde kayınbaba falan olacak mı sende

yok zaten tek çocuk bnmki annesiyle babası ayrı o yüzden sadece annesi olursa allah nasip ederse tabiki çok zor ama sevdiğin adamı da kırmaman grekiyo bi şekilde

heheheh Allh senı ne yapsın emi hıc gulucem yoktu :) karadenızlımısın sen uff cok ınatcı oluyorlarmıs doğrumu? =)=)

inatçılığımı o kırdı bayağ ama bende çok hırçınlık var. onu bi halledemedik :KK1:

birde doğuda erkeğin lafı geçer karadenizde ise kadının. :) biz bayağı ayrı dünyaların insanıyız ama birşekilde ortayolu bulmaya çalışıyoruz işte arada aşk olunca :KK16:

X