Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bende bir devlet bankasında yönetici asistanıyım genel müdürlükteyim cnm ... ama daha küçük biryerde evime yakın çalışmayı tercih ederim he birde başımı açmadan :)) ben tesettürlüyümde işe girerken açıyorum mecbur :s[/

ahh canım ya o kötü işte ama napıcaksınki mecbursun :KK43: bununla ilgili çalışmalar hızlandı sankı son zamanlarda Allahın ıznıyle yoluna gırer sıkma canını sen bak artık sınavlara gırebılıyorlar . kadrolusun degılmı bankada tatlım

yok canım kadrolu değilim. evet çalışmalar bayağı hızlandı ama bakalım inşallah bian önce hallederler bu sorunu. aynen sınavlara falan giriliyor çok şükür oda bi gelişme ama banka biraz zor gibi gözüküyor bakalım yinede umut var içimizde :)

zabaağce oturuyon derler burdada bi köyde :KK9:
bana itici geliyo ama böyle anlatırken falan hoşuma gidiyo :KK52:

:)heheh babamla halamı konuşurlarken görmeni çok isterim,bir muhabbet ki sorma:) getirdin mi götürdün mü yerine gettün mü,göttün mü derler sıkıyosa götürdüm de hadi :)

yok canım kadrolu değilim. evet çalışmalar bayağı hızlandı ama bakalım inşallah bian önce hallederler bu sorunu. aynen sınavlara falan giriliyor çok şükür oda bi gelişme ama banka biraz zor gibi gözüküyor bakalım yinede umut var içimizde :)

kesinlikle canım hiç belli olmaz inan Allh hayırlısı neyse onu versın önemlı oln o gerci .

pekı evlenınce nerde oturmayı dunsuyorsunuz yol ıskencesıne son vermelısın bence evlıyken taam işkence oluyo ne kadar erken eve gıtmek ıstersen o kadar akslık cıkıyo ınan ben delıyorum bazen :KK43: ozellıkle yemek olmayınca

kesinlikle canım hiç belli olmaz inan Allh hayırlısı neyse onu versın önemlı oln o gerci .

pekı evlenınce nerde oturmayı dunsuyorsunuz yol ıskencesıne son vermelısın bence evlıyken taam işkence oluyo ne kadar erken eve gıtmek ıstersen o kadar akslık cıkıyo ınan ben delıyorum bazen :KK43: ozellıkle yemek olmayınca

zaten bende kara kara onu düşünüyorum. evlenince beylikdüzünde oturacağız. şuanda bile yol 2 saat sürüyor ozaman iki katına çıkacak 3 4 saat sürer heralde mahvolurum yaa. zaten evlenince yol yüzünden çıkarım belki otaraflarda bi iş bulurum. şimdi çıksam emeklerime yazık en azından evlenince çıkayımki evlilik tazminatımı alayım diye duruyorum şuan açıkçası.buseferde yeni evlisin diye iş vermemezlik yapmazlar inşallah o taraflarda

X