Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ah yaa en büyük derdim o zatenn.. normalde trafiksiz köprüyü geçmek 5 dk ama trafik yüzünden 1 saatte geçtğimz oluyor akşamlar işyerinde hiç yorulmadığım kadar serviste yoruluyorum valla :s

senı cok ıyı anlıyorum canım bende kagıthanede calısyorum eyübe ters aksamları yollarda maf oluyorum valla eve erken gelmem 8:30 ::KK43::-)(

ay vallahi yetiişemiyorum hızoınıza hele şu çatlak kıza yetişemiorum. benmi yanlış yerden yazıorum napıorum. siz dırt dırt saniyesinde cvp yazıonuz ben yazdığımda üstüne 30 yazı gelio. anlıkmı msjlaşıonuz napıosunuz. neyse slm veremediğim herkesten özür diliyorum. cvp veremediklerimdende. ahanda zaten ben bu kelimeleri yazarken oğlum uyandı yemek yedirmem lazım :KK70:öpüyorum hepinizi görüşmek üzere.
benim için yanaından ısırıver :KK1:
Görüşelim yine :KK54:

bende bıldıgın halde cvplamadn sandım cok pardon ozaman yavru

aşk olsun kız yaparmıyım hiç :KK50:

senı cok ıyı anlıyorum canım bende kagıthanede calısyorum eyübe ters aksamları yollarda maf oluyorum valla eve erken gelmem 8:30 ::KK43::-)(

valla allah yardımcımız olsun yaaa :KK43: keşke şöyle evime yakın bi işim olsa ama hiç olmadı iş konusunda hep kısmetsizim :KK43:
sen ne iş yapıyordun cnm ya

X