Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Valla insan sevgilisiyle yapar bu tür geyikler ama genelde hep bu tarzsa konuşmalarınız pek sevgili havası yok gibi.
Ne zamandır birliktesiniz
2-3 gun oldu =) bırlıkte degılız ama ne hıkmetse sureklı konusuyoruz gecelerı fılan sımdı bu bıde calısıyorum ama nerde bılıyomsn sızın mahallenın arabasındayım dedı bılerek soledı bnde cıkınca onun arabasınamı bınsem acaba

2-3 gun oldu =) bırlıkte degılız ama ne hıkmetse sureklı konusuyoruz gecelerı fılan sımdı bu bıde calısıyorum ama nerde bılıyomsn sızın mahallenın arabasındayım dedı bılerek soledı bnde cıkınca onun arabasınamı bınsem acaba
sizin mah. arabası ne kı anlamadaım ne ıs yapıo?şöförmü

Daha 2-3 gün olduysa iyi bir başlangıç olmamış denebilir.
Naçizane fikrim aceleci olma

Benimde mesai bitiyor kasayı kapatıp toparlanıp giderim.
Yarın bu kadar zaman ayırabilirmiyim bilmiyorum fırsat buldukça evden katılmaya çalışırım ama sohbet çok güzeldi
Tekrar tanıştığıma memnun oldum
İyi akşamlar
:KK3:
:KK54:

Benimde mesai bitiyor kasayı kapatıp toparlanıp giderim.
Yarın bu kadar zaman ayırabilirmiyim bilmiyorum fırsat buldukça evden katılmaya çalışırım ama sohbet çok güzeldi
Tekrar tanıştığıma memnun oldum
İyi akşamlar
:KK3:
:KK54:

iyi akşamlar efdu iyi akşamlar bucan yarın gene bekleriz biz burdayız sabah 8 akşam 6 bende cıkmam lazım herkese iyi akşamlar

yaşıtız canım ama ben mezun oldum sen ünidemisin nerdensin

evet okuyorum cnm

iyi akşamlar efdu iyi akşamlar bucan yarın gene bekleriz biz burdayız sabah 8 akşam 6 bende cıkmam lazım herkese iyi akşamlar

iyi akşamlarrr

Merhaba cevap vermeden gidemedim.
bende 33 yaşındayım çalışıyorum
Daha sonra tekrar görüşmek üzere hoşçakal

hmm ablasın sen :KK1:tşkler cvp vermeden gittiğin içn ablacm görüşürzzz :KK3:

Son düzenleme:
X