Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hoşgeldn sefalar getirdiiinnn
bi çok topik var zayıflayanlar kilo vermek isteyenler inş verirsin cnm bizi de unutmazsın laklaka gelirsin arada

öğrendim alıntı yapmayı teşekkür ederim hoşbuldumm. zaten kaç gündür onları okuyup duruyorum. kim nasıl en kolay şekilde kilo vermiş ona bakıyorum. halime bak kilo verme konusunda bile en kolay türünü seçiorum :)))

canım sağda kösede alıntı ile cevapla yazıyo ordan yapabılırsın benımkıde aynı doğumda zaten kılo almadım ben 5 kılo kadar onları verdim ama işe başladıktan sonra daha cok aldım canım

sen bızımsın yavrum
tamam yavru sizin yerınızı kımse alamaz zaten..

Benımde tosunum var =)))
Hosgeldınnn

o tosun kım oluo kıs

ben yaptım benn bana kal diye yaptımm oh yi,ne bana kaldın
tahmın etmıstım zaten ılk aklıma gelen isim sendin.:26:

slm cnm ben arzu istanbul üsküdarda oturuorum yakın sayılırz benmde bır kızım var 17 aylık.ben çalışıyorum ama bende cok sıkılıorum genelde bostayım cunku kızımıda zluorum halıyle.
snde sıkıldıkca yaz bıze canım

iyice gözüm korktu he biri diyor evlenince kilo alcaksın biri diyor doğumdan sonra alcaksın 150 kilo olcam sizin yüzünüzden

evet paylasamam seni kusura bakma :26:

Benımde tosunum var =)))
Hosgeldınnn

evet çoklu cvp olayınıda çözdüm. zelemele teşekkürler hoşbuldum. tosununu allah bağışlasın :)

canım sağda kösede alıntı ile cevapla yazıyo ordan yapabılırsın benımkıde aynı doğumda zaten kılo almadım ben 5 kılo kadar onları verdim ama işe başladıktan sonra daha cok aldım canım

ay ben bi çalışmaya başlasam ışık hızıyla veririmde işte daha var malesef. oğlan az daha büyüsünde kreşe falan verip ondan sonra artık bakalım.. tabi o arada kilo verme çabalarım sürecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…