Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ben geldim hatunlar burası kalabalıklaşmış ahh birazınızda akşam geliverse canım skılıyo benimmmm
bomboş oluyo akşaaaammmmmmmmmmmmm

aaa nişanlın konyalı mı benimki de konya-aksaraylı aynı zamanda annemin memleketi zaten :)
bizde hem istanbul hem aksaray düğünü düşünüyoruz :)
ayrıca ben tam bir akçay delisiyim her yaz giderim cok güzel olur orası balayı için bence :)

bende öyle düşünüyorum yaa bende bayılırım akçaya. nişanlımda şimdilik olumlu. düğün tarihim değişmez inş dua edin lütfen benim için yaa. biraz daha ertelemek istemiyorum. sen nereyi düşünüyosun kuzucum

ederim canım biran önce kavuş sevdiğine :)
dominik cumhuriyeti düşünüyorduk ama ben o kadar para harcamak istemiyorum nişanlımda balayı cok özel olsun diyo bakalım karar veremedik

ederim canım biran önce kavuş sevdiğine :)
dominik cumhuriyeti düşünüyorduk ama ben o kadar para harcamak istemiyorum nişanlımda balayı cok özel olsun diyo bakalım karar veremedik

ohoooo. kızım ezdin geçtin yaaa. biz burda akçay diyoz kız dominik diyoo.. abovv akşam benimkiyle kavga sebebi çıktı yaşasınn. millet dominiklere gidiyo biz akçaya gidiyoz diye iyi trip yaparım ben

sağol canımcım da hangi topik? vallahi hatırlayamadım kusura bakma canım yaa

cnm özür dilerim kırmızıya yazayım derken sana yazmışım ama yine de teşekkürler..:))))))))

canııım sana diyorum diğer topikte beğenip destek olduğun için tşk ederim :))

hoşgelddiiiinnnn..

merhabaaaa senle tanışmadk ben lady bu topiğin baştalebelerinden biriyim de giremiyodm bikaç gndür

hoşgeldin canım ben yazacaktım ama tanışmadığımız için yazmadın
beneskişehirliyim hemşireyim evliym bir oğlum var

merhaba abla ahhhh eskişehir dedin can evimden vurdun bi gelemedim
bende lady 23 yaşındayım okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…