Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

naber yağmur'um evet bende okudum diğer topikte biraz üstüne gelindi

iyiyim cnm bnm.üzerime gelinilmesi değil tabikide yorum yapılır eleştirilir.ama herşeyin bir üslubu var.şimdi beni tanımadan hayatımı tam olarak bilmeden üstten üstten konuşması yanlışdı zaten.elbetteki yorum yapılsın ama tersler gibi kesinlikle olamaz.şurada herkes sıkıntısını yeri gelince yazıyor.aptallığımızdanmı mantıksızlığımızdanmı yaşıyoruz bu sıkıntıları tabikide hayır.ama o topikteki arkadaş durumu buna çevirdi canım ondan tepkimi verdim..

iyiyim cnm bnm.üzerime gelinilmesi değil tabikide yorum yapılır eleştirilir.ama herşeyin bir üslubu var.şimdi beni tanımadan hayatımı tam olarak bilmeden üstten üstten konuşması yanlışdı zaten.elbetteki yorum yapılsın ama tersler gibi kesinlikle olamaz.şurada herkes sıkıntısını yeri gelince yazıyor.aptallığımızdanmı mantıksızlığımızdanmı yaşıyoruz bu sıkıntıları tabikide hayır.ama o topikteki arkadaş durumu buna çevirdi canım ondan tepkimi verdim..

evet iyi yaptın canım tabiki herkes derdi olunca yazıyo bilmeden olmaz öylee

Allahıma şükürler olsun bir sıkıntım yok cok mutlyuz ama zorluklarıda yok degıl yanı bnmkı fazla erken olddu ama ask gozu kor ısteee dayanamadık ayrı yatmaya:KK9:

cnım benm napıoun ne edıosun bakalım anlat azcı k

evdeym kuzu arada dışarı çkıyorum işte okul bilmem ne derken giremiyorum gndüzleri akşamları da siz yoksunuz anacm bomboş cnm skılyo

X