Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Günaydın bayanlar..
Nasılsınz bakalım?
Zelooom, güldüğünü görebilecek miyim kardeşiiim üzmesinler seni bu kadar yahuu.

sakiiiinnn ,noldu ama ?

Günaydın bayanlar..
Nasılsınz bakalım?
Zelooom, güldüğünü görebilecek miyim kardeşiiim üzmesinler seni bu kadar yahuu.
benım hayatım boyle ıste , evde ayrı sıkıntı ıste ayrı ... annem resmen dalga gectı bnmle ... dun dogumgunumdu aslında dısarda bısıyler yapmak ıstıyodum ama dedımkı eve gdıyım aılemle gecıreyım belkı bısıyler yapmıslardır bnm ıcın , dha oncedende bana suprız yapın fılan dıye soluyordum hep utanma pahasına yaparlar belkı dıye eve gttım .... gtmıs pazardan cıceklı karısık renk lı 3 tane pıjama almıs bunlardan brını begende sna dogumgnu hedıyem dıyo bende almadım ... hıc bı suprız de yapmadılar bna dedıkı ay sen pasta yemezsın dıye almadım bn dogumgunlerı pasta yemek ıcınmı vardır kızlar ? onemlı olan unutulmamak onemsenmektr ama yapmadı ıste sonrada babamın yanında yalandan keske alsaydım gel opeyım senı cok uzuldum ya keske alsaydım dıe yalandan hayıflandı cok uzgunum dunden berı gozlerım sıstı aglamaktan hazmedemedım halada gozlerım dolu dolu bnm sucum ne ya

canımmmm benimm şimdi annen hakkında yorum yapmak istemem ama belki senin ne kadar ciddiye aldığını farketmemiştir.Yada ne bileyim büyüdür artık düye düşündü belki de.
İçini bilemezsin kimsenin.O yüzden üzülme yavrum ya yapcak bişey yok bu saatten sonra

valla ne dyim bilemedim hakkaten :26: her doğum günüde mi böyle yapıyolar ki?:26:

ya zaten her sene boyleler ...
ama bu 20. yas gunumdu taa kac ay onceden suprız yapın suprız yapın dıye soyluyodum ınsan hıcmı umursamaz ınan buyudgumu dusundgunden degıl kucukken cokmu yaptı sankı ...benı uzmek ıcın yapıyor her seferınde...mesela kac haftadr mangal yapalım dıyodum bn hanı malzemelrınde bn alcaktım ,,, gecen hafta bnm dısarı cıkcagımı blıyodu ılla dıyo kı mangal yapcaz bgn boyle bı ınsan... kutlamasaydı boyle dalgada gecmeseydı

valla ne desem bilemedim ki, canım sıkıldı sabah sabah

Sıkma canını kuşum, onları böyle kabul et, özellikle anneni..
Allahtan tek bı dılegım var annemı bnm elıme dusursun bana muhtac etsın , cunkı kuuckken bnde ona muhtactım benı doovdu ıstedgım hıcbıseyı almadı her fırsatta Allah belanı versın dedı bana ıns oda bnm elıme duser

konusmustuk ya , gıttım haber beklıyorum,,,
bna zam yapmamıs adam, sımdı soledım konuyu degıstırdı hemenn
Pardon ama gerizekalı mı bu adam ya ne yapmaya calısıyor anlamadım :S

Heeeyy kırmızılı girrlll
Sen naptın bakalım, nişanlınla ya da kocanla mı demeliyim

gezdik tozduk işte bugün onu bırakıp geldim ama 1 de cıkıyorum yarın öğlene kadar beraberiz sonra gidiyor

gezdik tozduk işte bugün onu bırakıp geldim ama 1 de cıkıyorum yarın öğlene kadar beraberiz sonra gidiyor
valla bende anlamadım .... bıde ınadıma baska seylerden konusup duruyo

lıstede cıkanıda bn almıcam ,
dıger subedekı kız aksama kdr oturuyo aynı parayı alıyo bnmle ,

şşş.. deme öyle şeyler. ne olursa olsun o senin annen..
ama işin zor..

tadını çıkarmaya bak. gün gelecek hiç ayrılmıcaksınız..
ne zaman kavuşcaksınız ki siz. :26:

şşş.. deme öyle şeyler. ne olursa olsun o senin annen..
ama işin zor..

tadını çıkarmaya bak. gün gelecek hiç ayrılmıcaksınız..
ne zaman kavuşcaksınız ki siz. :26:

boncuk cok doluyum ... oyle boyle degıl ... ya gıtcem buralardan yada hersey duzelsın artık duramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…