Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

merhaba cnm hosgeldın bnmde 16 aylık kızım var ekım 19 dogumlu sızınkı?neler yapıo konusuomu acaba?bırde boyukac cm?

hoşbulduk teşekkür ederim. çok afacan kızım. konuşuyor, çok ilgi istiyor, sürekli bir şeyler taşıyor evin içerisinde :KK66: kilosu 9.500 boyu 80cm . banamı öyle geliyor bilmiyorum ama çok iştahsız. sizinki neler yapıyor?

Çok eğlenceli bi işiniz var devam ettirirsiniz umarım

haklısınız eğlenceli. eğlenceli olduğunu şimdi anlıyorum çok özledim çalışmayı. ülkemizdeki çoğu iş yeri grafik tasarıma gereksiz bir işmiş gibi bakıyorken, pekte iyi koşullar sunmuyorlar çalışma ortamı açısından .bu sebeple olsa gerek işimin güzelliğini uzak kalınca anlamam...

cok mutsuzum dogumgunumu kutlamadılar 10 tl lık ble pasta alsa mutlu olacagımı bılıyordu ama almamıs bu kadar degerım varmıs ıste cok uzgunum suan :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
cok mutsuzum dogumgunumu kutlamadılar 10 tl lık ble pasta alsa mutlu olacagımı bılıyordu ama almamıs bu kadar degerım varmıs ıste cok uzgunum suan :KK43:

canım benim... seni tanımıyorum ama gecenin bu saatinde mesajını okuyunca üzüldüm. hemde içten... ilk kutlaman benden gelsin. iyiki doğdun o halde. nice güzel yıllar diliyorum. kimse senden önemli değil. üzülme. kendine değer ver çünkü ben bu yaşımda (28) anladımki; sen kendine değer vermezsen , kimse vermez.

canım benim... Seni tanımıyorum ama gecenin bu saatinde mesajını okuyunca üzüldüm. Hemde içten... Ilk kutlaman benden gelsin. Iyiki doğdun o halde. Nice güzel yıllar diliyorum. Kimse senden önemli değil. üzülme. Kendine değer ver çünkü ben bu yaşımda (28) anladımki; sen kendine değer vermezsen , kimse vermez.

[ı]kuzummm doğum günün müydü senin kutlu mutlu olsunn kiiii [/ı]
sagolun kızlar ... Dogumgnumdu sozde gozlerım sıstı aglamaktan herkes tıp tıp bakıyor bana bgn cok mutlu olmam gereken gunde annem yaptı yapacagını hıc unutmıycagım bıgun oldu sayesınde

X