Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

yalnız şimdi bi sorun var bu bana yarın işe gitme ben 2 gün için geldim dicek
ben ne yalan söylesem iş yerine yarın içinn anaaam özge nin haline düştüm :18::18::18:

hımmm hemen rol yapmaya başla hastalanmak adına :) ya da telefonda bir yakının rahatsızlanmış gibi konuş iş yerindekilerinin yanında

ayyy canım benım yaaa ne guzel seyler bunlar.gıt tabı bıde dgal bır makyaj yapsınlar ohh misss.
hatta hatırlattın bnde gıdıcem bugun kuafore kasımı ıyıgımı aldırım yaa
ınsanların yuzune bakmaya utanıorum
yok eve gelip kendim süslenirim ben o gelene kadar ohoo sonra taksime gidip alırım onu havas arabalarının ordan.
oy balım geliyor yaaa :KK16::KK16:
sbahtan ara cok rahatsızım omzun tutulmus kımıldayamıoum de gıtsın ya zaten cıkıcksın yakında:KK33:

aynen hastayım dicem artık baska care yok zaten her gelmediğim günü kesiyolar maasımdan bunu da keserler nolcak 6. ayda cıkıyorum zaten evimin kadını olcam haha :KK1::KK1:

yok eve gelip kendim süslenirim ben o gelene kadar ohoo sonra taksime gidip alırım onu havas arabalarının ordan.
oy balım geliyor yaaa :KK16::KK16:

aynen hastayım dicem artık baska care yok zaten her gelmediğim günü kesiyolar maasımdan bunu da keserler nolcak 6. ayda cıkıyorum zaten evimin kadını olcam haha :KK1::KK1:

çocuklarınında anası olucakmısın hemen peki?:KK9:
:KK9:

amin canıım saol.snada istedıgın bır zamanda kısmet ıstedgıın bır zamandada bebek nasıp eylesın ınş.:KK34:

inşallah canım allah razı olsun..:)

mesela hayatımdaki kişiyi gerçekten çok seviyorum ama tabi daha yeniyiz ama onunla yuva kurmak istiyorum cidden :)

Son düzenleme:
kıs anlat bakalım nasıl bır yer ie gerımı dondun evdemısın?
şartları nasıl iyimi
ıse dondum cnm, cakmasınlar dıye ... ıkı ay deneme suresı asgarı ucret vercekmıs ıkı ay snra 1100 verıyomus aylık ıste cumartesı 3 e kdrmıs pek bı ozellgı yokda sakın bı hastane ıyıydı yanı

kızlaaaar şoktayım ilk sizinle paylaşayımmm
nişanlım aradı şimdi valla süpriz yapıcaktım ama uçağa biniyoruz ne olur ne olmaz yanına geliyorum ben seni seviyorum dedi kapattı
dalga mı geciyorsun dedim hayır dedi yaaaa suan dünyalar benim olduu yaaa :))
ay inanamıyorum deli bu cocuk :KK16::KK16::KK16:
canımmmmm cok sevındım ıns guzel hafta sonları gecırırsınız bırlıkte

karmasık bı haldeyım umarım olur da kurtulurum bu pıslık yerden ...

X