Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

çalışıcam tabii. ama ben bütün gün işte akşam ne yemek yapsam modundayım. dışarı çıkıp gezmek gelmez aklıma o bakımdan söylemiştim. evim evim güzel evim yani :KK16:

bende 2 gun evde otursam hemen vdı vıdı baslarım kac gundur evdeyım bıyere gıtmedık dıe:KK52:[/QUOTE]

benim de nişanlım öyle.. sinemaya gidelim diyo ne gerek var evde izleriz.. yemeğe gidelim diyo boşver ben sana yemek yaparım.. alışveriş yapalım o zaman.. daha geçen gün yaptık yaa. hem huzur sokağı var bu akşam sonra gideriz.. bizim diyaloglar böylee :KK16:

nerden bakıcaksın ya ben daha hiç denemedim a

bende denemedim canım. ama fatihte bikaç mağazada gördüm geçerken. bakırköyde de güzel modeller var. ama fiyatlar biraz tuzlu tabi. bilmiyorum kararsızım. bi gün giyilecek bişeye bi dünya para verilmez diyorum kendi kendime sonra da vazgeçiyoruım nasipse ömründe bi kere oladcak al istediğini diyorum. bakalım kısmett :KK16:

bende denemedim canım. ama fatihte bikaç mağazada gördüm geçerken. bakırköyde de güzel modeller var. ama fiyatlar biraz tuzlu tabi. bilmiyorum kararsızım. bi gün giyilecek bişeye bi dünya para verilmez diyorum kendi kendime sonra da vazgeçiyoruım nasipse ömründe bi kere oladcak al istediğini diyorum. bakalım kısmett :KK16:

canım emin ol bakırköyde gördüklerinin hepsinin fatihde subesi var ama bakırköy elit oldugu için alırsan almazsan alma durumu var fatihde öyle değilmiş.Bende fatihe gidicem bakalım.
Ayrıca fiyat konusundaki kararsızlıgı bende yasıyorum:KK1::KK1:

dimi yaa bencede almalıyım beğendiğimi.. fatihte de beğeneceğin bi gelinlik en az 2000 lira.. kafam karıştı iyice yaaa

pazarlık yapın ındırın fıyatını yınede alın benım gelınlıgımı esım cok ıyı pazrıkla 1900 den 1100 ındırmıstı 3 sene once tabı.
ama eşim gıbı pazarlık yapıcak bırını daha gormedım tanımadım tanıyamam dıe dusunuorum:KK52:

Helee bunlara bakııın, gelinlikleşiyorlaar.:KK19:
Bakalım ben ne zaman giyeceğiimm :KK25::KK25::KK25::KK25:

bende böyleydim yaa. arkadaşlarım gelinlik baktıkça deliriyodum ben ne zaman giycem diyee. rabbim hepimiz için hayırlısını versin yaa.. herşeyin zamanı varmış ve olması gerektiği zaman oluyomuş. öğrendim.. :KK20:

pazarlık yapın ındırın fıyatını yınede alın benım gelınlıgımı esım cok ıyı pazrıkla 1900 den 1100 ındırmıstı 3 sene once tabı.
ama eşim gıbı pazarlık yapıcak bırını daha gormedım tanımadım tanıyamam dıe dusunuorum:KK52:

ayy benimki de pazarlık yapmaz ben yapmaya çalışınca da kızar.. napıcaz bilmiyorum. kazıklanıp geri geliriz biz bu gidişlee :KK1:

bende böyleydim yaa. arkadaşlarım gelinlik baktıkça deliriyodum ben ne zaman giycem diyee. rabbim hepimiz için hayırlısını versin yaa.. herşeyin zamanı varmış ve olması gerektiği zaman oluyomuş. öğrendim.. :KK20:

benden önce ablam giyecek daha:KK53: 2 sene daha beklemeye devaam:KK14: hepimizin hakknda hayrlısı olsuun kuzum. çook mutlu ol inşAllah.:KK16:

X