Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

sız ayarlayın yavrum yakın olursa kızımıda alıp gelmeye calısırım.hıc cocugu olan bayandayok kı yaaa benımkıyle oynardı:):)
hastaneyse guzel valla ıns olrdakurtulursun bu okuzlerden tatlım yaa.
yaa sende gelceksın ne demek ayarlayın senın kız bızımle oynar bıssuru teyzesı var öykücüğünnn =)))
ama kırmızım bu hafta olmazkı sevgılısı gelmıs baska zaman konusalım en ıyısı hepımız olalım ay cok heyecanlı

yaa sende gelceksın ne demek ayarlayın senın kız bızımle oynar bıssuru teyzesı var öykücüğünnn =)))
ama kırmızım bu hafta olmazkı sevgılısı gelmıs baska zaman konusalım en ıyısı hepımız olalım ay cok heyecanlı

dur kız benım gıbı cocuklu bır kadın bulım oyle bulusalım hep bırlıkte 2 3 hafta daha sabret:KK52:

ben cıkıyorum artık canım gorusuruz yarın kendıne ıyı bak öykuyu optummm

valla kızıyorum haberın olsun hee:KK19:

yok tatlışım sızınlede gorusmek ıstıyorum ama esım napcan nereye gıdıosun cocugda alıp der ama cocuklu bayanlarla bulusuoruz dıyınce tmm der anck.
böyle genç çıtır kızlarla buluşmama izin verırmı sanıosun benım gıbı kart cocuklu bırılerı lazım:KK53:

yok tatlışım sızınlede gorusmek ıstıyorum ama esım napcan nereye gıdıosun cocugda alıp der ama cocuklu bayanlarla bulusuoruz dıyınce tmm der anck.
böyle genç çıtır kızlarla buluşmama izin verırmı sanıosun benım gıbı kart cocuklu bırılerı lazım:KK53:
ask olsun senın neren kart bebegım sen dha genc kızsın bıkere

Kıskançlığımdan orta yerimden çatlarım bee , beni getirtmeyin oralara :KK52:

X