Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

çeyizin fln hazırmı yavru gelınlık baktınızmı kafanda olan modelden gostesene azcık bıze kesn netten bulup resmı kaydetmıssındır sne sımdı:KK52:

yaa ama utandıımm kii.. evet baktım vallaa. çeyiz hazır da gelinlik için erken diye düşünüyorum daha 5 ay var ama tabi kafamda belirdi bişeyler.. zaten ben evlenemedim diye delirenlerdenim biraz evcilim de söylemesi ayıp gezip tozmayı pek sevmem. evleneyim evimi bileyim modundayım. şu 5 ay da bi geçeydi de şööle bi güzel oynayaydım :21: foto falan nasıl yükleniyo bilmiyorum ki malum yeniyim daha

yaa ama utandıımm kii.. evet baktım vallaa. çeyiz hazır da gelinlik için erken diye düşünüyorum daha 5 ay var ama tabi kafamda belirdi bişeyler.. zaten ben evlenemedim diye delirenlerdenim biraz evcilim de söylemesi ayıp gezip tozmayı pek sevmem. evleneyim evimi bileyim modundayım. şu 5 ay da bi geçeydi de şööle bi güzel oynayaydım :21: foto falan nasıl yükleniyo bilmiyorum ki malum yeniyim daha

fotonu yüklede görelim seni canım merak ettim

baktım ama model yok kafamda ya hiçbirşey beğenemiyorum

kıs ne modeller var uzerıne gıyınce daha cok begenırsın ama

ne utanıosun kıs her genc kızın hayalı degıl mı sonucta:KK52:ev kusu olup napcan kıs çalısmıcanmı evlenınce

bebeğim valla beğendiklerim var ama tek tük.
Bİrde benim bu huyum var ilk gördüğümde aaa evet bu benim olmalı demezsem onu alamam.
ilk görüşte aşk önemliiii :KK16::1
6:

bende onu bekliyorum işte. kafamda istediğim tarzı belirledim. gidicem anlatıcam nasıl istediğimi. sonra ilk giydiğimi alıp gelicem innşşaaalllahh yarabbiimm :KK52: bak yine heyecanlandım

[QUOTE

ne utanıosun kıs her genc kızın hayalı degıl mı sonucta:KK52:ev kusu olup napcan kıs çalısmıcanmı evlenınce[/QUOTE]

çalışıcam tabii. ama ben bütün gün işte akşam ne yemek yapsam modundayım. dışarı çıkıp gezmek gelmez aklıma o bakımdan söylemiştim. evim evim güzel evim yani :KK16:

Eklentiler

• $KF-HGB0129.jpg
    $KF-HGB0129.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 47
anladım tatlım bak bu benım gelınlıgımın 2013 halı ama cok benzıo

çokk şıkk ve çok sade resmen bayıldımm. bende gelinin duru bi güzelliği olmasından yanayım güllü taşlı boncuklu şeyleri beğenmiyorum.. gerekirse dümdüz elbise gibi olacak ama sade olacak işte o kadar !! :21:

[QUOTE

ne utanıosun kıs her genc kızın hayalı degıl mı sonucta:KK52:ev kusu olup napcan kıs çalısmıcanmı evlenınce

çalışıcam tabii. ama ben bütün gün işte akşam ne yemek yapsam modundayım. dışarı çıkıp gezmek gelmez aklıma o bakımdan söylemiştim. evim evim güzel evim yani :KK16:[/QUOTE]

bende 2 gun evde otursam hemen vdı vıdı baslarım kac gundur evdeyım bıyere gıtmedık dıe:KK52:

çokk şıkk ve çok sade resmen bayıldımm. bende gelinin duru bi güzelliği olmasından yanayım güllü taşlı boncuklu şeyleri beğenmiyorum.. gerekirse dümdüz elbise gibi olacak ama sade olacak işte o kadar !! :21:

bnde cnım sadelıgı sevıorum begenırsın elbet daha var zamnın zaten neler nele yapıolar cok guzel gelınlıkler varben fıyatıda uygun dıe almıstım

X