Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

nısanın 10 da 1 senedır ... ama ıkı kere cıktım gerı dondum ..

salladım , adamı aradım en sonunda , dedım bnm hastneye gtmem lazım ne zmn gelıosun bırazdan gelırım dedı ,

1 sene de. nasıl dayandııııın:KK53:
sen aradın ya, ofisten ayrılcaksın ya gelmez o şimdi :KK52:

nısanın 10 da 1 senedır ... ama ıkı kere cıktım gerı dondum ..

salladım , adamı aradım en sonunda , dedım bnm hastneye gtmem lazım ne zmn gelıosun bırazdan gelırım dedı ,

ohh iyi yapmıssın cnım yaaa gıt gorusmene bakalım ne oluck cok merk ettım vala

çok teşekkür ederimm

:KK9:cok tatlı guluo bende sana ıade edıorum tatlım

1 sene de. nasıl dayandııııın:KK53:
sen aradın ya, ofisten ayrılcaksın ya gelmez o şimdi :KK52:
napım canım annem babam ın kendıne hayrı yok , ıkı dk once kavga ettık sımdı aradı bısey dememıs gbı ısle ıldgılı bıseyler soruyo gorusrz fılan dıo baba ogul terbıyesz bunlar ,
ıns erken gelır valla aracı arkadasıda aradım adam hastanede benı beklıyormus =))
kızlar bana dua edın nolursunuz burdan kurtulayım

napım canım annem babam ın kendıne hayrı yok , ıkı dk once kavga ettık sımdı aradı bısey dememıs gbı ısle ıldgılı bıseyler soruyo gorusrz fılan dıo baba ogul terbıyesz bunlar ,
ıns erken gelır valla aracı arkadasıda aradım adam hastanede benı beklıyormus =))

vala tatlım işi alırsan bende cok sevınıcem ıns olur dua edıcem senın ıcın:nazar:

İşsiz kalacağın en fazla 1 hafta. Elalemin kahrını çekiyosun boşu boşuna ben daraldım vallahii. :KK50:
İnşaalh görüşmeye gidebilrsin de o iş olur kuzum. Şansın bool olsun.

İşsiz kalacağın en fazla 1 hafta. Elalemin kahrını çekiyosun boşu boşuna ben daraldım vallahii. :KK50:
İnşaalh görüşmeye gidebilrsin de o iş olur kuzum. Şansın bool olsun.
ama tatlım nasıl bulcan hop dıe ısı heryer asgarı ucret verıyo bıde bnm arkadasım ısten cıktı 1 hafta ıcınde ıs buldu patronu opmeye kalkmıs dusun heryerede guvenılmıyokı

ama tatlım nasıl bulcan hop dıe ısı heryer asgarı ucret verıyo bıde bnm arkadasım ısten cıktı 1 hafta ıcınde ıs buldu patronu opmeye kalkmıs dusun heryerede guvenılmıyokı

allahım nasıl bi zamanda yaşıyoruz yaa gerçekten insanı zorla katil yaparlar yaa. rabbim hepimize hayırlı işler hayırlı eşler nasip etsin inşallah.. :KK50:

X