Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ben geldım ... adam hala meydan da yok aradım yalandan dıyokı batarya sıkıyorum =) sınır oldummm ,
prospektusum , sende kızında cok tatlısınız valla cok begendım sızı

valla ben semedım annmler tıcaret lısesıne yazdırınca mecbur kaldım :) oysakı bende tam iletişim ışığı varmışta ticaret sanmışlar ışte onu :)
Ay alemsiiin. :KK53::KK53: benm son tercihimdi :KK53: körün taşı gibi ..

kız sen unıde mı muhasebe okudun ?

ı ıh. lojistik okudum :KK14: keşke muhasebe okusaydım ama.. ünidede muhasebe okuyaydım da pekiştireydiiim :KK25:

ben yemeğe çıkıorum bayanlar yemek yiyeceklerın hepsıne şimdide afiyet olsun bu arada aranıza aldığını için teşekkür ederim 1 saatın nasıl gectıgını anlamadım

şımartıosun benı ama:KK53:
cok sınırlıyım ... dolapta sogan vardı gecen gunkı lahmacundan kalan , atsam babası kızacak atmadım dıye ogluyla tartıstık
sen babamı hayvanmı sandın bu yenılırmı dıyo babasıda cok guzel kalan seylerı yıyo masallah
daha gıdemedımde ya aglıycam sımdı ama

cok sınırlıyım ... dolapta sogan vardı gecen gunkı lahmacundan kalan , atsam babası kızacak atmadım dıye ogluyla tartıstık
sen babamı hayvanmı sandın bu yenılırmı dıyo babasıda cok guzel kalan seylerı yıyo masallah
daha gıdemedımde ya aglıycam sımdı ama

zıkkımın kokunu yesınler tatlım ya sana cok acıl bbsı sorsam muhasebeyle ılgılı bılırmısın

X