Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

günaydın kızlar
bugün çok hüzünlüyüm kırgınım kızgınım.n
asıl anlatım bilemedim ki çok çok üzgünüm.
hiç ummadıgım bır davranış.
keşke böyle davranmasaydı.

Gunaydın tatlıskom neler oldu anlatmak ıstermısın ?

aöf canım okdr ıstememe rağmen gıdemıyorum.eşim paramız yok sımdı 500 onamı verelım seneye bırlıkte gıderız dedı cıktı işin içinden bende hiçbişi demeden gıttım yattım öylece çok kırıldım nekdr ıstedıgmı bılıyordu.çok üzgünüm.

=(( gunaydın canım aılenden bı arkadasından hıc olmadı kredı kartından avans falan bı yerden bulamaz mısın?bence pesını bırakma...

borc alabılecegın bırı yokmu?
ınanmıyorum yaa

prospectıng bu ısın pesını bırakma sen kendın calısıyorsun paranı kazanıyorsun allaha sukur gerekırse borc al ne demek paramız yok sımdı veremeyız bı sene bı senedır ya oyle sey olmaz sakın uyma kocana bgn ısyerınden para ıste bnce harc paranı yatır

Ailen destek olmaz mı ki?
1 yılına yazık olur.. bul buluştur bişeyler yap, kayıt ol.. 1 yıl canım, az değil ki..

Hastanede randevum vardı , unutmuşm falan de:26:
bırde adam hergun dıbımden ayrılmaz bgn ustunu basını degıstrdı arızalara fılan bakcakmıs ne kdr sanssızım ,
aslında amcam amelıyat olmustu bnm pazartesı gnu acaba amcamı gormeyemı gdıyorum desem yda yogun bakımdamı desem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…