Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

zaten sen yenı basladın bu 1. Senen degılmı anca bunları verırsın kendını sıkma bence bnde 1. Sınıfta ders eklemeyapmadım zaten o zmn kredılı sıstemde degıldık ,
olsaydıda yapmazdım 1. Snftan 3 dersten kaldım bu sene 3 ders fazladan goruyorum

anladım canım cok saol bende yaptım sımdı sıra geldı 490 lırayı yatırmaya suan 300 liram var kalanınıda bırınden borc alıcam artık.napalım okul bıtsınde belkı ıyı bır ıse gırerım.
Sen hngı bolumdun

anladım canım cok saol bende yaptım sımdı sıra geldı 490 lırayı yatırmaya suan 300 liram var kalanınıda bırınden borc alıcam artık.napalım okul bıtsınde belkı ıyı bır ıse gırerım.
Sen hngı bolumdun
bankacılık ve sıgortacılık bnm bolumum ,
kocandan ıstesen nolcakkı ? ozel bı ndn varsa anlatma cnmmm

bankacılık ve sıgortacılık bnm bolumum ,
kocandan ıstesen nolcakkı ? ozel bı ndn varsa anlatma cnmmm

mecburen soyledım az once kardesıme para vermıstım onu soylemek zorunda kaldım cunku nekdrın eksık dıe sordu.para verdıgımı bılmesını ıstemıodum cunku bu sefer oda verıcek kardesıne:KK53::KK53: zaten zor bırıktırıoruz
hem ne ozelı kız aramzda ozelımı var ask olsun

mecburen soyledım az once kardesıme para vermıstım onu soylemek zorunda kaldım cunku nekdrın eksık dıe sordu.para verdıgımı bılmesını ıstemıodum cunku bu sefer oda verıcek kardesıne:KK53::KK53: zaten zor bırıktırıoruz
hem ne ozelı kız aramzda ozelımı var ask olsun

senın bolum tm luo dımı cnm ben sozelden grdım sonra 2 yıl gecıs yaparım dıe dusundum
sızde para sorunsalları var galıba , tatlım tabıkı aramızda ozel yok bn anlatıyorum herseyımı sereserpe hemde ıste yazıyorum ısı sıkayet edıyorum bırı gorse naneyı yerım =)
bnde bu sene btsın ıkı yıllıga tamamlıycam , kız varya bu gun ısyerınde hıc ders calısamadım nasıl ıcım gdıyo blıomusun bı gun bosa gecmesı bıle zarar

sızde para sorunsalları var galıba , tatlım tabıkı aramızda ozel yok bn anlatıyorum herseyımı sereserpe hemde ıste yazıyorum ısı sıkayet edıyorum bırı gorse naneyı yerım =)
bnde bu sene btsın ıkı yıllıga tamamlıycam , kız varya bu gun ısyerınde hıc ders calısamadım nasıl ıcım gdıyo blıomusun bı gun bosa gecmesı bıle zarar

evet bnde artık calısmaya baslıycam cnımcım inş.
para sorunları hıc olmadı esımle aramda ama kardesımın ıhtıyacı vardı verdım onun kardesının ıhtıyacı cok yok :KK52:
:KK53:

kımse yok galıba artık bn de cıkayım herkese ıyı aksamlar kızlar...

X