Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

14. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 247,50 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve
242,54 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz.(Kayıt yenileme bedelini K.K.T.C'deki bankaya ödeyecek
öğrenciler öncelikle AÖF Lefkoşa Bürosundan eski dönem borçlarını öğrenmelidirler. Kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen öğrenciler
banka dekontunu kayıt yenileme tarihleri içerisinde AÖF Lefkoşa Bürosuna mutlaka vermelidirler. Dekontunu AÖF Lefkoşa Bürosuna teslim
etmeyen öğrencinin kaydı yenilenmez.)

15. Tüm dersleri silmeniz halinde bankada ödeme oluşmayacak, kayıt yeniletemeyecek, öğrencilik haklarından yararlanamayacak ve
sınavlara giremeyeceksiniz.

kısss zelemele bana cvp ver sen sıfrenle gırmısmıydın ya sen acıkogretım okuyomuydun ayyy kafam bı ton oldu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yardıdmmmmmmmmmm:KK47:
canım sanada cvp verıyorum ya bnde aöf 2. sınıfım derslerı nettekı aöfburodan sectım harc parasını yatrdım snrada kıtap almaya gttımmmmm

14. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 247,50 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve
242,54 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz.(Kayıt yenileme bedelini K.K.T.C'deki bankaya ödeyecek
öğrenciler öncelikle AÖF Lefkoşa Bürosundan eski dönem borçlarını öğrenmelidirler. Kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen öğrenciler
banka dekontunu kayıt yenileme tarihleri içerisinde AÖF Lefkoşa Bürosuna mutlaka vermelidirler. Dekontunu AÖF Lefkoşa Bürosuna teslim
etmeyen öğrencinin kaydı yenilenmez.)

15. Tüm dersleri silmeniz halinde bankada ödeme oluşmayacak, kayıt yeniletemeyecek, öğrencilik haklarından yararlanamayacak ve
sınavlara giremeyeceksiniz.
tmm sayfanın altında ders ekle sılı yap hangı derslerı ıstıyorsan sonra parayı ode , gecen donem bnmde gecmıs borcum vardı yıne ders secıp ole oıdedım

canım sanada cvp verıyorum ya bnde aöf 2. Sınıfım derslerı nettekı aöfburodan sectım harc parasını yatrdım snrada kıtap almaya gttımmmmm

yaaa ben 2 sene once kaydımı yaptırım ılk donem harc parasını yatırdım ve kıtapları aldım ama sınava bıle gırmedım.sımdı o donem corcumu acaba

şimdi ben borcluyuyum?ama gecmıs donem borcunu odemeden kayıt yapılıomukı
sen gecen donem mı odemedın o zmn?
odemeden kayıt yapılmıyor heralde cnm ya numaraya cvp vermıyolarmı
kız ılla baglı oldgnuz ılı secın dıo ya 34 yazma baska sehırlerın kodunu yaz baglan sor bısey olmaz

sen sımdı gecen donem ıcın para yatırıp sınava gırdınmı ?

yok tatlım ya 2 sene once ılk donem harc parasını yatırdım ama 1 sınava bıle gırmedım hamıle fln kaldım dıe 2 donem parasıda borcum kalmıs galıba dımı sen sıfrenle grdıgınde sana da madde 14 de o sekılde borc cıkıomu

sen gecen donem mı odemedın o zmn?
Odemeden kayıt yapılmıyor heralde cnm ya numaraya cvp vermıyolarmı
kız ılla baglı oldgnuz ılı secın dıo ya 34 yazma baska sehırlerın kodunu yaz baglan sor bısey olmaz

yok kızda cıkmıokı dırek dusuyo az once gıttı sıfremı aldım geldım ne bılım borc cıkıcagını yaa sendede madde 14 te o tarz bısey yazıomu

X