Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

sımdı sole olmustur o sen ılk donemı odedın ama sınavlara gırmedın dıger donemde sınavlara gtmedın ya o dıger donemın borcudur ...
bn gecen sene kayıt olunca para yatrdım ıkıncı donem yatırmamıstm , gecemem bırakıyım dıye , sonra baktım gectım sınavları ıkıncı sene kayıt yapınca 2 taksıt odedm 450 kusur odedım gecen donem ıkıncı seneye baslarken

sımdı sole olmustur o sen ılk donemı odedın ama sınavlara gırmedın dıger donemde sınavlara gtmedın ya o dıger donemın borcudur ...
bn gecen sene kayıt olunca para yatrdım ıkıncı donem yatırmamıstm , gecemem bırakıyım dıye , sonra baktım gectım sınavları ıkıncı sene kayıt yapınca 2 taksıt odedm 450 kusur odedım gecen donem ıkıncı seneye baslarken

HEEE SIMDI BENIMDE AYNI SEKILDE OZAMAN GECEMEMIS OLMAMA RAGMEN ODEMEM GEREKICEK O PARAYI OFF SINI OLDUM.

SEN ŞİFENLE GIRINCE MU MADDELER CIKIOMU SENDEDE

12. Güz Döneminde Özürlü Olduğuna Dair Sağlık Kurulu Raporunu (sürekli/geçici özürlü) vermeyen öğrenciler ders ekle-sil işlemini yaptıktan
sonra bu raporları ile birlikte banka ödemesini yapmadan AÖF bürosuna başvuracaklardır. Raporu kabul edilen öğrencilerin kayıt yenileme
işlemi AÖF bürosunca tamamlanacaktır.

13. Geçici özürlü öğrencilerimiz ders ekle-sil işlemini yaptıktan sonra raporlarını mutlaka kayıt yenileme tarihleri içerisinde tekrar AÖF
bürosuna vereceklerdir. Kayıt yenileme işlemi AÖF bürosunca yapılacaktır.

14. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 247,50 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve
242,54 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz.(Kayıt yenileme bedelini K.K.T.C'deki bankaya ödeyecek
öğrenciler öncelikle AÖF Lefkoşa Bürosundan eski dönem borçlarını öğrenmelidirler. Kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen öğrenciler
banka dekontunu kayıt yenileme tarihleri içerisinde AÖF Lefkoşa Bürosuna mutlaka vermelidirler. Dekontunu AÖF Lefkoşa Bürosuna teslim
etmeyen öğrencinin kaydı yenilenmez.)

15. Tüm dersleri silmeniz halinde bankada ödeme oluşmayacak, kayıt yeniletemeyecek, öğrencilik haklarından yararlanamayacak ve
sınavlara giremeyeceksiniz.

HEEE SIMDI BENIMDE AYNI SEKILDE OZAMAN GECEMEMIS OLMAMA RAGMEN ODEMEM GEREKICEK O PARAYI OFF SINI OLDUM.

SEN ŞİFENLE GIRINCE MU MADDELER CIKIOMU SENDEDE

12. Güz Döneminde Özürlü Olduğuna Dair Sağlık Kurulu Raporunu (sürekli/geçici özürlü) vermeyen öğrenciler ders ekle-sil işlemini yaptıktan
sonra bu raporları ile birlikte banka ödemesini yapmadan AÖF bürosuna başvuracaklardır. Raporu kabul edilen öğrencilerin kayıt yenileme
işlemi AÖF bürosunca tamamlanacaktır.

13. Geçici özürlü öğrencilerimiz ders ekle-sil işlemini yaptıktan sonra raporlarını mutlaka kayıt yenileme tarihleri içerisinde tekrar AÖF
bürosuna vereceklerdir. Kayıt yenileme işlemi AÖF bürosunca yapılacaktır.

14. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul etmeniz halinde ders ekle-sil işlemi yapmadan, bankaya 247,50 TL. geçmiş dönem borcunuzu ve
242,54 TL. kayıt yenileme bedelini ödeyerek kaydınızı yeniletebilirsiniz.(Kayıt yenileme bedelini K.K.T.C'deki bankaya ödeyecek
öğrenciler öncelikle AÖF Lefkoşa Bürosundan eski dönem borçlarını öğrenmelidirler. Kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen öğrenciler
banka dekontunu kayıt yenileme tarihleri içerisinde AÖF Lefkoşa Bürosuna mutlaka vermelidirler. Dekontunu AÖF Lefkoşa Bürosuna teslim
etmeyen öğrencinin kaydı yenilenmez.)

15. Tüm dersleri silmeniz halinde bankada ödeme oluşmayacak, kayıt yeniletemeyecek, öğrencilik haklarından yararlanamayacak ve
sınavlara giremeyeceksiniz.
sna ozelden yazdım cnm , sen sımdı bu donem baslıcagın ıcın cıkmıs bu sende . bndede gecen donem vardı bu yazı

sna ozelden yazdım cnm , sen sımdı bu donem baslıcagın ıcın cıkmıs bu sende . bndede gecen donem vardı bu yazı

anladım cnım ozaman benım suan kayıt yaptırmam ıcın 500 lıra paraya ıhtıyacım var demektır yanı 2 sne once aptl gıdı kayıt yapptırım gıtmedıgım ıcın suan 250 fazdan oduycem

anladım cnım ozaman benım suan kayıt yaptırmam ıcın 500 lıra paraya ıhtıyacım var demektır yanı 2 sne once aptl gıdı kayıt yapptırım gıtmedıgım ıcın suan 250 fazdan oduycem
hayırlısı olsun gulum sende bılemezsınkı , ıns gecersın ...

kızlar bu sene kayıt yaptıranlar yenı ogrencıler zaten ders ekle sec kaldır falan yapamıo otomatık kendı secıo derslerı sıstem dıkkat edın

kızlar bu sene kayıt yaptıranlar yenı ogrencıler zaten ders ekle sec kaldır falan yapamıo otomatık kendı secıo derslerı sıstem dıkkat edın
yapılıyor cnm kredın yeterse yaparsın prospektusun oluyo mesela bıdhakı donemın dersınden ekleyeblıyor kendıne

nasıl yanı canım anlamadım ben yapıcam ama nasıl yapıcam hıcbısı anlamaıdım suan 31 kredı gorunuo onaylıyım mı daha ders eklıyım mı

cnm ben pek bılmıorum nasıl yapım sımdı ders eklıyım mı sence ?bırde bıyerde okumustum dıkkt edın dersler seneye kalıp 1 yıl kaybettırebılıomus
canım sen eger calısablırım gecerım dıyorsan ekle , ama yok bunlar bna yeter dıyorsan ekleme bıde cocugun var yanı onada ılgı gostermen lazım yanı

yapılıyor cnm kredın yeterse yaparsın prospektusun oluyo mesela bıdhakı donemın dersınden ekleyeblıyor kendıne

bana aöf den gelen mesaj su :

2012-2013 OGRETIM YILINDA YENI KAYIT YAPTIRAN OGRENCILER DERS EKLE-SIL ISLEMI YAPAMAZLAR.BU YONDE DAHA ONCE MESAJ ALDIYSANIZ DIKKATE ALMAYINIZ.

ya cnm eklemessem 1 sene daha uzatmıs olurmuyum ondan korkuyorum az gıbı geldı bna 1 2 ders daha eklesem mı sen kac kredı yaptın cnm kendıne
yavrum senın zaten dıger donem ıcınde bıssuru dersın var kı ?bırak bu donem bole olsun dıger donemde anca onları verırsın , bn hepsını secıyorum ya gecerım yada kalırım aman dıyorum =)

bana aöf den gelen mesaj su :

2012-2013 OGRETIM YILINDA YENI KAYIT YAPTIRAN OGRENCILER DERS EKLE-SIL ISLEMI YAPAMAZLAR.BU YONDE DAHA ONCE MESAJ ALDIYSANIZ DIKKATE ALMAYINIZ.
bu ark yenı kayıt degıl tatlım kayıt yenıleme ,

BİL102UTEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 22. Yarıyıl3,0
İNG102UİNGİLİZCE 22. Yarıyıl3,0
İLT102UYENİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ2. Yarıyıl4,0
İLT108USÖZLÜ VE SÖZSÜZ İLETİŞİM2. Yarıyıl4,0
MAİ102UMARKA VE YÖNETİMİ2. Yarıyıl4,0
PZL106UBÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA İLETİŞİMİ2. Yarıyıl4,0
TAR116UGENEL UYGARLIK TARİHİ2. Yarıyıl4,0
SOS316UMEDYA SOSYOLOJİSİ4. Yarıyıl5,0

Toplam Tutar :
Alınan Toplam Kredi :​

[h=3]2013-2014 Bahar Dönemine Bıraktığınız Dersler[/h]
Ders KoduDers AdıYarıyılDers Kredisi
HİT102UHALKLA İLİŞKİLER2. Yarıyıl4,0Ekle
HİT206UKURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK4. Yarıyıl3,0Ekle
TAR202UATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 24. Yarıyıl3,0Ekle
TÜR202UTÜRK DİLİ 24. Yarıyıl3,0Ekle
HİT202UHALKLA İLİŞKİLER UYGULAMALARI VE ÖRNEK OLAYLAR4. Yarıyıl4,0Ekle
HİT204UHALKLA İLİŞKİLER YAZARLIĞI4. Yarıyıl4,0Ekle
İLT202UKRİZ İLETİŞİMİ VE YÖNETİMİ4. Yarıyıl4,0Ekle
KÜL202UGÖRSEL KÜLTÜR4. Yarıyıl4,0Ekle

bak sımdı usttekılerı bu donem alcaksın dıgerlerınıde seneye bahar donemınde anladınmı yavrıııııı

zaten sen yenı basladın bu 1. senen degılmı anca bunları verırsın kendını sıkma bence bnde 1. sınıfta ders eklemeyapmadım zaten o zmn kredılı sıstemde degıldık ,
olsaydıda yapmazdım 1. snftan 3 dersten kaldım bu sene 3 ders fazladan goruyorum

X