Hi bu kadar utanmamtm....

:roflol::roflol: anammmm kader kurbanı olmuşsun sen ya...

abooo hasibe teyze bir anda sattı seni:)

ama Sineks sen ortaokulda da az değilmişsin

el tutmalar filan:)

sineks bunların hepsini başına getirmeyi nasıl başardın kuşum ya alem kızsın:roflol::roflol:

benm de hayvan fobim var biraz aşırı çok korkarım hayvanlardan özellijle köpeklerden

neyse bi gün ben havalı havalı eve yaklaştım burnum düşse almıcam yerden:ecrin_bebek:

burda bi tesisatçı var bide mal mal bakan elemanları ben onları hiç takmıorum ya anam

birde ne göreyim bir amca ve köpeğidelikafadulden

ben bir çığlık bir feryat hemen o tesisatçıya adamlar bön bön bakıo bende oyalıyorum

işte bu köpek sizin mi diye çık dicekler diyede bakıorumdelikafadulden

sonra çıktım saf saf aşağı gidiorum gene bi köpek ben gene bi dükkana daldım ama nasıl korkuyorum

adama salak salak sorular ekmek te indirim mi var? şu kaça bu kaçadelikafadulden

anam sonra evi buldum nese bakkala gidicem buda şans be anam gene köpek bu kez

evin köşesindeki dükkanı gözüme kestirdim:roflol::roflol::roflol::roflol:

köpek deli gibi dönüo bende dükkan babamın dükkanı gibi köpek gelicek diye dükkanın önüne

kampı kurdumdelikafadulden

anam bi baktım kadın dan dükkanın kapısını kapatmaz mı suratıma kibarca girme muamelesi yaptıdelikafadulden
o anki rezilliğime bakınsırnaşık şey
dükkanlar benden kaçıcak bende köpeklerden:roflol:

:roflol::roflol: anammmm kader kurbanı olmuşsun sen ya...
:çok üzgünüm:hımm hımm evet.. anacım hep ben kurban gidorum bu oyunda nasıl işse:roflol::roflol: kader beni sevioodelikafadulden
abooo hasibe teyze bir anda sattı seni:)

ama Sineks sen ortaokulda da az değilmişsin

el tutmalar filan:)
çapkınmışım sorma.. ama işin kötüsü hasibe teyze yalanı atıorum karsımda hasibe teyzeyi buluorum.. nan capkınlıkmı yaparım bidahakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3
sineks bunların hepsini başına getirmeyi nasıl başardın kuşum ya alem kızsın:roflol::roflol:
ŞenizŞeniz pişmiş tavuk benden şannşlıı bu kesin işte..sırnaşık şey

aassssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kız senin yanaklarını sıkıcamm bennnnnn :roflol:

ayyy bu topiğe girince depresyon felan kalmıyo yawww:roflol:
sineksss yedin beni evladım yedinnn:roflol:

ayyy bu topiğe girince depresyon felan kalmıyo yawww:roflol:
sineksss yedin beni evladım yedinnn:roflol:
eywallah cancuu cummm.... ((bak yine aklıma bişey geldi ama sonra yazayım..delikafadulden)) Şeniz bende adam akıllı giremediim depresyona buraya yazmaktan okumaktan...sırnaşık şeysırnaşık şey

eywallah cancuu cummm.... ((bak yine aklıma bişey geldi ama sonra yazayım..delikafadulden)) Şeniz bende adam akıllı giremediim depresyona buraya yazmaktan okumaktan...sırnaşık şeysırnaşık şey

depresyon sana hiç yakışmas be yavrukuşummmŞeniz bi depresyon yapılacaksa hep beraber yaparıs :içelim:

Yemin ederim gözümden yaşlar aktı gece gece koptum yaa muhteşemsin canım.a.s.

kıssadan hisse bir hikaye de benden -tatlicadiarzu-

ben evlenmeden önce ankarada oturuyordum, nişanlıyken iş durumumu ayarlayıp bursaya geldim düğünden 3 ay önce. tabi ev yok , e babam da nişanlımlarda kalmama müsaade etmediğinden misafirhane köşelerinde sürünüyorum desem yeridir. çünkü tadilat var, her 3 günde bir odam değişiyor. artık bir zaman sonra hangi odada kaldığını unutuyor insandelikafadulden
o gece saat 12 gibi kuzucuğum beni misafirhaneye bıraktı. çıktım odama 302 numaraya. hava da bir sıcakki dilim damağım kurudu, inip yemekhaneden su alayım dedim kendi kendime. neyse indim bir güzel suyumu aldım çıktım ama bir önceki odama 206 numaraya delikafadulden

kapıyı açtım girdim içeri nasıl pis kokuyor, kendi kendime söylenerek giriyorum ay bu oda ne pis kokuyo ya diyerek-tatlicadiarzu- ay bi baktım mavi donlu bi herif yatağıma boydan boya uzanmış :roflol: ben bir çığlık attım kimsin sen odamda ne işin var diye :roflol::roflol::roflol: elimdeki suyu da düşürdüm yere o korkuyla nasıl titriyo dizlerim kaydirigubbakcemile3
adam bir korkuyla uykusundan sıçradı, burası benim odam dedi.
ne alaka ya benim odam odamda ne işin var diyorum ama çığlık çığlığa :roflol:
bacı burası benim odam dedi kalktı oturdu abimiz mavi peygamber donuyla :roflol:
ben döndüm kapıdaki numaraya baktım 206 :roflol:
ve arkama bakmadan odama çıktım sabaha kadar da yatamadım korkudan biri de benim odama girterse diye.
işin ilginci 302nin anahtarıyla 206ya girebilmem :)))

Benden bi tane daha... :):)

Bir süre aşkımla aynı iş yerinde çalışmıştık. O dışarı çıkacak, bir firmaya görüşmeye gidecek, tam hazırlanıyor çıkacak yanıma geldi bi baktım çantasının fermuarı açık. :) "Aaaa aşkım fermuar açık" dedim. Sevgilim eğildi önüne baktı. :):) Tabi ben koptum o değil, çantanın fermuarı dedim ama sevgilimin yüzü kıpkırmızı hemen kendini dışarı attı.

:roflol::roflol::roflol:

haşarı kedi harbiiii haşarıymışsıın sen ya.......:roflol:
adam donunu cekiştiirp.. sende yatabilirsin istersen desekafamçokkarıştı
anam zorrr işler bunlar:roflol:

merhaba kısslarr a.s.
ooowww bakıyorum 2guncuk yoktum sayfalar tavan yapmıs yaff ;-) bende 33ten gelmeye devam edıcemm ,,emınımkııı kopucaaamm gülmekten.. :teytey:
ascık havamda diilim gulmeye ihtiyacım vaarr sevdiceemii çok uzaklara yolladımda

haşarı kedi harbiiii haşarıymışsıın sen ya.......:roflol:
adam donunu cekiştiirp.. sende yatabilirsin istersen desekafamçokkarıştı
anam zorrr işler bunlar:roflol:

o değil de ya banyodan çıplak falan cıktıgı an içeri girseydimdelikafadulden adamın kendi odası ister donla gezer ister çıplak deilmi ama:roflol:

sevgılı topicimize (ayy sarıssa topigini sahıplendım yaww birden :roflol: :teytey: ) yazmıs olduklarınızı keyifle okudum, sevgili kk uyleri a.s. a.s. hepimize tek tek tşk ederim.. gülmekten ölcektim yaff :roflol: :roflol: bu moralsizligimde bilee kahkaha atmamı sagladınız Allahta sizi guldursun :Saruboceq:
son olarak hepiniziiiiiiiiiiiii çooookkk seviyorummmm.. :1hug: :1hug:
bu sitede benım gibi kendıyle barısık uyeler oldugu için (kasım kasım kasılmayan amann su benım zayıf yonum amann birileri duymasınn resilll kepazzelık son hadde diyipte içim içimi yemıyor, birileri gulecek dalga gececek diede bıyerım eksılmıyor,oldugum gibi olmayı çok sevıyorum ve hepinizi çok sevıyorum a.s. ) çok sanslıyım a.s. :teytey:

asiii,sineks,nez12,kanarya,sukutuhayalben,kivircik,pespembe,tone_def,niltt,cancu,aycaaaaa,haşarı kedi,asgd,cicikiz34,sarissa,doublebump,burcums,
lavanda,smyl,deniz_25710,sila66,gzellergzeli,ikrar,tatlicadiarzu.. ismini yazmayı unuttum varsa şimdiden çok özür :1hug: :1hug:
(bunlar 33ten sonrakı yazdıklarımdı öncekıler kusura bakmasın.. okurken aklıma geldi boyle biseyı dile getırmek)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…