Hi bu kadar utanmamtm....

ayyyy pespembe ve sineks cokkkkkkkkkkkkkkk komıiksinnnn yavvvvv allah iyiligini versin sizin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

teşekkürler şeker a.s. Güldürmek güzel şey, yaşananlar da trajikomik oluncakaydirigubbakcemile2

Sıpa yeğenim elifin bir forumda paylaştığı anısını izniyle birlikte paylaşmak istedim:)

Küçüklüğüme dair bir anıdır...Adı üstündse KÜÇÜKLÜK...

8 yaşıma henüz varmamıştım...Herkese tanıdık gelir o yaşlardaki ilk aşklar.Kim kiminle yakalamacılık oynarsa o ona aşıktırhehh...Bizim Mahallede de Murta var.Murat...İsmi soyismi okul numarası herşeyiyle hala aklımda olan şahısÇekingen ve ana kuzusu biriydi.Ben de tam erkek FatmaAğaç tepelerinde hiperaktif bi sokak çocuğu.Gönül bu işte ...Tek yakalamacılık oynamak istediğim kişi MuratBir dut ağacımız var ama dalları güneşe değiyor sandığım bir ağaç.Öyle görkemli...Mevsim yaz.Duvarın üstünda oturmuş dikkat çekmeye çalışan ben.Murat ağaca baktıı baktıı..
_Ya keşke bir dut toplayan olsa canım çekti yesek...

İşte dedim.Elif hayatının fırsatı...Ağaç zaten beni tanıryakından...Durur muyum...Başladım tırmanmaya en tepedeki en kızarmış en tatlı dutları sunacağım ona ...Aşkımıza imza olacakÇıkarken daldan dala hoplarken de rastladığım meyveleri yiyorum.Sulu sulu nasıl güzel doyamazsın ...Yemez olaydımm!!Epey zaman sonra aradığım hazine karşımdaydı işte.Özenle dallardan toplayıp dolduruyorum avucuma...Ama bi dakika o da ne!!!Hayır olmasın şimdi diil...Tuvalet yok bu ağacın tepesinde....Naayııır

Aşağı ulaşmam epey sürecek çünkü abartmıştım çok tepedeydim...Bi gayret elimdeki dutları tişörtüme doldurup bağladım...Acil iniş yapmam gerek....Hala bilmem katedilmesi gereken bu kadar uzun bir yol olur mu!!!İn in bitmiyo...Çok az kalmıştı çok azAma işte felaket anı!!!..Elifin bittiği an.Çocuğun göz de yukarıda.Neyse ki bir zarar görmedi ama yaptığım rezalet gün gibi ortadaAmma terledim haa kem küm kurtarmazzzAşkım,üstüm başım sırılsıklam herşey...Aşağıya indim sonunda.Baktım Murat Küçük Emrah kaşlarıyla bana bakıyı Tek söz söyledi:Naptın sen yaaaaa!!!dedi ve gitti.

Gitti...Hayatım boyu yaşadığım en büyük utançtır...Günlerce sokağa çıkamadım.İlk depresyonumu yaşadım...Bir daha asla dut yemedim.Murat ı da bir daha görmedim.Şükür olsun ki taşındılarGeçenlerde facebook ta eklemişti.Görünce bu büyük utanç şahlandı ve elbetteki kabul etmedim...Edemezdim...

8 yaşında ve aşıksan hayat güzel olabilirdi ....Dut ağacında bir lavabo bulunsaydı

Tekrar rica ediyorum arkadaşlar lütfen imalı sözler lakap takmalar dut resmi yollamalar olmasın!!!

Anlayışınıza şimdiden teşekkür ederim

Ben de üniversite sıralarında nasıl olduysa artık, kot pantolonumun fermuarını açık unutmuşum :eek: (genelde erkeklerin başına gelir ama bu kez kurban bendim :)

Öğle arasında sınıftaki iki erkek arkadaşımla konuşuyordum, aynen şu şekilde olaya bakın:

Onlar sırada oturuyor, bense tam karşılarında ayakta :eek: :roflol:

Bakışlarının aşağı doğru yöneldiğini fark ettim , başımı bir indirdim aşağı..

Anaa, o da ne :1shok: Fermuarım resmen açık :1shok:

Utancımdan hemen sınıfı terk ettimkaydirigubbakcemile3

lisedeyim.. derste adetim geli. anam ne etcem şimdi..
ince corap ve etekten baska bişey yok.. hee bide don var ama minnacık incecik.. tutmazki bişey..:roflol:
en arka sıradayım allahtan.. hoca tahtaya dönük hafif kalktım baktım sıra kıpkırmızı..:roflol:
nan tenefüs olsa cıkamam millet görür.. derste cıksam millet yine cakacak..
hoca tahtaya kaldırsa yine feci..delikafadulden
ne yapim ne yapim.. caktırmadan popomun altına bi paket selpak acıp yerlstiirdim.. artık gören gördü ne yapimm:çok üzgünüm:
bi saga bi sola kaydırıp popomu siliorum sözdekafamçokkarıştı ..
hoca soruyo.. ne oluoo diye.. hiçç hocam karnım agrıyo..
bi saga bi sola , bi saga bi sola...kafamçokkarıştı.
caktırmadan aldım peceteyi.. tıktım cantanın içine..
o arada zil caldı ben hemen tuvalete fırlıcam..
erkek arkadas cantama yapıstı kitabımı alcakmıs.. gördü peceteyi:1shok:..
ne bu:1shok: diyo.. ben mürekkep dökülmüş-tatlicadiarzu-.. diyip fırladım..
meraklı deli:dilcikar:.. sanane nan demi..

pespembe geçmiş olsun güzelim:)

kivircik ne güzel ifade etmiş yeğenin çok şirin:)

ayy bu erkeklerın luzumsuz ve vakıtsız sekılde boyle ısrarcı davranısları yokmu ınsanı sınır eder yaa zaten sıneks zor durumda:roflol::roflol:

kızlarr size iyi eğlenceler:)
benim pilim bitti.
takıldım size bu saate kadar pc başında kaldım.
hepinize iyi geceler.
hepinizi çokk öpüüyorum.
gülme hakkımı da yarına saklıyorum.

birgün tatildeyiz bekarim o zamanlar.neyse,cocugun teki takti.beni havuza atacakmis,ya git diyorum belamisin nesin,anlamiyo salak yok atacakmis,bende dedim ki slkiyosa gel at.tabi o kovaliyo,ben kaciyorum,aldin basina belayi diyorum bir yandan da.neyse ortaliktan kayboldu,ama bütün oteldekiler bizi izliyoo,ben havuzun basindayim,bir ciglik kopuyor ki herkes tarafindan arkami bir döndüm ellerini hazirlamis beni itecek.onu görmemle egilmem bir oldu tabi cunburlop havuza düstü,bende tabi galipligin vermis oldugu keyif var,:lepi:nasil gülüyorum,ben sana gösteririm diye cikti havuzdan,basladi yine beni kovalamaya,salak sey sonunda pes etti gitti.ohh bende rahatladim.ortalarda görünmüyordu.sezlonga yattim günesleniyordum.bir baktim ki karsidan geliyor,ama giyinmis,grantuvalet.kravatini falan takmis.isi geregi sanirim.yani bayagi bir ciddi giyinmis.dedim kendi kendime defolup gidiyor.kurtuldum diye.neyse sezlonga yattim,bir güzel günesleniyorum ama,uyudum uyuyacagim,bir susamisim ki su icmek icin bir kalktim sezlongtan,birde ne göreyim,o ciddi giyinmis elinde cantasi olan,cocuk havuzda.ama kagitlari bir yerde,paralari bir yerde kendi bir yerde yüzüyorkafamçokkarıştı,bütün oteldekiler,alkisliyor,gülmelten ölüyorlar,bende sonradan caktim.hepsi beni alkisliyormus.megerse ben su icmeye kalktigimda salak yine beni itmek icin hazirlaniyormustu.sezlongla birlikte beni havuza atacakmisti.eee ben kalkinca sezlongtaki bosluktan dolayi,kendisi dengeyi kaybedip cumburlop yine havuza...gidis o gidis bir daha ortalikta görünmedi,rezil oldu cünkü....:sm_cool:

sarissa ayy çok rezilmiş durumunn :roflol:

gerçi benim ki daha beter :roflol:
2 sene önce yazın kadıköyde mustafa sandalın konseri vardı. kuzenlerle oraya gitmiştik. regldim ve en tehlieli günümdü.
konser boyunca hopladık zıpladık ben farkettim arkaya geçtiğini hemen hırkamı belime bağladım. konserden sonra otobüse bindik ve ben çok fazla bişe yoktur diye oturdum çünkü kuzenler baktı bişe görememişti. neyse inmek içn ayağa bi kalktım koltukta leke varr. hemen çantamı koydum kimse görmesin diye. otobüs kapıyı çar açmazda fırladım. indikten sonra arkaya baktım biri yerime oturmak üzereydi:KK43:((

Süpersin yaa çok qüLdümm :roflol:

Bende bi tane daha anLatayım ...

10 yaşLarında faLandım amcamın oğlu bize misafirLiğe geLmişti ..
o zaman da benim üzeRimde kot pantoLon vaRdı ...
Biz otururken kuzenim biRden qüLmeye başLadı ben tabi Nedenini soruyoRum cevapLamıyordu
sonRa ben tuvaLete qittim sonRa bi de ne qöreYim fermuaR açık kaLmış teLaştankaydirigubbakcemile3 ayy nasıL utanmıştım tuvaLetten çıkınca reziL olmuştum o an reziL :eek:
:roflol:

Bir gün kuzenimle yemek yemeye gittik öyle bir acıkmışız ki;kuzenim de gıda işinde çalışır o gün de izinliydi,yemek yedik hesaplar benden dedi tam garsona ödedi ki garsona birden "afiyet olsun yine bekleriz" dedi saf saf kaydirigubbakcemile3adam da kuzene bön bön bakıyo beni kopartan o ikisinin sessizce bakışmaları oldu zaten...ben şok tabi çıktım restauranttan garson içerde gülüyo ben dışarda yarıldık resmen...kuzen o an yerin dibine girmeye yer arıyordukaydirigubbakcemile3

bahar şenliklerinde konserdeyiz..
bi grup cıktı.. cosuyoruz.. delikafadulden
bide nasıl kalabalık aman tanrım-tatlicadiarzu-.. yok böle bişey.. igne atsan yere düşmez:emir_bebek:..
bide cıldırmış gibi dans etmeye calısıyoruzhihoyyyt.
bende aynen çıldırmış gibiyim.. la la lahihoyyyt.. dans ediorumsırnaşık şey..
bi ara ne oldugunu anlamadım kendimi kaybetmiş olmalıyım:roflol:..
ellerim havada hoplayıp zıplayıp dans ederken
önümdeki cocugun ense ve kafa bölümüne patlattım bitane:1shok: şapppp diyedelikafadulden....
kacsam nereye kacıcambenneyaptımki.. o saniye bişeyler yapmalıydımm.:roflol:.
yok.. yapamıcam bişey.. cocuk arkasına döndübenneyaptımki..
ben ona bakıom o bana:1shok:...
"yanımda tanımadıgım bi kızı işaret ederek "o yaptı" dedim.. :roflol:
kıza nasıl pis pis bakıo:kızgın:. kız tabi olayın farkında degil coşuyo ordahihoyyyt..
cocukta iki elini havaya kaldırmıs bagırıyo "yav bacımm ne iştir bu yaaa Allah Allah" diye.. takan kim ama:roflol:

bende rahata ermiş eller havaya tabihihoyyyt...

bahar şenliklerinde konserdeyiz..
bi grup cıktı.. cosuyoruz.. delikafadulden
bide nasıl kalabalık aman tanrım-tatlicadiarzu-.. yok böle bişey.. igne atsan yere düşmez:emir_bebek:..
bide cıldırmış gibi dans etmeye calısıyoruzhihoyyyt.
bende aynen çıldırmış gibiyim.. la la lahihoyyyt.. dans ediorumsırnaşık şey..
bi ara ne oldugunu anlamadım kendimi kaybetmiş olmalıyım:roflol:..
ellerim havada hoplayıp zıplayıp dans ederken
önümdeki cocugun ense ve kafa bölümüne patlattım bitane:1shok: şapppp diyedelikafadulden....
kacsam nereye kacıcambenneyaptımki.. o saniye bişeyler yapmalıydımm.:roflol:.
yok.. yapamıcam bişey.. cocuk arkasına döndübenneyaptımki..
ben ona bakıom o bana:1shok:...
"yanımda tanımadıgım bi kızı işaret ederek "o yaptı" dedim.. :roflol:
kıza nasıl pis pis bakıo:kızgın:. kız tabi olayın farkında degil coşuyo ordahihoyyyt..
cocukta iki elini havaya kaldırmıs bagırıyo "yav bacımm ne iştir bu yaaa Allah Allah" diye.. takan kim ama:roflol:

bende rahata ermiş eller havaya tabihihoyyyt...
Sineks ve abba süpersiniz siz yaa kaydirigubbakcemile3

ayyy kıslarrr süpersiniz ya benim şuan kafa bi milyonn daha bu gece olmuş bişeyi anlatayım size nişanlım bankacı bu gece yemekteydik bütün iş arkadaşları eşleri ve müdürleri felann bi güsel giyindim makyaj felan o biçimm saçlar fönlü havamdan yanıma varılmıyo:jeyyar: neysee yemekler yendi eğleniyorus felannn bi ara tuvalet ihtiyacım hasıl oldu ama kafam iyi nişanlım dediki gelmeme gerek varmı bende dedim saçmalama yolu bulabilirm heralde:dilcikar: neyse girdim tuvalete işim bitti çıktımm şeflerden biri de benimle beraber diğer tuvaletten çıktı ben safı erkekler tuvaletine gir adamla yanyana tuvaletlerde çiş yap:roflol: bide üste çıkmak için aaaa burası bayanlar tuvaleti ne işiniz varrrr de adamda diyoki yanlışınız olmasın cancu hanım burası erkekler tuvaletii :roflol:tabi kapıda yazan bay wc yazısını gördüğüm an bittiğim andııııı:roflol:neyseee güldük geçtik ama gece boyunca adamın yüzüne bakamadımm:roflol:

harikasınız kızlar yaa daha iki sayfa okudum ama koptum diyebilirim gerisine artık yarın devam edicem ve bi gün bende bi rezillik yaşarsam buraya yazarım sizde bana gülersiniz ne diyeyim-tatlicadiarzu-

Sineks ve abba süpersiniz siz yaa kaydirigubbakcemile3
sende süpersin şekerim...Şeniz

bigün yine erkekler mac yapıo ders boş. bizde ders bos diye onları izlioruz..
gectik sahanın yanına cöktük onları izlioruzalkisalkisalkis..
kızlar gösterio bak şu cocuk söle yapmış bu böle yapmış falan..
bende bakıorumbenneyaptımki...
bide beyler hava atacaklar bizedelikafadulden sözde bi hareketler bi hareketler sormayın:roflol:..
bunlar bagırıyo kızlar bu gol size kızlar bu gol size..
gol atamayınca bizde baslıyoruz dalga gecmeye:roflol:..

neyine senin dalga gecmekbenneyaptımki..
yanımdaki kızın sevgiliside macta..
cocuk gol atamayınca bu "saaa lakk saaa lakkhihoyyyt " bagırdı..

cocuk sinir olmuşş:kızgın:.
kızın adına AA diyelim..
AA bu gol sana:kızgın: diye bagırdı.. şut cekti.. ve benim suratakafamçokkarıştı:1shok:...
ben bayılıp kalmısımkafamçokkarıştı..
kıza gelecegine bana geldi top:roflol::roflol:...
ayıldıgımda millet basıma toplanmıs.. hocalar dahil.. herkes hem gülüo hem vahh vahh diyokaydirigubbakcemile3..
ben ne oldugunu anlamıyorumkafamçokkarıştı.. bayılmısım cunku..
tuvalete götürdüler bi baktım suratımın yarısı kırmızı mordelikafadulden.. yarısı beyaz..

babam görünce verdigi tepki şu "bigünde normal gezssen şaşardım.. ya gözünü boyar ya suratını" diye...nasıl bir espri anlayışıysa babamdakide:roflol:
bi hafta hafif bir morlukla gezdim.. cocukta bana habire tost ve çikolata ısmarladı...:icecream:

sineksss bayıldım gülmektennn aynı olayın başka bi şekli bana olduu yaz tatili erdekteyizz bende yeni denize dalmayı öğreniyorum bizim kamptan arkadaşlar da denizin sığ yerlerinde suyun içinde futbol topuyla futbol oynamaya çalışıolar birbirlerine ayakla atmaya çalışıyolar felan gerizekalılarrr neyse ben safı dala dala kıyıya doğru gidicem daldımmm kafamı çıkarmamla yüzüme suyla beraber dahada ağırlaşmış olan futbol topu geldi:bbo:resmen kafamdaki yıldızları gördümm:bbo: aynı anda bayılmışım topu yüzüme fırlatan salak kucağında kıyıya çıkarmış beni burnum kanamışş gözüm kaşım mosmorrrdu ayıldığımda hala hatırladığımda küfrediyorum çocuğa kötükedihüso

ayyy cok komik hepsi cok hosuma gitti süpersiniz valla
benim yok hiç galiba böle anılarım hiç hatırlamıyorum

sevgilimle ilk zamanlarımız:eek:.. ben böle hanım hanımcıgım dahasengözlerimebaksanab:emir_bebek:...
yavrum benim nasıl kanmışsa bebegimŞeniz..

böle bana romantik bişiler yapıyo sürprzler falan var:eek:.. bende mest olmusum:asigim:..
adama tabi ödül vermek lazım.. dedim ben bunu bi öpem:icecream:..
nazlı ceylan gibi yavas yavas yanasıyorumdelikafadulden.. öpücem.. ee oda yanaşıyo.:jeyyar:.
fakat ortamda ters giden bişi var.. bizimki kaptırmış kendi:roflol:.. gözlerini kapatmış. olaya hemen girecek:roflol:..
bende gözlerim acık:1shok: öle odun gibi yanaşıyorumdelikafadulden.. olaya gel olayaaaaa

tam öpücük kondurcam.. ben bir hapşurdumkafamçokkarıştı..
hemde bebişimin suratına:çok üzgünüm:... o dakka ne dese yeri.. ayrılsa haklı:roflol:..
ben bekliorum ne dicek diye.. gözlerini bile acmadı:roflol:..
":1closedeyes:pecete getir yawrum" dedi.. ben hala saf saf
"benneyaptımkinedenki öpüşebiliriz daha" diyorum..
":bbo:nan yüzümde bi ton tükürükle mi" diyo..delikafadulden
Valla efkarı askından buyuk.. bebişimin..:roflol:

X