Hi bu kadar utanmamtm....

Sarissa

uyudun uyanmadın olacak..
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
9.766
37
aşkımla ramazanda iftar için bir restorana gitmiştik.
yeni tanıştığımız dönemlerdi.
restorant 5 katlı ve biz son kattaydık. fix menü uygulaması vardı.
yemekleri yedik ama tatlıyı yerken ben birşeylerin ters gittiğini anlamıştım.
iftar öncesi dışarda epeyce vakit geçirmiştik.
hava da oldukça serindi.
sanırım midemi üşütmüşüm.
kendimi inanılmaz rahatsız hissediyordum.
ben iyi değilim diyip apar topar kaldırdım adamı:)
kendimi bir an önce dışarı atmak istiyordum
açık hava iyi gelir diye düşündüm.
koşarak merdivenleri inmeye başladım veee
(çok affedersiniz) yediğim her şey bir anda boşalıverdi.
rezil bir durumdu :eek:

hayatımda hiç bu kadar rezil olduğumu hatırlamıyorum.
allahtan aşkım sağolsun beni rahatlatmak için elinden geleni yaptı.
o anda sadece ara katlardan birinde değil de merdivenlerde başıma böyle bir şey geldiği için şükrettim.
zira herkes iştahla yemek yemeye devam ediyordu :eek:
yine de rezaletimi görenler olmadı değil :1no2:

var mı başka sevdiğinin yanında benim kadar rezil olan?
hadii paylaşalım.

Son düzenleme:
ben olmadım canım ama rezil olunacak bişey değil bence.
üstelik erkek arkadaşın çok da anlayışı davranmış, seni rahatlatmak için elinden geleni yapmış. üzme kendini.
alkisalkisalkis

ya benimki rezillik veya degil belki ama trajikomik bişey...
sevgilim cok hasta olmuşş. ateşler içinde.. 2 gün kalkamamıs yataktan:1no2:.. ona gittim..
portakal sıktım ilaç verdim corba yaptım.. vs.. uyudu..mirmirmirmir
iyi dedim. bende tv izlim bişey olursa uyanırsa basında olurum..
tv izlerken uyuya kalmısım.. acayip bir gürültüyle uyandım.. :1shok:
klozetin basına gecmiş kusuyor..
ben bi kötü oldum.. adam orada kusuyo bende baska bir yerde.. :roflol:
basım döndü fennalaştım korkudan ona bişey olcak diye.. :roflol:

yazık hasta haliyle beni ambulansa yetiştirdi.
ayakkabılarımı almamıs taksiye ve taksiden eve kadar kucagında taşıdı
yetmiyomus gibi bide ortalıgı temizledi..kaydirigubbakcemile3
sözde ben ona bakmaya gitmiştim..gamyoncuiremsu

ya benimki rezillik veya degil belki ama trajikomik bişey...
sevgilim cok hasta olmuşş. ateşler içinde.. 2 gün kalkamamıs yataktan:1no2:.. ona gittim..
portakal sıktım ilaç verdim corba yaptım.. vs.. uyudu..mirmirmirmir
iyi dedim. bende tv izlim bişey olursa uyanırsa basında olurum..
tv izlerken uyuya kalmısım.. acayip bir gürültüyle uyandım.. :1shok:
klozetin basına gecmiş kusuyor..
ben bi kötü oldum.. adam orada kusuyo bende baska bir yerde.. :roflol:
basım döndü fennalaştım korkudan ona bişey olcak diye.. :roflol:

yazık hasta haliyle beni ambulansa yetiştirdi.
ayakkabılarımı almamıs taksiye ve taksiden eve kadar kucagında taşıdı
yetmiyomus gibi bide ortalıgı temizledi..kaydirigubbakcemile3
sözde ben ona bakmaya gitmiştim..gamyoncuiremsu

gercektende tam trajikomik olmus senin olayin canim :smiley-cool:

ben olmadım canım ama rezil olunacak bişey değil bence.
üstelik erkek arkadaşın çok da anlayışı davranmış, seni rahatlatmak için elinden geleni yapmış. üzme kendini.
alkisalkisalkis

yok canımm üzmüyorum kendi mi tabii. eski bir olay bu zaten.

"sevgilinin yanında utanılacak duruma düşme" ile ilgili bir konu bu.
daha önce başlık olarak açılıp açılmadığını bilmediğim için bu şekilde başlattım.

ben eski sevgilimle beraber olmayı bayağı arzulamıştım ama hiç çaktırmıyordum şakkıdı..
ilk buluşmamızda da cool kız tavırlarım var tabii, burnumdan kıl aldırmıyorum ama dibim düşüyo resmen, ellerim filan terliyo! neyse oturduk bişiler yedik, sonra dolaşalım biraz dedik.. ışıklarda bekliyoruz, o sırada ben bıcır bıcır bişiler anlatıorum ona bakarak (çocuk sağımda, trafik de soldan sağa gidiyo yani görüş alanımda değil)..

ben yeşil yandığını görünce yürümeye başladım ama hala ona bakarak anlatmaya devam ediyorum, hiç sola bakmak yok..! meğerse solumdan hızla bir araba geliyormuş, benim adım atmamla çocuğun beni ensemden tutup kendine çekmesi bir oldu (kedi yavrusu gibi).. ben ne olduğunu anlayamadım tabi, bikaç saniye sonra aydım..!kaydirigubbakcemile
inanılmaz utanmıştım, üstelik tehlikeli de bişey olduğundan kal gelmişti.. ah canım kulakları çınlasın hiç bozuntuya vermeden sıcak bi gülümsemeyle beni rahatlatmıştı :asigim:.. şimdi ne yapıyor acaba; umarım hayatında çok mutlu olur..

ayy ben bilerek değilde iğrenç bişi yaşamıştım gerçi yüzünü görmedimde :)
fena hastayım grip..bide merdivenlerden yuvarlandım sakarımda azcık kafamda dikiş yatıorum o da çalışıyor.yanıma gelmiş hiiç haberim yok uyandırmaya kıyamamış.tabi uyku hali noolduysa pırt kaçmış :roflol::roflol::roflol::roflol: ama uyandırmamaış beni ilaçlarımıda getirmiş izni kısa olduğu için gitmiş..tabi ben dana gibi uyuyorum zaten dawul çalsa uyanmam :roflol: uyandığımda kızkardeşim söledi ilk başta anlattı geldi baktı baktı gitti die soorada dedi ama pırt pırt yaptın die utancımdan arayamadım :roflol::roflol: ama çok şükür bişi demedi bana utandırmadı beni :asigim:

fena hastayım grip..bide merdivenlerden yuvarlandım sakarımda azcık kafamda dikiş yatıorum o da çalışıyor.yanıma gelmiş hiiç haberim yok uyandırmaya kıyamamış.tabi uyku hali noolduysa pırt kaçmış :roflol::roflol::roflol::roflol: ama uyandırmamaış beni ilaçlarımıda getirmiş izni kısa olduğu için gitmiş..tabi ben dana gibi uyuyorum zaten dawul çalsa uyanmam :roflol: uyandığımda kızkardeşim söledi ilk başta anlattı geldi baktı baktı gitti die soorada dedi ama pırt pırt yaptın die utancımdan arayamadım :roflol::roflol: ama çok şükür bişi demedi bana utandırmadı beni :asigim:

canim seninki pismis tavugun basina gelmemis cinsinden :roflol:
grip, kafada dikis bide pirt 3ü1 arada olmus :))))

ben eski sevgilimle beraber olmayı bayağı arzulamıştım ama hiç çaktırmıyordum şakkıdı..
ilk buluşmamızda da cool kız tavırlarım var tabii, burnumdan kıl aldırmıyorum ama dibim düşüyo resmen, ellerim filan terliyo! neyse oturduk bişiler yedik, sonra dolaşalım biraz dedik.. ışıklarda bekliyoruz, o sırada ben bıcır bıcır bişiler anlatıorum ona bakarak (çocuk sağımda, trafik de soldan sağa gidiyo yani görüş alanımda değil)..

ben yeşil yandığını görünce yürümeye başladım ama hala ona bakarak anlatmaya devam ediyorum, hiç sola bakmak yok..! meğerse solumdan hızla bir araba geliyormuş, benim adım atmamla çocuğun beni ensemden tutup kendine çekmesi bir oldu (kedi yavrusu gibi).. ben ne olduğunu anlayamadım tabi, bikaç saniye sonra aydım..!kaydirigubbakcemile
inanılmaz utanmıştım, üstelik tehlikeli de bişey olduğundan kal gelmişti.. ah canım kulakları çınlasın hiç bozuntuya vermeden sıcak bi gülümsemeyle beni rahatlatmıştı :asigim:.. şimdi ne yapıyor acaba; umarım hayatında çok mutlu olur..

tabii çocuğa bakmaktan yola bakamdın değil mi? :roflol:
valla büyük kaza atlatmışsın.

:roflol:

yazdıklarını okuyunca eski ev arkadaşım geldi. her gün bir kaza atlatır, bir gün kolunu incitir bir gün ayağını burkar, bir gün arabayla kaza yapar. kendisi ve etrafındaki herkes tehlike içindeydi her zaman:)

Geçen Seneki Olayımı Anlatim Bende Sizekaydirigubbakcemile3

Aşkım 2 haftalığına yıllık izine çıktığı için tüm gün yine aşkımlaydım saat 10 gibi uyandım aşkım msj çekmiş sultanım ben uyandım kahvaltımı yapıp senin uyanmanı beklicem diye bende cevap attım aşkım uyandım kahvaltımı yapıp giyinmeye başlicam 12 gibi çıkalımmı dedim tamam hayatım dedi..ben kahvaltımı yaptım süslendim fön çektim falan ve hazırım die aradım tamam aşkım bende çıktım geliyorum sen kapının önüne in ben minübüse bin diyince bin dedi tamam dedim.o şirinevlerde bense zeytinburnunda oturuyorum olivyuma gidicektik neyse aşkımdan msj geldi ilk gelen minübüse bin aşkım die bende durdurdum ve bindim aşkımda o minübüsdeydi neyse olivyuma gittik gezdik dolaştık (güya güzel cicili bicili badiler alıcaktım bulamadım hiç) aşkım mertere gidelim orda bakalım dedim tamam hayatım dedi çıktık mertere geçtik ordada gezdik yok burdada beğenmedim yine gıkını çıkarmadı benim sevgilim hadi bakırköyde bakalım ozaman dedi ve biz merterden bakırköy minübüslerine bindik bakırköye gittik.. Şimdi çok iyi dinleyin beni asıl olay başlıyo, minübüs durakta durdu bakırköyde ve ben indim gidiyorum ufuk nasılsa arkamdan gelir die kalabalıktan uzaklaşim die yürüyorum sonra ufuğun kolundan tutim dedim öle yürim dedim 3 4 adım attım ve kendi kendime diyorumki ufuk zayıf değildiki ve kolları kıllı değildiki döndüm gülerek aşkıma bakim dedim dönmemle yanımda başka bi çocuğu görmem bir oldu ve ben hiç tanımadığım bi çocuğun kolundayım 27 28 yaşlarında biri sırıtarak bana bakıyo ve hala adım atıyoruz bakırköy istanbul caddesinde :1shok:bi durdum bi afalladım gözlerim faltaşı gibi açıldı özür bile dileyemedim çocuktan kalakaldım tutuldum sanki :çok üzgünüm:arkadan ufuk bağırıyo şşşt ne oluyo diye hızlı hızlı gelio ufuk sakın dedim sakın ben yanlışlıkla sen sandım o bişi yapmadı dedim (korktum) sen nerdesin iki saattemi geliosun yanıma dedim yaşlı teyzeler vardı onlara yol verdim geçmeleri için dedi ve dediki yolda yürürken etrafına baksana kendini kaybediyorsun yolda yürürken dedi bağırdı sesimi çıkaramadım haklı olduğu için ee çocuk 5 yıllık sevgilisini başka kişinin kolunda ve göz göze bakışırken gördü :çok üzgünüm:ve yarım saat tribini çekmek zorunda kaldım... bakırköyde ablamlarla buluştuk onlarda geldi yanımıza ablamın iş görüşmesi vardı THY'DE ve kabul edilmiş işe sonra olanları onlarada anlattım eniştemle ablam gülmekten öldüler sağolsunlar :kızgın:sonra balık aldık ve eve geçtik ufuğun işi olduğu için izin istedi o gelmedi bende eve gidim dedim ablamlara neyse bugünüde böle atlattık eve geldim annemede anlattım oda gülmek krizinde o akşam beni görünce odaya girdikçe güldü hep a.s aşkımda mesaj atmış aşkım sana bağırdım evet özür dilerim ama hak ver seni öle görünce çok kötü oldum diye yazmış hemen cevap attım aşkım sana hak veriyorum asıl ben özür dilerim çok kötü bi duyguydu inan bana yanımda seni göremeyince tutuldum kaldım orda ölece dedim. RABBİM BENİ UFUKSUZ BIRAKMA ÇOK KÖTÜ BİŞEYDİ YANIMDA UFUĞUN DEĞİLDE Bİ BAŞKA ADAMIN OLMASIII SANKİ ÇOK KÖTÜ BİŞİ YAPMIŞ GİBİYDİM:kızgın::çok üzgünüm:a.s

Benimde Başıma Böle Birşey Geldii Ay kızlarrr O gün beni görmeliydiniz gün boyunca hep aşkıma iki kere baktım yolda yürrükken :roflol:

:roflol:

yaşadığı anda o kadar gülemiyor maalesef insan. sonradan daha çok anlıyor düştüğü komik durumu.

maşşallah belinay başına geleni değil bütün gün yaptıklarını anlatmışınsırnaşık şey:roflol:

daha ayrıntılı olsun die anlattım şekerimm :) evet maşallahım vardır :)))

X