Heyecandan ölmek üzereyim ...ama sonu yine husran biliyorum

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
son 1 gun kaldı adetıme heyecandan mı bılmem elım ayagı agrıyo bı tuhaf ama bılıyorum yarın hayal kırıklıgı husran senağlama allahım ne olur duy sesımızı ısteyen herkeze hayırlısıyla nasıp et yarabbım.saglıklı hayırlı bebısler :emir_bebek:

canıum benim heyecan dorukta
sanki sen değilde ben yapacakmışım gibi testi
hadi ibakalım hayırlısı
inş umduğumuz olur bitanem dualarım seninle

canıum benim heyecan dorukta
sanki sen değilde ben yapacakmışım gibi testi
hadi ibakalım hayırlısı
inş umduğumuz olur bitanem dualarım seninle

sagol canım benım allah senınde gonle gore verır ınsallah ama ıcımde hep korku olacm ayrın bılıyorum 2 gun once test yaptım tek cızgı cıktı ama yınedeumıtlenıyorum ıste ya ıdararda hemen cıkmadıysa dıye yarında olcagımdan adım gıbı emınım ama yıne umıtlenmeden alamıyorum kendımı ne kadar kotu bısı olcagını boıle bıle umıtlenmek senağlama yarabbım sen bızlerın dualarını kabul et hayırlısıyla ver meleklerımız kucamızıa ınsallal:nazar:

sagol canım benım allah senınde gonle gore verır ınsallah ama ıcımde hep korku olacm ayrın bılıyorum 2 gun once test yaptım tek cızgı cıktı ama yınedeumıtlenıyorum ıste ya ıdararda hemen cıkmadıysa dıye yarında olcagımdan adım gıbı emınım ama yıne umıtlenmeden alamıyorum kendımı ne kadar kotu bısı olcagını boıle bıle umıtlenmek senağlama yarabbım sen bızlerın dualarını kabul et hayırlısıyla ver meleklerımız kucamızıa ınsallal:nazar:

umudumuz olmasa neye yarar değil mi yaşamak....benimde günüm yarın ve umarım isteyen herkes gibi bizde görmeyiz o kırmızıları...çifter çifter çizgi görmeyi nasip eder rabbim hepimize.....:asigim:

Allah hayirlisini versin.Bence stres yapip olumsuz düsünmeyin. Mutlaka hersey güzel olacak. Her zaman olumlu düsünün olumlu olsun.Allah gönlünüze göre versin.Sevgiler.

ben o kadar ümitlendim olmadı
zeynepcim biliyo sağolsun bana destek verdi
ama olmadı
olumlu düşüncem bundan sonra fazla takmayacam aklıma taktığım zaman daha çok üzülüyorum
bundan sonra da kendimi frenleyip test yapmayacam ii ce emin olduktan sonra yapcam
dediğim gibi canlarım dualarım sizinle inş siz de ben gibi üzümez o 2 çizgiyi görürsünüz
zeynepcim bence yarın hemen test yapma günün geçsin biraz sabret bitanem

Hayırlısı olsun. Stres yapma stresden dolayı kalsan bile vucüt atar bebişi ona göre.

canım benim sakin ol demek kolay geliyo bize çok zor biliyorum ama kendini rahatlatmaya çalış pozitif düşün,hersey nasip kısmet biliyosun herkesin duaları hepimiz için burda herkes birbirine dua ediyor.hamilelerin duaları kabul olur derler dualarım seninle canım müjdeli haberler inş....

Canım adet tarihin bugünse eğer test yapsan bile çıkmazki. 5-10 gün geçmesi lazım biliyorsundur. Umarım herşey gönlünce olur...

ya kan testı yaptırmak ıstemıyorum her ay bı kere yaptırıyorum cunku bosuna 15 ytl ıdarar testıde yaptım 2 gun once sıtede okudum bazı arkadasların adetıne 4 gun kala 2. cızgı sılıkte olsa cıkıyomus o hevesle yaptım belı cıkar dıye vede bı tane daha test var ama ypammak ıcın kendımı zor tuyoyom ya sankı hafıf hafıf baslıyo agrım olucam heralde hamıleyken olan adet sancısı bıraz daha farklıdır her aykı gıbısenağlama

arkadaslar merhaba inanın hamila kalmanızı tüm kalbimle istiyorum.inşallah allah saglıklı bebekler nasip eder tüm isteyenlere.ben adetim 2 gün gectikten sonra yapmıstım ve şaak diye çift çizgiyi gördüm.kafanıza takmayın asla.buna emin olun takmadıgınız ay hamile kalacaksınız.allah herseyi gönlünüze göre versin:1rolleyes:

canım benim umarım allah dilediğini tez zamanda veriri ne kadardır bekliyosun bebek için

bencede idrar testi hemen kesin sonucu vermiyor, yarın yaparsın negatif çıkabilir, ama 10 gün sonra pozitif çıkabilir, eczaneden alınan testler kesin sonucu hemen vermiyor, adetinin 1 hafta gecikmesini bekledikten sonra yap bence testi, yoksa boşyyere harcamış olursun testini.. Hadi kolay gelsin Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin..

bir de çok panik yapmayın arkadaşlar, elbet bir gün olacak, tıp çok ilerledi biliyorsunuz, bu işte stres çok önemli, sakin olacaksınız, hadi kolay gelsin hepinize..

benim adetim şuan bir gün geçti ama benim adetlerim düzensiz zaten. bende iki gün önce test yaptım negatifti. şimdi adet olmayı bekliyorum. bütün belirtiler var ama hepsi psikolojik. kasık ağrısı, ateş basması, ateşim 37,0 altına inmiyor hiç. halsizlik. vs vs. her ay buna benzer belirtiler yaşıyorum hep ve sonuç hep aynı. yinede kendimi test yapmaktan alı koyamıyorum, takıntı oldu bende :)

son 1 gun kaldı adetıme heyecandan mı bılmem elım ayagı agrıyo bı tuhaf ama bılıyorum yarın hayal kırıklıgı husran senağlama allahım ne olur duy sesımızı ısteyen herkeze hayırlısıyla nasıp et yarabbım.saglıklı hayırlı bebısler :emir_bebek:

Merhaba canım.İnşallah seninde içinde bir melek vardır.Bende adetimden üç gün önce idrar testi yaptım çıkmadı.Moralim çok bozuldu.Adet olduğum gün yaptım yani dün.İkinci çizgi çok silik çıktı..rabbime şükürler olsun bana nasip etti.İnşallah sanada nasip eder.:nazar:

Zeynep ne yaptin canim
test falan yaptin mi haberlerini bekliyorum bitanem

Zeynep ne yaptin canim
test falan yaptin mi haberlerini bekliyorum bitanem

CANIM TEST 4 GUN VARKEN YAPMISTIM TEK CIZGI CIKMISTI ONDANDAN SONRA YAPMADIM DUN OLMADIM ADET AMA BUGUN 100 % OLCAM GARANTI HIC UMITLENMIYORUM :1no2:YANI ONADN ALLAH BUYUK ARTIK BI DAHA KI AYA INSALLAH HAYIRLISIYLA senağlama

Hayırlısı be güzelim hiç belli olmaz bu işler herşeyin bi vakti zamanı var gelmeyince olmuyo işte...

heyecanla haberini bekliyorum canım
rabbim hakkında hayırlısını versin inş

hayırlısı olsun güzelim hiç sıkma canını bu ay yoksa diğer ay inşallah allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın amin

X