Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

karabiberim

Kızlarının annesi
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
594
16
40
kızllarrr aranızda tahlilleri normal olup bebiş bekleyen var mı?hamiş olmak yolunda neler yaptık hadi tecrübelerimizi paylaşalım:1hug:

ben varım ben kürtaj olalı üç sene oldu ama hala bebiş yok bi problemimizde yok herşey normal klomen kullandım 2 gün sonra adet olmam lazım bakalım kısmetse olur inş beklemek çok zor

ben varım ben kürtaj olalı üç sene oldu ama hala bebiş yok bi problemimizde yok herşey normal klomen kullandım 2 gün sonra adet olmam lazım bakalım kısmetse olur inş beklemek çok zor
merhaba ya şimdi bende şüphelendim
2,5 sene önce kürtaj oldum ama çocuk düşünmüyorum şu an
belki seneye acaba problem olurmu üff bak şimdi
+ bu kullandığın klomen ne için birde kızlar her kürtaj olanda çocuk problemi oluyormu lütven bir el atsanız bu konuya.......

bende varıımmmm. şubatın 10'unda doğum kontrol ilacını bıraktım. hala beklemedeyim...

bende varıımmmm. şubatın 10'unda doğum kontrol ilacını bıraktım. hala beklemedeyim...
ayy canım
üzülme sen inşallah olur allah gönlüne göre versin bu işler kısmet işi.
bu arada bende tokatlıyım umarım mutlu haberler verirsin canik öptüm

+ bu kullandığın klomen ne için birde kızlar her kürtaj olanda çocuk problemi oluyormu lütven bir el atsanız bu konuya.......

ya kader kısmet işi yok öyle bişi ben kürtajdan sona hamile kaldım ama dış gebelikten sona kalamıyorum dış gebelik geçirenin çocugu olmuyo diye bi teşhis koyamayız anladına.s.

kızlarr neler yaptınız olması için paylaşalım mı.mesela ben her duydumu yaptım ama tık yok.eşime sperm testide yaptırdım ondada bişey yok.artık sabrım tükenmeye başladı:KK43:
ilişkiden bile soğudum.allahım yardım et bizlere...

cnm sen düşükmü yaptında kürtaj oldun.kürtajdan berimi isiyonuz.beklemek çok zor evet.ama napalım kader..:teselli:

Bende Varim Kizlar Bütün Tahliller Yapildi Eşimde Hiçbir Sorun Yok Hatta Spermleri Ileri Derecede Iyimiş Benimde Tüm Tahliller Yapildi Rahim Filmi çektirdim Temiz çikti Geçen Ay Klomen Kullandim Ve çatlatma Iğnesi Ama Yine 5 Mayista Hastalandim Bu Ay Yine çatlatma Iğnesi Ve Klomene Devam Birde Progestan Verdi Doktor Bakalim Haziran 6 Da Hastalanmam Lazim Demekki Diyorum Daha Zamani Değil Allahtan ümit Kesilmez Rabbim Isteyen Herkese Bu Mübarek Cuma Gününde Eli Ayaği Düzgün Dinine Düşkün Ana Baba Sözü Dinleyen Hayirli Evlatlar Nasip Etsin Arkadaşlarim Amin..........

kizlar yardimi olurmu bilmem ama ben son smear testi icin doktora gittigimde rahmin yukarda buda hamile kalma suresini uzatir dedi. ben 5 aydir deniyorum gerci daha cok erken ama yani bi fikir yinede. Ona da bi baktirin isterseniz.

Bende Varim Kizlar Bütün Tahliller Yapildi Eşimde Hiçbir Sorun Yok Hatta Spermleri Ileri Derecede Iyimiş Benimde Tüm Tahliller Yapildi Rahim Filmi çektirdim Temiz çikti Geçen Ay Klomen Kullandim Ve çatlatma Iğnesi Ama Yine 5 Mayista Hastalandim Bu Ay Yine çatlatma Iğnesi Ve Klomene Devam Birde Progestan Verdi Doktor Bakalim Haziran 6 Da Hastalanmam Lazim Demekki Diyorum Daha Zamani Değil Allahtan ümit Kesilmez Rabbim Isteyen Herkese Bu Mübarek Cuma Gününde Eli Ayaği Düzgün Dinine Düşkün Ana Baba Sözü Dinleyen Hayirli Evlatlar Nasip Etsin Arkadaşlarim Amin..........

ah cnm amiiin.bnde rhim filni çekilcm bi o kaldı yaptırmadım.ama bana ilaç vermedi dktm
yumurtlama takibi yapıcm dedi filmden sonra allh allh sana niye verdiki ne zamandır istiyonuz cnm

Benim de olmuyo:KK43: 6 sene olacak evleneli 3 senedir tedavi görüyorum,hormon tahlillerim normal rahim filmim de normal yapışıklık vardı onu açtılar, smear testimde temiz çıktı,eşimin sperm testide çok iyiydi hepsi iyi ama olmuyo.Galiba ben yanlış doktor seçtim pek bişey yapmadı her ay gittiğimizde şu şu günler birliktelik dedi başka bişey de yapmadı son geçen ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldu oda olmadı hastalandım bu ay.Bir daha ki ay iyi bi doktor buldum ona gidecem.Bizim kide nedeni bilinmeyen infertilite.Rabbim hiç bi evi çocuksuz bırakmasın.

Benim de olmuyo:KK43: 6 sene olacak evleneli 3 senedir tedavi görüyorum,hormon tahlillerim normal rahim filmim de normal yapışıklık vardı onu açtılar, smear testimde temiz çıktı,eşimin sperm testide çok iyiydi hepsi iyi ama olmuyo.Galiba ben yanlış doktor seçtim pek bişey yapmadı her ay gittiğimizde şu şu günler birliktelik dedi başka bişey de yapmadı son geçen ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldu oda olmadı hastalandım bu ay.Bir daha ki ay iyi bi doktor buldum ona gidecem.Bizim kide nedeni bilinmeyen infertilite.Rabbim hiç bi evi çocuksuz bırakmasın.

gonulyarası bunu dr pek alakası oldunu dşnmyom nasip tamamen ama tabi drt psikolojik olarak çok etkisi oluyo ins rahatlatıyo bazıları bnde çok dktr gezdm şimdiki daha iyi en azından dinliyo ve cvp veriyo hayırlısı inş

allahin izniyle olur kizlar once saglik olmuyor diye kafaya taktikca olmaz pozitif dusunun allah herkese evlat nasib eylesin

canım her kürtaj olanda çocuk problemi oldugunu sanmıyorum benim neden çocugum olmadıgınıda bilmiyorum rahim filmi testler filan yaptırdım hiç bir problem yok klomen yumurtalıkların olgunlaşmasını saglıyo klomeni kullandıktan sonra yumurta takibi yapılıyo gerçi benim yumurtalıklardada problem yok bence düşünmesen bile dokrora muane ol :içelim:

cnm sen düşükmü yaptında kürtaj oldun.kürtajdan berimi isiyonuz.beklemek çok zor evet.ama napalım kader..:teselli:

kalbi durmuşdu onun için kürtaj oldum evet kürtajdan beri istiyoruz doktorlarda olur diyo ama gerçekden beklemesi çok zor 2 gün geçmek bilmiyo ama şu bi gerçek çok istedinmi olmuyo ozaman hamiş kaldıgımda çocuk hiç aklımda yokdu şimdide çok istiyorum olmuyo allah isteyen herkeze nasip etsin

benimde herşey normal eşimin ilk evliliğinden 1 kızı var ,ilk dr.um bana prolaktin yüksek demişti dostınex kullandım yeni dr.um tahlil yaptırdı prolaktinde normale dönmüş ama hala birşey yok anlamadım rahim filmim çekildi temiz ,smeer testim temiz, rahim temiz kist falan yok ama yıllardır olmuyor. artık tüp bebek merkezine başvuracağım iyi bir merkez arıyorum. rabbim daha fazla hiçbirimize bebişlerimizi aratmasın.

X