herseyde vardır bır hayır

aysegul86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
144
0
herkese slmar bı cogunuz benı belkı hatırlar ıkı defa tup bebek yaptırıp ıkısındede dollenme olmamıstı cok uzulmustum.geceler boyu allaha dua edıp rabbımın bana bı cocuk vermesını dılerdım cok uzulurdum sabaha kadar netlerde arastırma yapardım kendımeokadar ıskenceler ettım ama sonra ınsan dusununce bukadart uzulmenınyersız oldugunu anlıyor ben bunları neden yazıyorum cunku sızede ders olsun ve bu kadar yıpratmayın kendınızı sımdı ha sımdı dıyeceksınızkı noldu olan bısey esımden ayrıldım bayadır da burda yoktum zaten sımdı rabbıme sukredıyorum ıyıkıde cocuk olmamıs yarın bosanma davası acılıyor ve bunu cok ıyı anladımkı rabbım onceden bıldıgı ıcın bazı seylerı bızım ıyılımız ıcın nasıp etmez kızlar kendınıze gelın ve bu kadar yıpratmayın her serde bı hayır her hayrıda bı ser arayın moralınızı bozmak ıstemem ama bukadar cxok uzulmeyın sızı cok ıyı anlarım cunku aynı sıkıntılardan gectım ve bende hıcbı problem yoktu ama sonuc degerımı bılmegen bır koca ve elımde bombos bı 0 la kaldım bole yapayalnız allahım kımsenın yuvasını yıkmasın vardır bundada bı hayır degın gecın rabbım ıns butunıstıyegenlere hayırlı evlatlar nasıp etsın bazılarınız belkı bana kızıcak ama kenıdınızı toparlamanızı ıstedım sadece alaha emante oluna.s.

dedigin gibi herseyde bi hayr vardir...RABBIM insallah ilerde senin icin en hayirlisini nasip eder....bosanmaniza üzüldüm...(eger cocuk yüzünden ise)....

dilerim bundan sonraki yaşamınız
çok daha istediğiniz gibi olur..
hakkınızda en hayırlısı olsun inşallah..

çok haklisin canim.herseyde gerçektende bir hayir vardir.senin için belki bu durum hayatinda dönüm noktasi olur.ve yeni tertemiz mutluluk dolu bir sayfa açilir.rabbim umut kesilmez.

canim benim senin adina cok uzuldum ve ne diyecegimi bilemiyorum
bazen insanlar bebek olunca hersey degisir derler
ama senin kocis eski kocis nasildi bilmiyorum yani degisirmiydi acaba
ama ben yinede kesin konusmuycam
allahim kimsenin yuvasini bozmasin insallah hakkinizda en hayirli sey ne ise rabbim onu versin

canım çok güzel yazmışsın...sana kızmadık bilakis hak verdik. kendimize olmayan şeye o kadar odaklıyoruz ki belki de şükretmeyi unutuyoruz.. biz bebeklerimizi koklamayı herşeyden çok istiyoruz tabi takdir rabbimin ne diyebiliriz ki.
inş. sende yeni hayatına bir an önce adepte olursun ve karşına sana geçmişi unutturacak kıymetini bilen insanlar çıkar...

evet gerçekten çok yıpratmamak lazım zaten yıpratmak imanımızın eksikliğine işaret eder çünkü söylediğin şey bir ayet ''Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara Suresi, 216 - Kuranı Kerim)

Allah yardimcin olsun....demekki seninde hakkinda hayirli olan bu....heppimizin hakkinda hayirli olani allah nasip etsin...

ole arkadasar hereyde hayır var oyuzden bırakmayın kendınızi tsk ederım dıleklerınız ıcın ıns benı mutlu eden bırını bulurumtekr umudum tukendı ama hakkımızda hayırlısı

nerden nereye ıste bebek ısterken bosanma davası ınsan ruyada gıbı hısedıyor kendını 2 aydır hıc gırmıyodum bu sayfaya gorunce cok kotu oldum

Bir sevgili uğruna sen de benim gibi,yanma arkadaş
O yaşlı gözlerine o yalan sözlerine kanma arkadaş
Giden gelir mi sandın ,aldandın boşa yandın
Bırakıp gittti seni ,neden ismini andın ,anma arkadaş
Bir gün geri gelecek, senden af dileyecek, sanma arkadaş
Yırt at resmini, unut artık ismini, anma arkadaş
Giden gelir mi sandın ,aldandın boşa yandın
Bırakıp gittti seni ,neden ismini andın ,anma arkadaş...:çok üzgünüm:

arkadaşım......yazdıklarına üzüldüm......ama gerçekten vardır bi hayır....biraz yersiz olacak ama sana şu yaşanmış hikayeyi anlatmak istiyorum.......bizim yanımızda çalışan bir elemanımız vardı.evliydi ve yıllarca çocukları olmadı.sorun kadındaydı.çocuk olmaması yüzünden gün geçtikçe tartışmaları büyüyordu ve sonunda adam eşinden ayrılmak istedi.ayrıldılar,yollarına başka kişilerle devam ettiler. bir kaç yıl sonra her ikiside başka kişilerle evlendi.her ikisininde çocukları oldu.hemde kadında sorun varken ikinci evliliğinde normal yolla hamile kaldı.....görüyormusun rabbimin kararladığını....canım rabbim her şeyi kararlamıştır........

canım bunda sonrakı hayatında gecmıse bakmıcak kadar mutluu olmanı gonlumden Rabbimden diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…