Herşey Gönlünce Olsun ne demek? ACILLL

iş yerinde gelen tüm maillerin acil olması ama aslında o kadar acil olmaması gibi
Leyla koş koş acil çabuk her şey gönlünce olsun ne demek çabuk diyorum açıkla bana bunu koş diyorum!!
ccde ayşe müge nergis
whatsapp gurubu kurulmuş herkes beyin fırtınaları estiriyor mesaj hakkında falan.
her şey dediği (istediğin aşk)
gönlünce (kalbinde ben)
olsun (olayım)
bence bu

Bugün doğum günümdü. Sevdiğim birisi bana doğum günümde mesaj attı. Dikkatim çeken şey "Herşey gönlünce olsun" yazdığı ne demek? Ayrılık mi bahsediyor yoksa?

Dalga geçmezsen sevinirim çünkü ciddiyim.
Güzel bir dilekte bulunmuş, siz farklı anlamlar yüklemişsiniz sanırım… Nice güzel senelere 🌸

Aaa bu cümle tabiki de bir ayrılık cümlesi.herşey gönlünce olsun yani diyor ki gönlüne göre birini bulasın benden buraya kadar bugünden itibaren seni görmek istemiyorum arkadaşlığımız bitmiştir herkes yoluna baksın elvada kib a.e.o demek yani
Yoksa fazla mı anlam yükledim yaa🤔

Dalga gecilmez elbette de aklıma sütlac tarifi gelmisken yazmali dedim..
Malzemeler;
  • 1su bardağıpirinç
  • 2su bardağısu
  • 2litresüt
  • 2su bardağıtoz şeker

1. 1 su bardağı pirinci 2 su bardağı su ilave ederek tencerede suyunu çektirerek pişirin.
  2. Suyunu iyice çeken pirinçlere 2 litre süt ilave edin. Yarım saat kadar pişirin.
  3. Süt ile pirinç iyice kaynadıktan sonra 2 su bardağı şekeri tencereye ilave edin.
  4. Şekeri de ekledikten sonra kısık ateşte bir saat pişmeye bırakın.
  5. Piştikten sonra kaselere bölüştürerek servis etmeye hazır hale getirin. Afiyet olsun.
Pirinci su yerine sütle pişirmenizi öneririm çok daha lezzetli oluyor :super:

Canım bu düpedüz ayrılık mesajı seni yakında engeller hatta . 🤷‍♀️

Fbi cia mit bordo bereliler pöh jöh ameriga baskani dahil herkes goreve
Bak emeriga baskani dahil!!!

Bir de lutfen ona sunu deyin gönlümden sağa ne la
sa ğa ne la

Gelinlik randevunuzu iptal edin, ne demek her şey gönlünce olsun demek, resmen bye demiş 🥲

X