herkesler hamile kaldı bi biz kalamadıkk...

doğru söyledin arkadaşım.arkadaşım temmuz 2007 de evlendi dün bebeği oldu.biz 5 aydır uğraş babam uğraş.

anaaaaaa sen 5 aya mı üzülüyosun bizim 2 senedir olmuyorr daha sizin olur arkadaşım üzme kendiniiiii

arkadaslar daha duran siz ben varım önde benim 4 sene oldu olmadık tedavi kalmadık ignemiş asılamaymıs felan gene olmadı şimdi microya gectik varya bide ne eşimde nede bende sorun var gene olmuyo kısmet

sabır kızlar sabır
birgün gelecek bizimde bebğimiz
ben inanıyorum...
burda oyleşeyler okudum ki hiç beklemedikleri anda
kavuştular meleklerine a.s
ve hepside umursamamdığımız düşünmediğimiz
anda geldi dediler melekrimiz bizlerde öyle yapalım

benimde 8. denemem sonuçsuz kaldı..9. ya başlıycaz inşallah...napalım beklemekten başka hiçbir çaremiz yok.tez zamanda meleklerimize kavuşuruz inşallah...

valla kısmet kızlar ıns. hepımızın kucagı hemen dolar.sudenazcım senın hepsı asılamamı?bende 2.asının sonucunu beklıyorum da daha 6 gun oldu yapılalı hayırlısı herkese..........

zamanı geldiğinde rabbim elimizi boş bırakmayacaktır eminim
rabbim hepimize hayırlısı ne ise onu nasip etsin (amin)

RABBİ EVLAT HASRETİYLE YANIP TUTUŞAN.. RABBİNE GECELER BOYU EL AÇIP YAKARAN....YÜREĞİ KOR GİBİ YANAN TÜM ANNELİK ÖZLEMİ ÇEKEN ANNE ADAYLARIMIZIN KUCAĞI EN KISA ZAMANDA DOLAR İNŞALLAH.. RABBİM BİZLERİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATIR İNŞALLAH....RABBİM NE OLUR DUY SESMİZİ.....senağlama

Benimde 17.ay oldu ama sabretmekten başka çaremiz yok.Rabbim vakti satti geldiğinde bizlerede o muhteşem duyguyu yaşatıp tattırıcak ben buna yürekten inanıyorum.Allahım hepimizin yüzünü kısa zamanda güldürür inşallah.Rabbim sabreden kullarını sever biraz daha sabır sabır :a015:

inşallah balllllllll hasretle bekliyoruz o günü ...birazda rahat olmak lazım galiba bizim bir arkadaş iki hafta önce artık bebek istiyoruz dedi dr a gitti meğer hamileymiş bir haftalık ..Takmamak en iyisi ama onu nasıl başaracağız bilmem

evet bende halen hamis kalmis deilim ve bu ay ila7 inci ayim olucak,10 gun sonra regl gunum sabirsizlaniyorum ama ,bi okadarda umidimi yitirmeye basladim sanki,neyse Allahtan umut kesilmez insallah hepimiz kaliriz hamis tez zamanda,bi tarafdanda icimde tuhaf bi his var bu ay sanki,fazlada umutlenmiyim hayirlisi...

kızlar hepimiz için hayırlısı inşallah.benimde 21.ayım doldu ama hala tık yok..bir sorun da yok ama allah ne zaman isteyecek o zaman gelecek bebişler inşallah bebişlerimizin gelmesine az kalmıştır ve fazla beklemeden bebişlerimize kavuşmayı nasip eder yüce mevlamm...herşeyin hayırlısı.........AMİNNNNNNNN

Allah herkeze tattirsin inslh benim bir tane var ama 8 yil aradan sonra kardes istedik ama 1 senedir deniyoruz olmuyo benim ustume millet ucledi birde bana ee yap artik diyorlar sanki ben istemiyorum:mymeka:

kizlar karamsarlik,stres ve heycan yok tmm mi??
cunku bunlar oldugu surece bebek isi zorlasiyor ben bunu bizzat yasadim.
Allah tan umit kesilmez,hayirlisi olsun..
insallah sizlerind ebebekleri olur ve bizler de sizin heycanlarinizi,mutluluklarinizi paylasiriz...sevgiler.....

kızlar sakın kafanıza takmayın tam kafamdan attığım anda hamile kaldım.Belki sizin kadar çok uğraşmadım 1 senedir düşünüyorumki tek yumurtalığım yok benim.iş olayı vardı o olabilir diye erteleyelim dedik bebek olayını ama korunmuyoduk.Hatta ben vazgeçmiştim bile.üzerine adet bile görmüşüm.Sakın kafanıza takmayın hiç düşünmeyin başka şeyler yapın.zor ama sonuç böyle.Allahım tüm isteyenlere bebek hasretiyle yananlara nasip kısmet etsin inşallah

amiiinn arkadaşım inşallah bazan çok üzülüyorum bazen hiç takmıyorum kendimi süse püse gezmeye verince daha iyi oluyorum sakın eve kapanmayın gezin tozun valla daha iyi oluyorrrrrr

X