herkesin ufak yardımına cok ihtiyacım var

şimdi gördüm yazdıklarını tamam canım öyle yapayım sagolun bu zor günlerimde destek oldunuz

Annemin üç arkadaşı daha almis kac tane kaldigini yazarsan iyi olur canım

Canım ben okudum da bildirmeyi unuttum, sayı düşmediysen eğer.

sagol cnm okurum diyen herkesi yazdım ama tekrar liste yapıcam kesinleştirmek için buraya yazıcam keşke biraz daha artsa

sagol cnm okurum diyen herkesi yazdım ama tekrar liste yapıcam kesinleştirmek için buraya yazıcam keşke biraz daha artsa
Sende sağ ol canım, Rabbim kabul etsin inşallah. 1 den fazla okuyabilsek sorun olmazdı... Dua topiklerine mesaj at belki yardım eden olur?

İsim sormuştum ama cvp vermedin.
Biz okuduğumuz yasini kimin adına bağışlayacaz canım

Seci8181 ben geçen aldığımı okudum canım listenden düştün mü bilmiyorum haber vereyim dedim
Allah kabul etsin

1- Denas14__
2- eilenn
3- beliz33
4- R revanche
5- braindamage
6- sevdakusum
7- ya se min
8- 687403_igt
9- oznur65
10- papyonkilikli
11- S sevindirik26
12- elfce92
13- sevdakusum
14- AkarGider
15- Denas14__ (annesi)
16- @whitepearll
17- EnHarbiKiz
18- @asliii1
19- kkrizantem
20- @-Mahperi-
21- E-brulim
22- DESIGNER27
23- @hsevda
24- Melisa1995
25- Veson
26- Varyemez
27- @_asmunikal_
28- @_asmunikal_ (annesi)
29- @_asmunikal_ (kardesi)
30- tubatesbih
31- A ay__060
32- @selince3
33- Cilekkokusu12345
34- ayhkdry
35- esimaa
36- Nefs
37- M ms92
38- ayhkdry (arkadası)
39- ayhkdry (arkadsı)
40- Sealand
41- C cansu_tr
Arkadaslar bende bu listeyi olusturdum ve sizi etiketledim okuyamayan yada okuyamacak olanlar haber verirse cok sevinirim ayrıca okumus fakat listede olmayan varsa da özür dilerim hatırlatırsanız cok sevinirim .Allah hepinizden razı olsun.. 297 tane eksiğim var hala okuyacak olanların yardımına cok ihtiyacım var simdiden sagolun arkadaslar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…